Първата Коледа

  • 2 840
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 174
За мен също Коледа е много специален празник,а сега когато сме трима-още повече.Окрасила съм,имаме елха,малката си има еленски рогца,а скоро ще има и коледно костюмче и ще си направим,много снимки,до елхата,около подаръците,също и с дядо Коледа Grinning
И идеята на Блонди,много ми допадна Mr. Green

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Освен украсената елха и стаята,нищо по специално,тя проспа всичко.
Идването на новата година най вече.... Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 1 946
Тази Коледа и на нас ще ни е първа. Радвам се, че прочетох тук хубави идеи.  Heart Eyes       

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И за нас първата Коледа беше вълнуваща, от усещането, че вече сме трима вкъщи. Украсихме, но аз всяка година украсявам къщата, духът на Коледа ми е много мил. Всяка година купуваме по една специална играчка за елхата и я надписваме от коя Коледа на Стефи е, другата година и за бъдещото бебче ще направим същото  живот и  здраве Heart Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 89
И за нас това ще е първата Коледа с малката ни принцеса. Купихме заедно първата играчка за елха на Габи. Ще следя темата за идеи,но мисля,че тази година празника ще е специален дори без обичайните неща-просто,защото ТЯ е с нас  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 5 026
Нищо специално-заведохме го в Практикер-там имаше актьори-дядо и Снежанка, пули се, не знаеше какво става и кои са тези хора  Grinning И от подаръците не разбра-на 10м беше  Wink

# 36
  • Мнения: 1 554
първата Коледа,наистина е специална Heart Eyes синът ни тогава беше на 4 месеца,бях му купила костюм на джудженце,беше много сладък,сега пак съм купила Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 374
Ох, просълзих се...и ще открадна някоя друга идея за първата Коледа на Нели Heart Eyes
Наистина трябва да е много специално всичко! Тя няма да помни, но ще има много снимки!

Общи условия

Активация на акаунт