Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №7

  • 17 419
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. Бях се загубила за малко, но ви четох през цялото време. Много съжалявам за лошите новини. Знам, че каквото и да кажа, ще е малко, но така е било писано да стане. Вече не сте юлски мами, но съм сигурна, че съвсем скоро ще сте други - я декемврийски, я февруарски.

Аз пък не писах тези дни, защото трябваше да взема най-важното решение в живота си - да стана майка през юли или не. Засега реших да остана с вас и се моля всичко да е наред и никога да не съжалявам.

Иначе съм ок. Радвам се, че ми се гади, защото знам, че е признак, че нещата са наред. Радвам се и че ме болят гърдите и понякога коремчето - така усещам, че имам нов живот в себе си.

Сега с таткото чакаме първата ФМ, после ще ходим на скрининг - изобщо, ще ми правят два пъти повече изследвания, отколкото е нормално. Но не се оплаквам - дано всички са ок.

Четох някъде, че пиете витамините за бремнни на Центрум. Не знам дали е права, но моята лекарка каза, че те са възможно най-лошите и ми даде едни, които са като сокче. Забравих им името, но са някакви немски.

# 286
  • Мнения: 1 027
Може ли и на мен да ми дадете парола и линк, за да видя снимките, може с някоя мама да се познаваме  Wink

snuksiri, защо се налагат два пъти повече изследвания, дано не е нахален въпроса ми  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 76
Голяма прегръдка на момичетата, изживяващи загубата си. Много съжалявам!

Джиджито, аз не разбрах много, затова да попитам конкретно - и при мен имаше втори плоден сак, който не се разви, след нова година щях да ходя на БХС, резултатите няма ли да са реални след като в момента вторият сак се резорбира /а може и да се е резорбирал вече/?

Подписах петицията и ще я пратя на всички мои приятели да я подпишат.

П.П. Може ли и на мен паролата от албума, плз.

Благодаря, получих я! Златни сте!

Марков ми каза, че заради стумулацията при инвитро, резултатът от БХС няма да е точен, а и още повече е имало двулодна бременност - това бяха неговите думи. Не знам дали при теб, след като е имало два сака и се развива само единия дали резултатът ще е точен newsm78 По принцип знам, че при близнаци не се прави БХС, но при абсорбиращ се втори сак не знам как стоят нещата - най-добре се консултирай с лекаря си

# 288
  • Мнения: 576
Момичета,  заповядайте в Новата тема
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт