Първа Нова Година ще празнува АВГУСТовската дружина

  • 17 983
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Малко шпионска информация - засичам няколко пъти един ник в темата ни, но никога не съм го видяла да пише, ето тоя - *Ирина*!!! Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
Тя е мама-септемврийка, споко, знам я, защото и аз надничам, когато мога при тях Wink
Дони-браво за темата, евала!!!  bouquet
Ея-честита ти книжка и безаварийно шофиране по пътища без дупки и шофъори-джигити Heart Eyes
Мелфин-много сте сладки с Дядо Коледа, ние бяхме също в МОЛ-а в неделя и вероятно по същото време ще да е било, защото стола на дядото беше празен Simple Smile; а Костенурчо с тези огромни очи ми напомня за разтапящия поглед на Котарака в "Шрек" Hug
Гледам Слави-настръхнах като видях празните колички и протеста пред НДК, в каква държава живеем??!! Cry
Асе-абсолютно съм съгласна за Удхаус Peace, от поредицата за Беки Б съм чела една книга лятото, но мен не ме кефи нещо(въпреки, че чета чиклит); а линка за пурите и другите аксесоари разгледах, интересен е, но аз приключвам с нездравословните подаръци за тази година Laughing; накрая ще взема да му купя няколко игри за плейстейшъна и да се оправя, и без друго беше уж за Али, но тя не може да се вреди от него Joy
 

# 46
  • SZ
  • Мнения: 10

И аз гледах Слави.Потресена съм,въпреки,че някой май беше дал линк и бях чела за този случай в здравната комисия.Как може такива изроди и олигофрени да ни управляват,и изобщо има ли някакъв начин да се отървем от тях,от 20 години едни и същи идиоти.
Радвам се ,че Слави се зае с тях.В сряда ще гледам пак,да видим докъде ще стигнат нещата,и дали наистина ще открият тоя идиот с "ин виво"-то.

# 47
  • Мнения: 26
 Laughing Нелка с тоя Плейстейшън голяма беля си си хванала, а още по-голяма искаш да я направиш  ooooh! Моя мъж си беше взел волан с педали, лелееее изтраях го 1 месец и  #2gunfire поставих ултиматум аз или NFS. То все едно си го нямаше вкъщи, дори и като не беше на работа. Слушалките на главата и яко каране , амаааа денонощно ако може  ooooh!

Ея леко, спокойно и безаварийно шофиране

# 48
  • Мнения: 1 488
МамаДона, темата е много готина!! Благодаря!   bouquet

# 49
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Здравейте, то не се сещам за друг поздрав по това време на денонощието, но и мен като Синдарела ме мъчи безсъние, та седнах да ви изчета и след това да си оправя счетоводството, че нещо съм го забатачила и ще излезнат нещата от контрол.

Честити месечинки на всички празнуващи вчера и днес бебоци, да са живи и здрави и все така добрички.

Вие ме разбихте днес - явно сте се научили да пишете като Мелфин и Си Кей, но аз имам още да тренирам.

Относно предаването при Слави - аз, като пряко засегната искам да се изкажа, че е много жалко да разчитаме да ни покаже Слави, или да правим панаири с празни колички, за да забележи тази държава, че имаме проблем, и то голям. За ин вивото - това е капка в морето, ако знаете още колко такива се е налагало на всеки, борещ се с този проблем да преглътне, и то понякога от близки хора, от нежеланието да се докоснат до проблема  ooooh!. А ако се замислите, сигурна съм, че всеки от вас има поне 2 познати двойки, които нямат деца и мънкат с обяснения, че още не са готови и други подобни. Но като не е пряко засегнат човек и хич не му пука, а на чиновниците им дай рушвети, а от тук не могат нищо да изкарат. Не знам на нас българите докъде ни е прага на търпимост, като гледам в Гърция какво правят, а при нас - нищо, то затова и всеки ни мачка. И докато чиновниците, вместо специалистите решават нещата, ще сме на този хал.

Друго, което днес ме извади от равновесие - пътувам си аз днес, завивам от Гоце Делчев по Тулча, еднопосочна улица, след мен още три коли и насреща ми се задава един грамаден джип, който ще ме прегази. Слиза ми някаква овца, да ми обяснява, че не можела да обърне и да се върна, за да мине. Аз й обяснявам най-културно, че е в нарушение, че зад мен има още три коли и не мога да се върна на булеварда, и ако обича да се махне, тя си седна в колата и ми свири, пак си проведохме същия разговор, с размяна на любезности, след което мацката каза - "а да видим, кой е по-голям инат", паркира срещу мен, заключи колата си и изчезна. Зад мен шофьорите изкочиха от колите да й се молят да обърне, но тя категорично отказа. Един таксиметров шофьор и ритна огледалото и го счупи, но това не реши проблема, а няма да ви казвам какво задръстване стана. Звъня на 112 - от там ми казват да се обадя на 982...... на РПУ или на паркинги и гаражи на №.... От там отивам пеша на кръстовището на България и Г.Делчев да викна полиция - обаче ядец - и там ги няма, а иначе винаги са там, ядосана се връщам и след 30 минути дойде някакъв мъж, премести джипа и решихме проблема. Бях позеленяла. От там продължавам, и на следващото кръстовище на бул. България ме спира полиция, защото фаровете не ми били пуснати (аз карам и лятото на светлини, но от тази дандания съм ги забравила). Седи и проси пари с обяснението, че сега щял да ми напише акт, че нямало да ми отнемат точки, но съм щяла да вися 3 дни пред КАТ и да се редя, пък съм приличала на ангажиран човек  newsm78. Леле като ревнах, къде бяхте до сега, разказах му случая, овиках го, казах му, че затова държавата ни се разпада, той реши че съм луда, тръгна да пише, накрая се отказа, пожела ми приятен ден и така. Ей, просто се задушавах от гняв, ще получа удар в такива ситуации.

Иначе Калинчето слуша, на 6 месеца трябвало да пуснат изследвания на кръв и урина, та ми казаха да занеса на 18.12 урина, имало някакви контейнерчета, дето се слагали в памперса, някой може ли да ме осветли по въпроса как става номера?  newsm78 Или да я заведа при лекарката и да я съблека гола - винаги я упикава, нямаме пропуск до сега  Mr. Green.

Мамадона, справила си се чудесно с темата, другия път пак. Защо все пишеш, че е студено навън, я какво е приятно, давай с количката към нас да се видим  Wink. Ние излизаме всеки ден и Калинчето спи като пън навън.

Асе, много сте напреднали, и много пластични, браво на вас. Относно макароните - това са дребни френски сладки, правят се белтъци, захар и задължително смлени бадеми, мещо от сорта на ореховките, и се слагат разни добавки, в резултат на което имат различни цветове, слепват се с невероятни кремове и са много, много вкусни. Като отидеш в Париж - опитай непременно  Wink.

Меган 77, а дано бившия на мъжа ти сподели рецептата, ще бъде голям жест от негова страна. Как е Тристан, и аз казвам вече на нашите сополки микета  Hug.

Ея, оправяй се скоро, личи ти, че мъжа ти ти липсва и си без настроение, дано скоро се променят нещата  Hug.

Аз на моя мъж му подарих една почивка в Барселона през март за Нова Година, защото имаме много хубави спомени от там, пък и на мен пак ми се ходи. Но днес не можах да се сдържа в МОЛ-а пред един парфюм - ENCRE NOIR на Lalique - мирише на секс, и му го купих, та ще му го подаря за имения ден на Коледа. И аз тогава имам имен ден и той сто пъти ме пита какво искам, аз обикновено имам списък с желания, като ме питат, винаги съм подготвена  Mr. Green, но този път нещо се излагам - нищо още не мога да измисля, трябва да се стегна  Mr. Green. Може и на мен някоя нова игра, и аз и мъжа ми сме фенове  Peace.

Мелфин, на свеки не обръщай никакво внимание, слушай я, не и противоречи и си прави каквото си искаш, изкарва ги извън равновесие, изпитано е, така че, опитай. Няма да стане по-добра, така че, пази си нервите и си живей живота. А Пресиянчо е един голям и сладък бонбон  Hug

Синдарела - новия ти имидж е страхотен, и колажа е супер, радвам се и за Борис, че е толкова забавен  Hug. Ти защо имаш зъб на Петканов  Wink?

Ани-д - смях се с глас, като си те представих да рецитираш безспир Работна мецана.

СМГ - приликата с децата ти е поразителна, много сте готини всички. Радвам се, че свиквате бързо. На мен днес след тези изпълнения ми идеше да пална колата и да тръгвам към Мюнхен. Ако харесваш мексикански ресторанти, с жива музика, много танци и свежа бира, правена на място ще те светна за страхотно местенце в Щутгард  Wink.

Малка Буби, чакам разказ от партито  Peace.

Така, опитах се и аз по мелфински, но не успях, че Калинчето иска да яде, айде чао и до скоро. А почерпките от вчера са  #Crazy, коя от коя по-добри, няма нещо, което да не ми се яде или пие, ммммм, вкусно   bouquet.

# 50
  • Мнения: 3
Добро утро!  Hug
Заповядайте кафе!  bowuu

и закуска към него, да не заслабнем  bowuu

Аз като не съм тука да си пусна темата, то не значи че ме няма да почерпа за това  Wink
Благодаря ви за милите думи за темата  Blush и специално на Ася за музикалния поздрав  Twisted Evil, от сутринта Азис ми действа като клизма  Joy Joy Joy
Ковачева много е лесно взимането на урина с контейнерчетата. Отиваш в аптеката и искаш контейнерче за урина за бебе - момиченце. Представлява едно дълго найлоново пликче (нещо като формата на презерватив) и накрая завършва с лепенка. Залепя се на джуфката и така беба ще се изпишка вътре. Вземи си и шишенце за стерилна урина, за да можеш после да я прехвърлиш! Не е китайско писмо  Peace
Денис ме прави крива тия няколко дни, така че и аз кандидатствам за рекорда за най-бърза трансформация от ангелче в дяволче!
Приятен ден за сега, пък да видим.... Mr. Green
Честита месечинка на мамината рошла Вики - да е жива и здрава и много послушна и поспалива. Честито и на останалите празнуващи днес !   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 27
Я да дойда аз тука да си пийна кафето с вас, че мойте мами септемврийки къртят още Laughing Hug Нали нямате нищо против?
Ковачева,  Hugмалеее, тва ако бях аз в тинейджърска възраст сигурно щях да  скоча на таз отворената Laughing
После четейки поста ти се сетих за Ани дет рецитирала за мецана, тва посмъртно не мога да го запомня..аз на наш'та и говоря на момента квот ми дойде..пея и понякога" Нас червеното знаме роди ни.." Joy , Рейдиохед и пусках, от евровизията турски хеви метъл, еврейска музика, бе шарена..инак е закърмена с класическа- Рахманинов, Брукнер, Лист, Малер и др. Вие с каква музика износихте бебоците си?
Заповядайте! Дано ви е  вкусно:
Някои може да са на друго hahaha, ето за тях:
Яяя, мамето ме изпреварила Hug, ама нищо, ще дрънна нейното кафе ей сега..хихи.

# 52
  • Мнения: 3
Муциту аз лично с никаква, защото до последно бях на работа. Но предимно в офиса си слушах ретро парчета и Наталия Орейро

# 53
  • Мнения: 11
Добро утро мамчета   bouquet
оф писах , писах и  ooooh!
Честита месечинка на сладките бебчовци Вики , Божидар и Момчил  Heart Eyes Hug
Момичета много сте бързи  Wink аз докато се усетя и вие сте изписали темичката и сте почнали нова  ooooh! Simple Smile не мога да ви изчета , но ще се справя  Simple Smile
Мамадона темичката е страхотна браво   bouquet
ох още нещо исках да пиша но .......... ooooh!
Приятен ден   bouquet

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 27
Ей сега ще я накарам Наталия да ми попее на уше във ви бокса Laughing, на Me muero de amor съм, ооо..гледам със суб-ове е.., супер..мерси, че ми я откри, Дона и поздрав:
http://vbox7.com/play:08c201a8

# 55
  • Мнения: 202
Добро утро!
Честита 4 месечинка на празнуващите днес и специално-на Вики с разкошната грива! Heart Eyes
Асе-и ние отдавна сме с волан и педали, вече съм се предала ooooh!
Ковачева-Дони ти е обяснила за контейнерчето, много е лесно, и разбира се-преди да се сложи непосредствено трябва да се измие дупето, до болка ми е познато това "упражнение", защото Али на годинка ми направи много стряскаща бъбречна инфекция с хематурия(като си помисля как превъртях първия път, като видях кръв в памперса й Cry)и после редовно давахме стерилна урина да контролират нещата. Колкото до инцидента, който си описала с мърлата с джипа-за съжаление това в софия стана ежедневие и тотално ме отказа да шофирам, щото немам нерви, честно
Дони-аз що така не съм разбрала, че си фенка на Азисчо? Joy
Буби-хайде включвай се да разправяш за купонааа FlutterКофтито е, че не можеш да пиеш "Алка Зелцер" Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 410
Дони,докато бях бременна с Миши слушах Азис - не всичко де ,само някой от готините парчета!
А сега с Аничка - слушах много Nightwish и някой еврейски парчета!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 14
Здравейте и от нас!

Мале, това с джипа е ужасно, просто нямам думи!!! И като си представя че след някой месец живот и здраве и аз ще започна да шофирам, такъв страх ме хваща... Но няма как, ще се научим.
Иначе ние сме добре, Никола даже от 3 дни се буди в 7 сутринта, а не в 6 както досега.
Та се чудя дали да не минем на 5 хранения. Досега беше и още е на 6: 5 пъти яде по 120-130 гр. и вечер 140 гр. И сега ако мина на 5 не знам по колко да давам, сигурно трябва да разпределя обюия грамаж за деня (той да си остане същия). Ако някой има идея, нека да сподели, че сме на консултация след нова година и не ми се обяснява по телефона на педиатърката.
Днес ще давам на Никола сок от ябълка за първи път да видим как ще го понесе Simple Smile.
Гледах и прогнозата за времето до края на декемви: зимата идва с пълна сила, това е положението. Само се надявам да не натрупа много, че ще пътуваме по празниците и ме е
страх.
Отивам при Никола, че ме вика...

# 58
  • София
  • Мнения: 7 673
Малко шпионска информация - засичам няколко пъти един ник в темата ни, но никога не съм го видяла да пише, ето тоя - *Ирина*!!! Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
Joy
Аз знам.
От септемврийските мами съм, но попрочитам и другите отчетни теми, особено тези, коита са по-големи от нас. Винаги се научава нещо ново, а и се настройвам какво да очаквам след месец-два, живот и здраве.  Heart Eyes Пък и моето бебче е на 10-ти, та е близичко до август.  Heart Eyes
Аз бях писала в една от темите. Имах въпросче и Котето и още няколко мами ми отговориха.   bouquet
Тук обстановката е много приятна, както и при нас - септемврийките. И как не, като има такива свежи мами като Муцата.
На всички желая здрави и весели бебенца.  Hug

# 59
  • Мнения: 202
Ирина-Синдарелка е подозрителна, защото имахме преди време тук разни изцепки, влизаше и излизаше в темата ни някаква странна птица и ръсеше простотии, та затова сме малко параноични WinkДобре дошла си  bouquet(макар, че не вярвам мама на три деца да има нещо, което вече да не знае Hug)

Общи условия

Активация на акаунт