97 арабски принца омаяни от български принцеси

  • 38 405
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Ани да ни си жива и здрава, много хубави неща в живота ти, нови възможности и ГОЛЯМА ЛЮБОВ

# 16
  • Мнения: 3
записвам се в новата тема и бягам да се трудя,после ще пиша Hug

# 17
  • Мнения: 927
   ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, АНИ!! НЕКА ЖИВОТЪТ ТИ Е ИЗПЪЛНЕН С МНОГО УСМИВКИ И щАСТЛИВИ МИГОВЕ!!       


   




# 18
  • Мнения: 3 804


4естит имен ден Ани

моми4ета благодарим за предложенията,но ве4е измислихме име на ку4-ОБИ от едно детско и съкратено от Обама hahaha hahaha hahaha

газелка продължавай да пишеш,вси4ки са добре дошли Hug

сабинка при вас вси4ко по 2 Laughing,4е и и елхите са 2-нека да се радват децата Heart Eyes

тук каките станаха с лошо настроение -валеше,сега оба4е сспря и се показа слънцето така 4е пак из4езват

веси целувки на Тарик Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 216
ДОБРО УТРО ПРЕКРАСНИ ПЕПЕРУДИ
АНИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК-МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ И ЗДРАВЕ-ИМЕТО ТИ Е ПРЕКРАСНО-А СЕГА ТИ ПОДАРЯВАМ ТОЗИ СЕРВИЗ ЗА КАФЕ,В КОЙТО СЕ НАДЯВАМ ДА НИ ПОЧЕРПИШ С КАФЕ ,А СЪЩО И ОТ ТОРТИЧКАТА ДЕТО НИ ПОКАЗА  chef

Първо, имам оплакване към организаторката на загатката от миналата тема-Ди Crossing Arms
къде са обявени печелившите от нея и каква е наградата Flutter
в този ред на мисли с мъжо вмера вечерта заговорихме за това и той ми каза,че има пет Пророка,които са изпратени с послания и знамения за хората от целия свят-това са :
Нух(Ной),
Ибраим(Авраам),
Муса(Моисей),
Иса(Исус),
Мохамед-(мир на всички тях)
останалите са изпращане в отделни общности и народи  bouquet
та ,другото разяснение относно неби и расул са в старата тема Wink

Хаяти-как можеш да си помислиш,че сме те забравили-вчера цъках из старите теми,че търсех един линк дето беше дала Свеар-и се сетих ,защо не пишеш вече-и ето малко като шесто чувство се получи Hug-пак ще си тук,нали-как е при теб,твоят човек идвал ли си е до бг newsm78

Либра -Чопър и яки ги помня-е не съм чак толкоз пораснала Embarassed,помня само,че бях много малка ,а баща ми донесе едно куче от някакво поделение на военните-бракувано понеже не отговаряло на всички изисквания на стандарта за служба в армията Wink-ми то нищо му нямаше,освен това беше кръстоска с гени от истински вълк-това се правеше в армията по руски образец-та да били с по-остър нюх-нарекох ме го Чопър Heart Eyes...майка ми обаче не искаше и да чуе за Чопър-и той беше върнат в поделението Peace

Сабинче-колко е хубаво това,че всяко детенце си има по елхичка Heart Eyes
представи си ако направят така десетчленните семейства-хола ще се превърне в горичка Party

Деси-
темата е чудесна и линка с имената много добре измислено,аз това се чудех как и къде да ги подредя като се прави темата bowuu-а агънцата с цифри е така добре отговарящо на нашите празници в момента
А заглавието на темата е така омайно Mr. Green Laughing Wink-поздравления-и аз исках да пиша Ливан,Сирия и Палестина-но не става -освен това в Сирия съм била само пет часа-но доста успях да видя Mr. Green-благодарение на войната Confused
За имена на кучета имам много предложения,най-фрапиращи са иманата на кучетата в Ливан-все на недолюбвани политици-като примирно Буш,Райз,Шарон(кучето на комшиите,което тази година почина Sad-а така ме харесваше) Joy Joyа има и още много колоритни имена-Тачър(женско куче),Никсън,или пък Рамбо Wink...моите някогашни кучета бяха Теро(фокстериер)и Цезар(ирландски сетер) Flutter

Наде-рахам означава матка Winkтам дето се износва бебето,а раха -на фусха означава
той отиде(рах)-трябва да се изпишат думите на арабски за да се разбере какво точно значат-защото Раха.може да означава и нещо свързано с Рахма(милост)-а рахам-е миналото време на
омилостиви Crazy...като примерно Алла ирхамо-Бог да го омилостиви...
Някой знае ли как да си вкарам арабски език в компа-щото последния път не го направиха newsm78

Мелани-какво пък има по Гърция Sad

# 20
  • Мнения: 16
здравейте и от мен и честита нова тема
през последната тема нямах много време да пиша надявам се сега в тази да си наваксам че времето ми стига само да чета
много целувки на всички

# 21
  • Мнения: 3 804
За имена на кучета имам много предложения,най-фрапиращи са иманата на кучетата в Ливан-все на недолюбвани политици-като примирно Буш,Райз,Шарон(кучето на комшиите,което тази година почина Sad-а така ме харесваше) Joy Joyа има и още много колоритни имена-Тачър(женско куче),Никсън,или пък Рамбо Wink...моите някогашни кучета бяха Теро(фокстериер)и Цезар(ирландски сетер) Flutter


а то това го има и тук  Grinning,явно е арабска 4ерта

а раха може и да озна4ава локум-зависи от изписването Peace

# 22
  • Мнения: 206
ДУА, сани незнам как се изписват думите
Имах сън, усетих бащата на моето хабиби (той е починал):

Той каза: Аз давам знак, но той не вижда
Аз говоря, но той не ме чува
Раха, Рахам


Мисля, че чух и двете думи много ясно
Опитвам се да си го изтълкувам, може би така ще е по-ясно?

# 23
  • Мнения: 216
Деси забравих за локума,но като се има предвид съня на Недето-едва ли човекът ще говори за локум Wink-но знае ли се ,сън е това-душата ти е била на гости в отвъдното-и баш във времето на Поклонението хаж-Наде-аз много бих се замислила за съня-сега е време на даване на Милостиня-раха-много прилича на Рахма-милост-Човек ако се стреми към Божията милост-милостинята закат е един добър начин за постигане на това,а и по принципкато се сънува нещо особено-е добре да се даде нещо на нуждаещ се- Praynig-скоро беше писала за много възрастната си баба-това може пък да значе ,че и тя има някаква нужда от помощ-виж можеш ли да направиш нещо за нея-да я посетиш,нахраниш,помогнеш в грижите за нея-аз пък кокво ти давам съвет-но се замислих newsm78-все пак си сънувала съня в тези свещени дни,починалият е мюсюлманин-баща на човек към когото не си безразлична-не бива да оставаш безразлична и към съня  bouquet Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 169
Добър ден и от мен, честита ви нова тема- много е хубава  bouquet  bouquet  bouquet
 Уф два дни се опитвам да кача снимки но все не става, явно нета ми нещо го няма. Надявям се днес да успея.
Честито на всищки празнуващи
Хубав и лек ден

# 25
  • Мнения: 38
Наде при нас такова тълкуване е " например дай си раха"
дай си почивка - раха е и почивка рахат на турски също.
А  това че си сънувала умрял  човек и си говорила с него,
да  казват че умрелите говорят с нас , може би е искал да каже дай си почивка или успокой се.

 Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Един друг спор искам да кажаЗа "Шарика"
Шарика- означава :светлинен град или градът  който няма тъмнина.
Или слънцето с първите си лъчи как изгрява силно, това е значението.
Шарика е на оригинален арабски език,
 Шаржа или Шарга са диалекти.
Учудвам се че Лили не знае името на собственият си град.
А това е от канал телевизионен на Шарика
вижте какво пеят а не какво пише.
http://youtube.com/watch?v=RDz_sIqbGFY
 Thinking Thinking Thinking Thinking

DUA
Хажа още не е свършил, утре е последният ден от замерването на дявола с камани
то се прави 3 дена, тоест :10, 11 , и 12 ал хажа
утре е и ходенето в Мека на Тоаф около Каба за Прощално.
Ако някой гледа ще видите утре Мекка какъв народ има.
И с това привършва хажа, А забравих за бръсненето на главите
Не е задължително да си  бръснеш главата, може само леко да се пострижеш,
Но който си обръсне главатаПророкът Мохамед отправя за него 3 молитви .

DUA
Искам да те питам нещо:
Ти си учила история на религиите
Според тебе , знаем че в момента най силните движения в Исляма са :
Суни и Шиити
Коя с поред тебе е Най добрата?

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моето братов4ед4е каза,4е раха е отпускане, а рахам е утроба, матка-мед. термин!може и милостивост! запис и добре заварила в новата тема!

# 27
  • Мнения: 1
Дуа, веднага реагирам на оплакването. Награди ще има, просто изчаквам за повече отговори. Получих и отговор на лични от една тайнствена мама, която ни чете, но не пише, но се е изкушила да се пробва за награда. Аз ще я наричам mystery_mum. Eто и нейният отговор:
Цитат
Пророк е онзи ,който директно или посредством ангел общува с Господ и изпълнява неговата воля... Всеки пратеник от своя страна също е пророк, но изпълнява и още една много важна допълнителна функция, а именно - разпространява и Божие писание.В този смисъл пророци са например Адам, Нух, Муса,Ибрахим, Исмаил, Ицхак,Дауд,Аиса, Мухамед/разбира се не претендирам за изчерпателност...

Арабски Ясмин,, благодаря за разяснението за Шарика. Интересно ми е и какво ще отговори дуа на въпроса, който си задала, но на мен лично ми се иска да доуточниш въпроса. Какво имаш пред вид под кой е по-'добър'. Добър в смисъл на по-точно придържане към исляма, или в някакъв друг смисъл?  Освен това в рамките на самото сунитско и шиитско движение има толкова много различни секти, че понякога дадена сунитка групи има повече общо с шиитка група, отколкото с друга сунитска...Въобще много е объркано.

# 28
  • Мнения: 206
Благодаря на всички, които ми писахте за да ми преведете думите от видението ми   bouquet   bouquet   bouquet

DUA, elito1234, easy_24, Belbey  newsm51 smile3525 newsm51

# 29
  • Мнения: 8
    Здравейте, мили ми арабски принцеси!!!
С малко закъснение ЧЕСТИТИ ПРАЗИЦИ на всички ви   bouquet  /според това кой какво е празнувал  Wink /  
Днес май има и именници във форума – да са живи и здрави и много обичани!   bouquet
  
                Лек и спорен ден!

Общи условия

Активация на акаунт