- и любимите ми бонбони 
Такааа, сега докато си пиша поста и някой може да ме изпревари с кафето

Малкабуби, проблема с храненето ни е общ, но мисля че съм на път да го разреша, благодарение на Брит, нищо че и аз две вечери си му давам АМ, за да спи уж, ама снощи след като сука от мен после изяде 170 гр АМ в 19.30, и хоп в 12 пак гладен
Друг път по-малко яде, но тези дни
Така, че не му се връзвам, а си го храня... 
Еллле, с какво ще пътувате, аз още се чудя да го водя ли???

Асе, аз отдавна имам Дормикинд вкъщи, ама полза някаква не видях и спрях да му го давам

Бранимира, и аз мисля вече да му намаля бретона или там каквото му виси
, че и неговата коса взе да пада... Ще го фризирам на бързо аз Теди, това е от храната, нали казваш, че вече е захранен, урината се променя от храната, давай му повече вода да пие, за да не е така силна!

Ковачева, честита на Калина половин годинка, да расте жива, здрава и да радва много мама и тате!
Много хубави линкове си ни дала 
Ея, лекувай се и то активно, че тези вируси са ужасни...
Като казваш, че мъжа ти ще идва, да не си тръгвате обратно към щата Калифорния
?И аз на патерица да честитя на Мери Джей и Брит РДни

smq, много мило ми стана като прочетох детенцето ти колко бързо се справя с немския, но аз си знам че е така, нали езиците са ми слабост... и аз като някое малко хлапе, като отидохме преди 10 години във Виена за Нова година от училище, още на втория ден разбирах по смисъл какво си говорят, нищо че грам немски не съм учила, но е страхотно усещането
За това сега упорито уча Вальо на английски както аз си знам, и му рецитирам италиански детски стихчета и песнички от Златната монета, ако я помните... И той страшно се забавлява
Какво да се прави, докато не се измъкнем от Елхово ще е така, аз ще си развивам децата, колкото и както мога... 
Стмая, за лъжичката - похвално
, иначе не я мъчи щом не иска, значи не е готова за захранване! 
Меги, аз и показалката ще извадя скоро и ще наказвам!

Муцито привет
Миме, пиши какво стана с бебка, алергия ли е???? Вече се плаша от тези обриви и т.н.
Асе, страхотна е Вики с този крак в устата, моите мъже, нали са си мъже и не са толкова гъвкави

Полинка, много малък сладък юнак имаш, той пак едричък се е родил 2 месеца преди термина, с моето голямо момченце терминът ми беше 6 окт., а се роди на 5 с тегло 2850 и 49 см

И моят мъж е по-млад от мен, но само с годинка, така че и там не се класираме

Каприс, нищо чудно и кучешките да избият първи и това се случва!

Пухи, при нас режим никакъв, волна програма

Бланши, биричката е универсален лек, както се оказва и на психиката добре се отразява, аз поне така я приемам

Колди, не сме те забравили

Синдарелка, чаааак сега зацепих, че си ти старата Синдарелка, с този нов облик щях да те поздравя за добре дошла без малко
, мерси за всички колажчета

Ади, няма да споменавам, повтарям и потретвам, че ТЕЗИ ПЪПКИ МЕ УЖАСЯВАТ
Преди 6-7 години карах варицела за втори път, точно преди държавния изпит.... А уж не можело по два пъти 
Черноочке, много кофти нещо за свекървите, наистина хубавото е, че имаш мъж на място и моят е така, за това си го обичам толкова много
А момиченцето на колко е? Хубаво е, че си имате другарче, сигурно и на Богдан много се радва 
На мен в началото на декември ми преведоха парите за ноември!

smq, моя човек спи при мен под олекотената завивка, но той си е кротък нощем и не мърда изобщо, така че по-добрият вариант е да го сложиш в чувалче, но ако е като моя голям син да не го търпи, и да му е тясно...

Еееей докато си напиша един час поста голям зор видях, ама нищо, пада ми се, че не съм много редовна!
Уж почерпих по кафенце, а то станало време за обед

откъде го извади не знам 
нещо за колата
Как е Марти? Кашля ли още?
И винаги ще се намери някой екстра изпотен да те покани на блус
А за Бориско спокойно, няма да умре от глад, лошото е че е бил кисел и е изнервил и теб, но сега като додаваш АМ, дано поне се поуспокои, че жива те ожалих и теб! 
А за черната серия не се тревожи и при мен продължава, но някак свикнах! От тая сутрин Криси си е в нас със сополи и чакам да видя дали няма да се окаже скарлатина, че отново получих съобщение от училището за нови случаи 
) нямам равна в безразборното метане на краци в пространството
Много грозно време навън-побърква ме