Бременни чужбински мами - 21 тема

  • 34 459
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Здравейте, момичета!

Аз днес бях на кинезитерапевт и след упражнението за релаксация не мога и не мога да се разсъня  Embarassed И като си помисля, че реших да ходя всяка сряда сутрин и да оставам да работя от къщи, направо незнам как ще удържа фронта още месец и половина....

Ние този път не искаме да знаем пола на бебето, а то вече не остана де - 9 седмици и ще го разберем Wink Но пък количката и кошчето за кола ги купихме сини - и двамата обичаме този цвят Simple Smile Таткото се майтапи, че ако е момиче, просто ще сложим една значка "It's a girl" и готово  Joy
а и аз не си падам по розов цвят, така че и момиче да е, пак ще ходи със синьо, оранжево, зелено Wink

# 76
  • Мнения: 3 394
Ето я и новината

бебе Георги се роди в 3.23ч сутринта в понеделник. Седях тук до среднощите в неделя  Crazy а в 1.30ч сутринта ми почнаха контракциите. В 2ч бяхме в родилното с 5 см разкритие. Водите ми така и не изтекоха (точно както първия път) и ми предизвикаха.
бебчо се роди естествено, малко се беше заклещил в раменцата, милият Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тежи 4.400кг Peace

Сега се храним и мама изглежда като секс бомба Crazy Crazy Crazy

# 77
  • Мнения: 977
Ей го новото мамче.  Hug

Хайде, Арвен, честит ви син Георги!
Да ви е жив и здрав и да се радва на безгрижно детство! Wink)

Звучиш добре!
Надявам се и да се чувстваш така.

Каката как приема бебето?

# 78
  • Мнения: 5 713
Арвен, честит син Георги!
Да е жив и здрав!


  bouquet   bouquet   bouquet

# 79
  • Мнения: 7 914
Арвен
честит ви син Георги -  да е здрав,усмхнат и много обичлив!


бързо възstановяване, Арвен   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 30
Арвен честито ви момченце! Да ви е жив и здрав, много щастлив и все победител във всяка борба! На теб бързо възстановяване   bouquet

# 81
  • Мнения: 4 390
Арвен, честит син!
Голям юнак си родила, браво!   bouquet
Ще го впиша на първа страница!

# 82
  • Мнения: 1 169
Арвен честита рожба. Да ти е жив и здрав. Голям юнак си родила наистина. Бързо възстановяване на теб и да пишеш.  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 425
Арвен, честит син Георги! Да расте много здрав и щастлив! На теб бързо възстановяване!





# 84
  • Мнения: 977
Хайде, Албенка, ти си на ход!  Hug

Как се чувстваш? Как е бебето?
Малко остана...  Grinning

Аз откакто ми казаха, че чакам момче стоя вторачена в снимката и се опитвам да видя "доказателството", ама май са ми го заснели когато ис е обърнало срамежливо гръбчето. ;-р
Та сега чакам с нетърпение следващият видеозон в началото на март.
То тук повече от 1 видеозон не ми се полага, но аз учавствам в една програма за по-обстойно следене на бременността и благодарение на това ще имам още 2-3 видеозона.
А и ми предстои ходене до .бг където със сигурност ще си направя всички необходими прегледи да съм по-спокойна...

# 85
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Браво, Арвен, БРАВО!!!!  Hug  bouquet

Голям юнак си родила!!! Да е жив и здрав!

На теб бързо възстановяване ти желая!!!

Много добре звучиш - страхотно!!!   bouquet[/size][/color]

# 86
  • Мнения: 409
Ехааа, ето я голямата новина и бебе на Арвен. Леле как ме зарадва. Много да те слушка и да ти е здрав големия мъж.
И да знаеш как ме успокои. И аз ще се напъвам скоро с голам юнак.

  bouquet

# 87
  • Мнения: 3 394
Здравейте душички Peace
благодаря за страхотните пожелания!

Спомням си преди 4 год , когато форумът ни беше още в началото....ле-ле как лети времето и колко бързо растат децата ни Party

сега отивам при моите две зайчета, целувки и лека нощ  bouquet

# 88
  • Мнения: 32
Здравейте момичета и леки бременности!
Аз родих момченце  Wink Кристиан на 22.10.2008. Лекарите очакваха да е 4200грама, ама беше 4400грама Crazy и 57 см.
Честито на Арвен за големия юнак!

# 89
  • Мнения: 521
Здравейте на всички, честито бебче на Арвен. Аз съм една бъдеща мама, от Прага, Чехия. чакаме бебчето през август. На всички бременеещи мами, много лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт