как се прави тази прическа?

  • 48 957
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Снимките са от турнето,правена е с триглавата.
По принцип я правят във Фетиш да кажа и аз.

Машите показани от Малена правят други къдрици. Първата прави спирали всъщност, не вълни.А втората също вълни, но различни от тези на Андреа. Имам снимка където косата е правена с двурогата, но не ми е на този лаптоп, иначе щях да я покажа сега.

# 16
  • Мнения: 1 320
*MALENA  а спрея с който пръска на клипчето да имаш представа какъв е ?

# 17
  • Мнения: 30
но втората маша,която е показала Милена е много яка-стават уникални къдрици.само да ми попадне в ръцете.....

# 18
  • Мнения: 1 792
Двуглавата наистина прави много хубави къдрици и на по-късички коси. Иначе все си мисля, че с триглавата къдриците биха отивали само на дълга коса. Едно си е на Андреа на дължината, друго си е на клипчето с късата коса.

# 19
  • Мнения: 4 785
Прави се с двуглава маша, с прикачена коса - изпробвано. Ако няма прикачена коса /или поне много коса/ няма да се получи.

Някой спомена за бал - спокойно може да си вземете коса под наем, аз за моя бал така направих и ми излезе 90 лв. /кофти беше, че бях с коса на чалгарката Ивана просто щото 1 стажантка ми беше объркала прическата и косата я беше направила предварително на вафли - за което още съм и благодарна щото можеше да не я даде/, но все пак не е нужно да си купувате косите - аз си я купих после и я разкарах - а от 1 месец сигурно 100 пъти са ми задали въпроса "Тва твоята коса ли е?" - ми моята си е за щастие, нямам нерви да се занимавам с прикачена, пък и си личи... Confused

# 20
  • Софето
  • Мнения: 622
Снимките са от турнето,правена е с триглавата.
По принцип я правят във Фетиш да кажа и аз.

Машите показани от Малена правят други къдрици. Първата прави спирали всъщност, не вълни.А втората също вълни, но различни от тези на Андреа. Имам снимка където косата е правена с двурогата, но не ми е на този лаптоп, иначе щях да я покажа сега.

Може и да не съм права  Thinking.  Аз видях клипчето и се отказах от триглавата (трудоемко ми се вижда сам да си правиш а и ефекта не ми е нещо  Confused поне на клипчето) и си поръчах двурогата и единичната(не знам как се казва) и ще видим ефекта.

# 21
  • Мнения: 93
Аз имам триглавата - в момента съм подстригана на каре, така че става и на по-къса коса. Даже сега съм направена с нея! Имам я сигурно от три или четири години! Много лесно се работи с нея! Когато бях с дълга коса пак се правех с нея! И в двата случая ефекта е страхотен!
Купих я навремето от Технополис за около 100 лева, но в коплект с други приставки /не се продаваше само такава/ със спирали, преси/вафли и прави/, обикновена тънка маша, обикновена дебела... абе 9 приставки!
Ако я вземеш няма да сгрешиш - аз съм супер доволна!

# 22
  • Мнения: 93
Ааа и не се прави точно така както е показано на клипчето!
Кичура се напръсква първо с лак и докато е влажен се разресва веднъж с гребен, след това машата се поставя възможно най-близко до корена, но на второто щипване машата се обръща... абе така не мога да го обясня Thinking
Тази на клипчето няма да стане като Андреа, защото няма лак!
Като се сложи лак става друго... и накрая кичурите се раздерят лекичко с пръсти.

Дано да съм била полезна!

# 23
  • Мнения: 4 435
Снимките са от турнето,правена е с триглавата.
По принцип я правят във Фетиш да кажа и аз.

Машите показани от Малена правят други къдрици. Първата прави спирали всъщност, не вълни.А втората също вълни, но различни от тези на Андреа. Имам снимка където косата е правена с двурогата, но не ми е на този лаптоп, иначе щях да я покажа сега.

Може и да не съм права  Thinking.  Аз видях клипчето и се отказах от триглавата (трудоемко ми се вижда сам да си правиш а и ефекта не ми е нещо  Confused поне на клипчето) и си поръчах двурогата и единичната(не знам как се казва) и ще видим ефекта.

Имам триглавата затова го казвам, в друга тема даже бях показвала и снимки. Не е никак трудно, а с коса до кръста се правих за отрицателно време.



•ºt®eisyº•™ ще поспоря с теб, с двуглавата резултата е съвсем друг, по-късно ще пусна снимка. Андреа е правена на тези снимките от Фифи, с триглавата маша.

# 24
  • Мнения: 4 785
Ама и аз мога да поспоря защото говоря от личен опит - с двуглава маша е. Може и да става и по друг начин - но прическата беше 1:1 /не съм я правила повече, защото беше направена за точно определено нещо, но.. пък съм убедена, защото бая време гледах и самата маша докато чаках Кирил да дойде за грим - но не споря че може би се получава по друг начин/

# 25
# 26
  • Мнения: 13 624
Е с триглавата е няма спор! Имам я тази маша и се получава едно към едно като на снимките. А и не е задължително да имаш много дълга коса за да стане хубаво. Аз правя майка ми така, която има коса под раменете и даже на нея ми харесва много повече от колкото на мене (моята коса е до средата на гърба). В салона където ходя всички ги правят с триглавата маша!
Както Totally*Av4e е показала на 1вата снимка- това е ефекта от двурогата! Съвсем различни къдрици са Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 785
Аз казах, че аз съм правена с двуглавата - и продължавам да го твърдя - и ефекта не беше като снимката показана от Totally*Av4e. А, че става и по друг начин - не съм отричала. Но аз лично бях направена с двуглава маша.!

# 28
  • Мнения: 4 435
Аз казах, че аз съм правена с двуглавата - и продължавам да го твърдя - и ефекта не беше като снимката показана от Totally*Av4e. А, че става и по друг начин - не съм отричала. Но аз лично бях направена с двуглава маша.!

Е хубаво де, как така и моята снимка с двуглава, и ти,пък резултата друг. Глупости! С една маша стават по един и същи начин.Няма как да е друг.


Е с триглавата е няма спор! Имам я тази маша и се получава едно към едно като на снимките. А и не е задължително да имаш много дълга коса за да стане хубаво. Аз правя майка ми така, която има коса под раменете и даже на нея ми харесва много повече от колкото на мене (моята коса е до средата на гърба). В салона където ходя всички ги правят с триглавата маша!
Както Totally*Av4e е показала на 1вата снимка- това е ефекта от двурогата! Съвсем различни къдрици са Simple Smile

  bouquet Мерси мила.

# 29
  • Мнения: 4 785
Аз казах, че аз съм правена с двуглавата - и продължавам да го твърдя - и ефекта не беше като снимката показана от Totally*Av4e. А, че става и по друг начин - не съм отричала. Но аз лично бях направена с двуглава маша.!

Е хубаво де, как така и моята снимка с двуглава, и ти,пък резултата друг. Глупости! С една маша стават по един и същи начин.Няма как да е друг.


Еми заповядай при фризьорката да ти обясни как  Confused Приеми веднъж, че някой е прав, дори да не е на твоето менени - знам, че ти е много трудно, но като ти казвам, че е лично пробвано - така е. Друг е въпросът, че явно фризьорката има чалъм това да стане с двуглава маша, а е много по-лесно с триглава - чиито ефект принципно си е такъв. За това не споря. Но става и с другата.

Общи условия

Активация на акаунт