Гоблени-37

  • 54 292
  • 451
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 439
irein,ето го готовият вид Hug



# 31
  • Мнения: 163
Здравейте момичета! Благодаря много за всички поздравления и пожелания!  smile3525
Страхотни сте! Съжалявам че не можах още вчера да ви благодаря, но нямах достъп до интернет... Днес сутринта обаче като прочетох всичко така се зарадвах...  newsm44  Благодаря!

Зори, и аз открих из папките ми едни нарциси http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317045&pid=9320965


И малко за "цвят", но не мога да се стърпя да не ви се похваля с най-очаквания и най-хубавия ми подарък от вчера (иска ми се да го покажа на целия свят...)
[/color] - сещате се, нали  Rolling Eyes (извинявам се за качеството, но от нетърпение щраках с телефона)
 

# 32
  • Мнения: 7 106
Зори, вълчока е супер Wink Начертаното с изпиращ се флумастер ли е? И аз искам такива, ама не знам откъде да си намеря Blush

Благодаря  Hug! Изпиращ фулмастер е, да. Виждам че си от София, точно от София съм си го взела от магазинчето на ДМС на Ст. Стамболов 8. Там наоколо има още 2-3 гобленарски магазина и във всичките го има!

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Роси, честито и както е казал народа таз година булка, догодина люлка  Party

# 34
  • Мнения: 7 106
Роси, честито! Желая ви много любов и разбирателство   bouquet!

Мацки, благодаря за нарцисите! Ще зарадвам свекито за РД през февруари  Sunglasses.

# 35
  • Мнения: 434
 newsm44  Хайде всички на сватба,из калабалъка кой ще разбере,че не сме поканени  Whistling

 Честито,rosi09

# 36
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Брей..само сватба не бяхме имали.. Laughing

Роси ,честито и много ,много да се обичате.. Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Много красиви неща виждам пак на първите страници Simple Smile Heart Eyes
rosi09 честито и от мен! Дръж ни в течение на събитието Wink
zornitsa аз имам от това синьо което не ти достига. Ще го донеса в неделя Peace

# 38
  • Севлиево
  • Мнения: 491
rosi09 Честито   bouquet, много хубав подарък наистина. Hug
Снимах панамата, не са много хубави снимките - даже са ужасни, ама...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230368&pid=9322191
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230368&pid=9322200
ina221 ако ти изнася и ти върши работа мога да ти купя и да ти я пратя по пощата  Peace 8.90лв за метър - двойна ширина на плата. Незнам дали се вижда много добре на снимките, но нишките са около 16 на 2,54см. Мисля че това отговаря на Аида 16. Моля по-опитните да ме поправят ако не е така. Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Привет, девойки  Hug
Страхотни красоти показвате, браво  smile3501
Аз да се похваля - днес пуснах подаръка за моята жертвичка - мина почти идеално в пощата (да се не надяваш). Като казах, че е чупливо ми предложиха да го пратя като колет - хем и по-сигурно било, хем по-бързо! Така, че.... някой още утре (!!!! така ми казаха в пощата!!!!) да си чака колетче със "снимка в рамка" (това съм обявила като съдържание на пратката - не се чудете  newsm53 ) Ще стискам палци да пристигне невредимо и да се хареса на получателя  newsm17

п.п. Роси, честито! в най-скоро време - и на другата ръка халка  married

# 40
  • Мнения: 470
Роси   какъв по-хубав подарък от това.Честито и да се обичате мнооооооооооооого дълги години.  bouquet

# 41
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Роси, честито мила- много любов и щастие ти желая.
Момичета мерси много, знаех че мога да разчитам на вас.

# 42
  • Мнения: 643
Роси , честито , живи и здрави да сте и дълги години заедно пожелавам!
Това е верно страхотен подарък !


Доци , купи ми един метър, пък все ще влезе в употреба за нещо. Благодаря ти предварително. Да ти пратя ли парички ...айде на лични кажи как да стане. И да ти дам адрес. Hug

# 43
  • Мнения: 0

Дъмпер моля за помощ пратих подаръчето на моята жертва но го връщат за неточен аздрес и понеже го пусках с куриер ме питат поне за телефона на получателя. tarzanka е моята жертвичка но тя скоро не се е влючвала и ако може да помоля за помощ ако все пак имаш някакви други координати или пък някой да я познава! Praynig

# 44
  • Мнения: 161
Браво момичета - страхотни неща сте показали пак !!!   smile3501 smile3501 smile3501
Роси - Честито !!!   bouquet  Много щастие и любов ви желая  txtloves, дълги години семеен живот   loveuuu и най-голямото богатство на света да имате - много дечица   stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy   

Марулке - какво стана с рулетката бре - да не ме забравиш - няма време  Crazy

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 14:47 от vvvitality

Общи условия

Активация на акаунт