Януарски мами 2009г...вече си имаме момче, момиче и едно ангелче!!!

  • 15 208
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Много хубава коледна темичка, браво на авторката  smile3501  newsm51
Сега да ви почерпя едно кафе , пиша на бързо някой ред и да отивам да лягам да спя че стана доста късно при мен.



ЧЕСТИТА МОМА НА МАМА НЕВЕНКА  И ТАТИ , МНОГО ДА И СЕ РАДВАТ И ОБИЧАТ, ДА СПИНКА,ПАПА И СЛУШКА ПО  МНОГО .
 
Това беше първата новина която прочетох и много се зарадвах, но малко по надолу в темата разбрах и лошата която много ме огорчи.ВИЛИ страшно много съжалявам за това което ти се е случило и  нямам думи, предполагам колко ти е тежко и че ще е трудно да го преодолееш, но просто си мисли че живота продължава и всичко е пред теб. smile3518

Сега и аз да се отчета от видеозона и прегледа. Всичко е наред ,отново не се виждаше хубаво но пак ми казаха че ще бъде мома най вероятно.Тежим 3кг. и сме обърнати с главичката на долу.Нямам разкритие нямам инфекции или възпаления всичко е чисто.Изследванията са ок от урината,кръвно ок.Станала съм 75кг  261uu до края сигурно ще ги направя +20кг. но не се притеснявам много ,важно е бебка да е добре пък после ще му мисля.И така продължаваме всяка седмица с прегледите и веднъж седмично и запис на тоновете до края.Миналия път на записа ми обясниха че за около 20/30 минути трябва да отчета и поне 4/5 помръдвания на бебка, ние отчетохме над 20, и докторката каза че имам весело бебе и те много ги обичат  такива newsm32 newsm62

Чухме се и с мама вече трябва да е излетяла от София така че утре вечер че посрещам гости , може и да не ми остане време да пиша но тези дни пак ще се включа.
Целувам ви всички и дръжте фронта да видим коя ще бъде следващата.Всъщност имам едно предложение ако сте съгласни и вие моля някой да го направи понеже аз не знам как.Предлагам срещу родилите мами да пишем какво е било раждането  нормално или секцио и какъв е бил термина.Само предлагам ок. newsm53

  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 8
Сънич вече почерпи с кафе. Аз да кажа Добро утро и да се оправям, че днес съм на ЖК. Ще ми правят ПКК, ще ми взимат секрет, урина и ще ми дадат болничен (просто майчинството ми ще започне отново). А аз снощи бях права-цяла нощ не мигнах зарди Виолета. Мятала съм се цяла нощ в леглото. Мислих за бебо, после и за батко му (спа при нашите, заради ЖК днес). Айде мами да не ви занимавам. Лек ден и ще вляза след консултацията да се отчета.
 Hug на всички

# 17
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
Влизам набързо , защото след малко трябва да тръгвам, че съм на доктор.Ще се включа след това да кажа какво е при нас положението.
И сега да кажа , че януарския отбор се увеличи с още един юнак. Елигеоргиева е родила вчера вечерта момченце. Тежи 2360гр. и 46 см. Раждането е било нормално.Добре са .Ще ги подържат малко повече дни в болницата , за да ги наблюдават.Праща ви много поздрави и каза да ви кажа да стискаме още.
ЧЕСТИТА МОМА НА МАМА НЕВЕНКА  И ТАТИ !Да е жива и здрава и много послушна!
vailet_79, мила прегръщам те силно Hug нямам думи. Много съжалявам Cry

# 18
  • Варна
  • Мнения: 389
Да са живи и здрави новите ни бебоци!!!!

На мамамта на малкото ангелче само кураж и гледай напред!

Аз съм с контракции снощи и днес, нооо удържам фронта!

Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 180
Момичета само прочетох, че имаме 2 радостни и една тъжна вест.... Мога да пожелая много здраве на новите майчета и бебенцата им  Praynig Вайълет, много съжалявам. Толкова е трудно...

Може аз да съм следващата с новина, колкото и да е рано  Sad Тази нощ ми падна тапата! Бях предупредила док, че усещам, че нещо не е наред. Той само ми разправя, че било нормално. Е, явно майката най-добре усеща  Confused Днес пак съм на преглед, да водим какво ще стане.

# 20
  • Мнения: 270
Добро утро!!Малееее,вчера заради цял ден чистене в новата къща съм пропуснала толкова многоо #Shocked
Не зная от къде да започна.Пиша с толкова смесени чувства. no

НЕВЕНЧЕ ЧЕСТИТА МОМА,С ПРЕКРАСНОТО ИМЕ ДЕНИЦА!!!ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ,ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД И СИ ИМАШ ЧУДНА ПРИНЦЕСА В РЪЦЕТЕ!ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ТЕ ЧАКАМЕ ДА РАЗКАЗВАШ! newsm51
ЧЕСТИТ ДА Е И МЪЖА НА ЕЛИГЕОРГИЕВА! МАМА БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ,А МАЛКИЯ МНОГО ДА СЛУША,СПИНКА И ЯДЕ! smile3525
Сладурчеста welcome добре дошли с малкия Никола,чакаме подробности и снимки на малкия Hug

vailet_79 на теб ми е най-тежко да ти пиша,понеже нямам представа какво.Много ми е мъчно,но се надявам Бог да ти даде кураж да продължиш напред. Hug

Kokonut стискам палци и се моля за теб PraynigДано всичко е наред.Да пишеш при първа възможност.Успех Praynig

Аз съм още 2 в 1.Продължаваме с усиленото чистене на новата къща,че да не взема да родя предии да е готово.Обещала съм снимки,особено на Мюрвет Heart Eyes и така.Доста ми е паднал корема,нямам обаче контракции,само вчера след целодневно гъзене,вечерта ме стегна вече кръста,ама аз съм си виновна.

На всички желая лек ден и от сега нататък само хубави новини,момичета.Започна се с пълна сила!Целувам ви! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 276
ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСКА НА НЕВЕНЧЕТО и ЧЕСТИТ СИН НА ЕЛИ ГЕОРГИЕВА !

ВАЙЛЕТ....нямам думи да изразя своите съболезнования за голямата ви загуба.

Сладурчеста, добре дошла ! Дано малкият Никола е мирно бебе и те оставя поне малко да почиваш....чакаме да разказваш, когато се поосвободиш  Hug

Момичета...май и нашият бебевалеж започна  Laughing  Вече всеки ден имаме по бебче...кое ли ще е следващото?

Кокос4е[/b]...дръж се още малко..то и на Доня-та и падна тапата, но виж още се държи. Това не е показател  Peace

Хубав ден ви пожелавам!

# 22
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТО НА ЕЛИГЕОРГИЕВА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ
И аз много се разстроих от новината на Ваилет,  Cry, дръж се мила, знам че думите ни са напразно.
Кокосче, дръж се мила и ти.  Praynig
Данинче, къде си хукнала да чистиш, остави мама и някой друг да свърши тази работа. И чакам снимки, аз любопитната гарга.
Кали, а къде са твоите снимки от покупките???
Аз вчера следобеда бях много добре, даже бях на фризьор за изсушаване, но посред нощ се събудих от болки в гърлото, пия чайчета, лимончета. Дано днес да се пооправя. Но вече няма никакви обикаляния по магазините, строго ще пазя леглото.  Peace
Лек ден на всички.

# 23
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Добро утро!
Честита мома на Невена и момък на Ели Георгиева!Да са живи и здрави дечицата! Simple Smile
Kokonut дръж се!
Аз само да си се оплача...таткото не ме слуша....все му е рано за всичко!Не може да разбере,че всичко може да се случи! Confused Не ще да иде за леглото...никаква инициатива... Confused Confused Confused Иначе аз си купувам разни дреболии..купих шишета на Бифри и биберони..ама то това е най-лесно,а и в апартамента има да се правят още куп неща ..ма много ме нервира тоя мъж Imp Imp Imp На всичкото отгоре ония от паспортното в Слатина още са в ремонт и такъв скандал им вдигнах вчера,че...не помня какво съм им говорила даже...само се сещам,че ги пратих на майната им Imp Imp Imp от половин месец се въргалям до това паспортно за една кирлива лична карта Angry Angry

# 24
  • Мнения: 865
здравейте,
честито бебче и на елигеоргиева  bouquet  bouquet  bouquet
аз днес съм решила малко да побръмча навън-да купя на Дари нещо за тържеството в яслата,а и за Коледа и на бебето,ако харесам нещо Wink
слънчев ден на всички  bouquet

# 25
  • Мнения: X
Запис в новата тема:) Честити януарски (декемврийски) бебчета  bouquet

# 26
  • Мнения: 45
vailet_79 зная, че думите не могат да те утешат....съболезнования
Момичета, нека се помолим за малкото ангелче и дано не се случват такива неща.

Честито на Ели Георгиева и Невенчето!  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Ели,  честито ти мъжленце и добре дошла в отбора на свекървите !!!
Ох, снощи сигурно както повечето вас цяла нощ съм мислила за Виолета...Мила, няма да забравим твоето ангелче и можеш винаги да разчиташ на нашата подкрепа Praynig
Кокосче...какви тапи, какви 5 лв...Лягаш и никакво мърдане-амаха, къде се е разбързал юнака, като има още бая да си постои на топличко...Сега ако кажа на Мартин, че и ти си на ред...съвсем ще ми клъцне кабела на интернета Rolling Eyes
Хайде, по-късно пак ще ви досаждам hahaha

# 28
  • Мнения: 2 880
vailet, много съжалявам! Пожелавам ти кураж и сили да преодолеете този труден момент!

Честито на Ели Георгиева и Невенчето! Да са ви живи и здрави дечицата!
Кокосче, за къде се е разбързало твоето момче! Стискай кълки, има още доста време! Успех при доктора!

# 29
  • Мнения: 30
Чак сега успях да прочета новините около вас. Честита ви нова тема и само хубави новини в нея!

Честито на Невенчето и на Ели Георгиева. Да са ви живи и здрави малките и много да ви радват и да слушат!

Вайлет миличка, много съжалявам! Дано бързо да намериш сили да продължиш напред и да преодолееш болката. Направо се разплаках като прочетох за теб  smile3518.

Пазете се всички много!

Обещах да ви разкажа подробно, но ще се включа след малко, като нахраня малкият.

Общи условия

Активация на акаунт