Дядо Коледа пристига с подаръци за Януарските дечица

  • 11 384
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Забравих да поздравя Мама Танче за рождения и ден!  Hug
Както и ходещите крачета на Ели  Hug
Както и имения ден на Ева!  Hug

Духче, аз на щатите не съм им фен, ама нали ще пътуваме натам. Ако можех да избирам къде да живея бих предпочела някаква смесица от хладната чувствителност на скандинавия и гореща кръв на иберийски полуостров .. За жалост живеем на Балканите,.. но както казва Милла - да са живи и здрави децата, да са хора преди всичко  Peace

M_I_A , ами добре си мина ритуала. Спокойна си беше и не я разсейваха гости. Ще почерпя тази седмица познатите  Simple Smile

Относно филма за бебетата - Малеее, и аз се разчувствах  Blush Точно тогава бяхме си легнали на дивана с Миша, аз съм я гушнала и си я галя по главичката, тя си кротуваше и се топлехме .. ммммм... много гот си стана като гледах филмчето и си държах в прегръдките това Чудо на природата Simple Smile

# 286
  • Мнения: 135
Мила,Ханна честит ви прощъпулник.   bouquet Миша и Кристиян много хубави предмети са си избрали.

МИА,честит имен ден на Ева. newsm51

Вижи,честити ходещи крачета на Ели.

И мен филма много ме разчувства.

# 287
  • София
  • Мнения: 1 546
Хайде Добър вечер, че да ходим да гледаме края на ББ. Laughing
Децата спят, аз початих, минавам от тук и към леглото ( не съм по пижама тоя път  Mr. Green).
МИА, че ядовете доста напоследък са ми вповече едно на ръка ама чак пък от тях тъй да се подредя. Rolling Eyes
Духче, не са ме лекували с кортикостероиди, още кърмих тогава.
Тя и самата захар е на горна граница но другите показатели не са добре. Серумният инсулин (или нещо такова беше) не ми е наред хич. Холесерола и той бяга и затова съм била в предсъстояние а не...вътре с двата крака. Whistling Сега само единия и ще гледаме да го извадим.  Mr. Green
Ханна честит ви прощъпалник, и ние май така като му дойде времето ще направим, за по бързо и....по лесно (по Габровски бе мила  Mr. Green).

# 288
  • Мнения: 135
изтрито  Wink

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 22:43 от Зимна приказка

# 289
  • Мнения: 0
Айде на новата тема...топла топла
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356818.new#new

Общи условия

Активация на акаунт