Коледата идва вече с ритничето на ЮНСКОТО човече!Тема №11

  • 13 100
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 590
Бре, белите братя колко много са изписали по темата......
Абе ей така мислиш си, че познаваш някого, изглежда ти нормален, а то се оказва скрита лимонка на края....
Забавлявах се доста с това неасистирано раждане.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 854
Момичета, да вземем да пуснем линк в предната тема към тази, че аз се чудех защо не пишете там, а вие сте з-апочнали вече тук. За да се ориентират и останалите момичета.
А за това раждане вкъщи преди гледах много по Зоун риалити за раждането и много американки избираха този начин, но в къщите им идваха акушерки все пак. Пък и си представям мъжа ми припаднал, детето се шашнало от писъците ми, то голямо изживяване ще е, няма що  ooooh!

# 17
  • Мнения: 48
Момичета, вижте тази петиция :

http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html

# 18
  • Мнения: 31
здравейте и от мен!
не мога да повярвам, че от вчера вечерта до днес вече има нова тема! много пишете, момичета, не смогвам да изчета!!!  Laughing  това с раждането вкъщи е чисто безумие- стана ми зле като го прочетох, кой им дава на тия хора да гледат деца, те са луди според мен! като всичко трябва да е толкова естествено да се връщаме обратно в пещерите!!! бррр... и мъжете като знам как носят на кървави гледки, не ми е много ясен човечецът как е асистирал и се е оправил сам самичък! за себе си съм сигурна, че няма да откажа помощта на лекарите, а колкото до приятеля ми, ако не желае да ме държи за ръчичка докато раждам в никой случай не бих го насилвала. повечето ми познати мъже направо пребледняват и се свличат при вида на повечко кръв, да не говорим как циврят и се вайкат за най- малката болчица. не ми се мисли ако имаха цикъл или трябваше да раждат, сигурно щяха да са се изгубили като вид!
както и да е, днес минах и през ЖК, женицата ми измери корема- пораснал е с 4см, а аз съм качила 3 кг. /нямам си кантар у нас, за да не се депресирам с непрестанно теглене/, не ми каза нищо интересно, освен че ултразвуковия преглед е 24лв, т.к. ни се полагали само два за цялата бременност, аз съм минала единия в началото и втория ще е в 6ти месец.
и последно, но не по важност- честито на Анито за новата къща, пожелавам ти да я направите с мъжа ти с много любов и да отгледате прекрасните си дечица там!ние с приятеля ми също много искаме да се махнем някъде от гадната София, но явно не е настъпил момента още!
хубава вечер и много  Hug на всички!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
запис и от мен

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен в новата темичка. Много сте изписали, едва смогнах да ви прочета.
Иса, meli_80 много съжалявам за загубата ви.Hug
Това с раждането вкъщи не го одобрявам. На моя приятел му става лошо от кръв. Едва ли ще понесе да помага за раждането. Не бих се отказала от лекарската помощ. Все пак ако има усложнение те веднага ще реагират. А какво можеш да направиш сама вкъщи - нищо, само да се молиш всичко да е наред.
Аз днес ходих на лекция за втори път. Беше много интересно. Темата беше естественото раждане и я водеше една акушерка. Следващата ще е на 28.01.09г. - това е за Бургас.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Това според мен не само е безотговорно, а и направо животинско. много луди хора явно има на този свят....  Naughty

Наричате бабите си животни?
Да не ви е опрял някой пистолет да раждате вкъщи, та така категоризирате чуждия избор?

# 22
  • Мнения: 111
И аз да се запиша чакам бебчо на 4 юни  Simple Smile Hug

# 23
  • Мнения: 47
Ехо здравейте и от мен в новата темичка.
Днес бях на доктор и гледахме бебо,който е добре,расте нормално,но не видяхме пола,защото се беше свил и подремваше  Mr. Green
И да се похваля днес таткото ми предложи брак и ми подари прекрасен годежен пръстен-беше толкова сладък,чак се разплака.Така че момичета скоро ще се омъжвам  married   за най-прекрасния мъж на света  newsm44
Лека вечер на всички.

# 24
  • Мнения: 9 814
shompal4e , честито.
Дълъг и щастлив семеен живот.



anjeelina , добре дошла.

# 25
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен!

Франческа много хубаво заглавие си измислила!

Иса, Мели, много съжалявам за загубата ви. Стискам палци скоро да се похвалите с хубава новина!

За раждането в къщи - тук също има такава опция. Всъщност три опции има тук - в болница, в родилна къща (там работят само акушерки) и раждане в къщи, но с акушерка. Аз съм за раждане в болницата, нещо не мога да си предствя в къщи с децата  Crazy, иначе за мъжа ми няма проблеми, той издържа на кръв и на "такива гледки". Може би повечето знаете, че в Холандия се ражда най-вече в къщи.

Тук вали сняг от снощи и доста натрупа като за Берн. Децата много се радват, пързалят се с шейните, правят снежни човеци. Килиан преди малко едва го прибрах вътре, беше целия мокър, а докато се домъкнем другите деца ми напълниха гърба със сняг  cold.

За килограмите - аз все още не съм почнала да качвам, за сега съм -3,5 и почвам вече да се притеснявам  Confused.

# 26
  • София
  • Мнения: 590
Оооо, ще си имаме булка!!!!!!!!!!!!!  Hug
Или поне младоженка!!!!!!!!!!!!!!!!
Честито! Лелееее, колко хубаво..........
Браво!!!! Само хубави новини да има!!!

# 27
  • Мнения: 111
шомпалче честио и от мен и аз се омъжих преди месец  Simple Smile

Франческа благодаря   bouquet

# 28
  • Мнения: 35
Ехее имаме си нова темичка,браво!
Аз да ви се оплача днес бях на ЖК и първо не стига,че чаках 1.40min. пред кабинета и умрях от студ, а после като попитах за резултатата от цитонамазката докторката неможа да го намери и ми каза,че най-вероятно или го е загубила или е забравила да го вземе #Crazy #2gunfire(правих ги преди месец).Като побеснях и им вдигнах един хубав скандал.То бива бива безотговорност,ама чак пък толкова няма нужда.Като преди това ми търсеха СПИН-а и Васерман-а пак дълго време.И те бяха запиляни някъде.
Ако има начин ще спра да ходя на ЖК и ще си ходя само на частно при моята док,която за съжаление не работи с здр. каса.

За раждането в домашни условия няма да нападам никой,но аз лично съм строго против,предвид лукса които ни се предлага в 21 век.

# 29
  • Мнения: 9 814
Това според мен не само е безотговорно, а и направо животинско. много луди хора явно има на този свят....  Naughty

Наричате бабите си животни?
Да не ви е опрял някой пистолет да раждате вкъщи, та така категоризирате чуждия избор?

Темата е за жени, очакващи да родят децата си през месец юни.
Теб за коя дата да те пишем?!
Явно щом пишеш тук си бременна, едва ли за друго го правиш?

Общи условия

Активация на акаунт