Кърменето ме изтощава - само аз ли съм така?

  • 984
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Момичета,колкото и неприятно да е след като родих първия път косата ми беше кошмарна.Купувам скъпи маски илосиони, но ...нищо. Два месеца след раждането успявам да отида на фризьор.оплаквам се , там една по-възрастна фризьорка ми препоръча да правя маска на косата-мас,жълтък,1с.л газ и 1лъжица бебешка урина.Стои така 30 минути и се измива,а после се плакне с отвара от коприва.Колкото и да беше гадно Sick го направих и за мое най-голямо учудване помогна #Crazy Дано този път нямам същия проблем,но предвидливо се запасих с коприва във фризера Wink
е то хубаво, ама отде да намеря пък бебешка урина newsm78 не става да изтискам памперса все пак, не може ли без нея Thinking

# 16
  • Мнения: 1 771
Моята коса е в същото положение. Имам чувството, че от където мина все косми падат. Много гадно.

# 17
  • Мнения: 275
Здравейте,
чувала съм, че някои майки много се изтощават от кърменето. Аз изобщо не чуствах нищо, т.е. беше си ми супер. Но проблема с косата и аз го имах. Когато отбих Йоанка всичко се оправи, вече не пада.
Дано и с номер две да съм така, да не усетя какво е да се изтощаваш докато кърмиш ....
Желая на всички мами да се чустват като мен докато кърмят

Общи условия

Активация на акаунт