Африка

  • 34 787
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 175
Лекси, със сигурност е така..макар в повеето слуачаи почти няма разлика - въпроса е агенцията от коя авиокомпамия взима комисионна..
За да летиш от Б-я до Найроби, най-вероятно ще летиш през Париж, където ще загубиш поне още половин ден в престой..
Ние летях Сф-Амстердам- Аруша и имахме само 1 час между полетите. И беше супер удобно, защото цялото пътуване излезе по-малко от 12 часа.. Peace
И изобщо някакво страшно размотаване предлагат - това са повече трансфери и убиване на излишно време.  Не си струва. По-добре дай 100-200 евра повее за самолет1ето, отколкото "3 дена път с камили" и то по места, където няма път изобщо.. Sunglasses

# 166
  • Мнения: 371
Говори ми, говорими Магаренце. Това е следващата дестинация. Все още не мога да реша дали искам да ходим на Сафари или директно на Занзибар . Така или иначе те първа ще започвам проучване Simple Smile Има време да реша, но като чета какво разказваш и като знам какво съм шаранче за подовни неща... едва ли ще го изпуснем Simple Smile

# 167
  • Мнения: 2 175
О, сафарито определено не е за испускане..
 Wink

# 168
  • Мнения: 280
При първа възможност ще изчета темата.

# 169
  • Мнения: 55
Здравейте, имам няколко въпроса, моля ако някой е наясно да отговори. Praynig Доколкото разбирам  все още се изискват визи за Африка-веднага ли се получават, ако не, колко време се чака? Искам да замина възможно най-скоро Heart Eyes А имунизациите задължителни си са? И последен въпрос българският ми паспорт е с изтекъл срок на годност,но имам двойно гражданство(сащ), нали не е проблем да пътувам с другия ми паспорт? newsm78  bouquet

# 170
  • Мнения: 4 916
Отговор на всичките въпроси на горната потребителка - зависи в коя държава ще ходите.

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 09:30 от argun

# 171
  • Мнения: 55
 WinkИмам намерение да поестя Йоханесбург
А за usa граждани изисква ли се виза? newsm78 Много благодря!  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 572

А за usa граждани изисква ли се виза? newsm78 Много благодря!  bouquet

Добре де ние откъде да знаем , тук сме все пак български граждани повечето  Peace

# 173
  • Мнения: 1 894
Ето информация за визите за Йоханесбург:
"If you are a citizen of the US, the EU, the UK, Canada, Australia and New Zealand, you will only need to bring a valid passport with at least one unused page and return airline ticket for a 90-day stay in South Africa. Upon entering the country, you will receive a free entry permit sticker. If you want to stay for longer than 90 days, you must formally apply for a visa before arrival. Visitors from other countries should consult the Johannesburg embassy for visa information."

# 174
  • Мнения: 55
beca много ти благодаря  bouquet...и аз впоследствие се сетих за чичо Google Blush, просто толкова се вълнувам, че явно не мисля Crazy. Остава ми само един въпрос на които неможах да намеря отговор-ваксинациите задължителни ли са?  bouquet

# 175
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Според информацията на beca - значи и за българи не се изискват визи?

# 176
  • Мнения: 1 894
За българите трябват визи. Като влезем с двата крака е EU ще отпаднат(надявам се).

# 177
# 178
  • Мнения: 659
Повдигам темата, за да се похваля Grinning, че преди седмица се завърнах от едномесечна ваканция в Южна Африка. Бях на много места и мога да споделя, ако някой се интересува. Препоръчвам горещо тази дестинация, особено през нашата зима. Да посрещаш Коледа и Нова година на басейна е супер.

# 179
  • Мнения: 1 167
цлете за всички ни ще е интересно/полезно  Grinning  Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт