Коледна елхичка грее, ДЕКЕМВРИйче на мама се смее

  • 17 276
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА ДА СА ЗДРАВИ И МНОГО ИГРИВИ

# 16
  • Мнения: 781
Все пак е отишла до болницата! Да е здрава дъщеричката на Зиги!

# 17
  • Мнения: 1 152
Честито на всички мами и татковци! За да не пропусна някой - нека всички да са живи, здрави, послушни и ящни бебета!

Йоана страхотна тема, както винаги! Ти как си?

Бамби честита месечинка на принцеската!



# 18
  • София
  • Мнения: 4
Честито и на Зиги, да е жива и здрава малкото декемврийче!
Ех, имам чувството, че вече всички родиха....

# 19
  • Мнения: 0
Честита принцеска на Зиги!Да е здраво и ящно бебче! newsm51
Бамби честита ви месечинка!Много да се слушкате и да наддавате!!!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честито на мама Зиги!Нека малката кукла много я радва ! Тя все пак е отишла в болницата , чудеше се много

Мами , вижте какво копирах от друга тема във форума ! Peace

Момичета, днес на заседание на Комисията по бюджет и финанси бяха приети промените на 2-ро четене.
ЗАВАРЕНОТО ПОЛОЖЕНИЕ Е ВКЛЮЧЕНО  newsm44

Това означава и тези, на които не са им изтекли 315 дни и тези, на които са им изтекли, но не са изтекли 410 дни ще ползват отпуск 410дни  Peace
Няма изричен текст за дохода, но от НОИ ме увериха, че няма да се преизчисляват обезщетенията  Very Happy

Това, което не ни удовлетворява са 12-те месеца, които се изискват да имаш като осигурителен стаж.
Имайте предвид, че промените ще станат окончателни другата седмица, когато се гласува в зала, така че ще се опитаме и там да запазим 6-те месеца, но шансовете не са големи.

Това е от мен, моля ви стискайте палци, защото утре ще се гледа предложението ни за близнаците  Praynig

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 21:37 от Aнели

# 21
  • Мнения: 4 589
Здравейте,
честито бебе на мама Зиги, да е жива и здрава малката принцеса.

Да ви кажа аз как ползвам болничен. Първо имах 42 дни след раждането, после 45, които се дават преди раждането, сега ми дават едни 48, т.е. трябва да се изравнят 135 дни и после живот и здраве майчинство. Аз съм по някакъв член 26, ал 3. Но да ви кажа няма лошо, колкото да ми дадат, аз съм happy.

# 22
  • София
  • Мнения: 529
Йоанка, разбрах, благодаря   bouquet
Относно помпата на Авент, спокойно може да се ползва и без гуменото уплътнение отпред. Изисква се само повишено внимание при поставянето на гърдата - тоест да се сложи така, че да не влиза въздух и пак се ползва. Освен това в моя комплект имам резервно уплътнение, би трябвало и сега така да се продават  newsm78
Честити бебчета на Зиги и на Holly Dreamer!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честита мома на Зиги   bouquet !Да и е жива и здрава и много радост да и носи!На мама бързо влизане във форма  Hug!

Бамби Честита месечинка на принцеска Елизабет  Heart Eyes !Да е послушна и да си похапва и надава повече  Heart Eyes !Аз лично не видях и не намерих снимки  Thinking , а така исках да я видя  Blush !Да ти е жива и здрава !

Честито и на Зиги, да е жива и здрава малкото декемврийче!
Ех, имам чувството, че вече всички родиха....

И аз имам същото чувство и не е лъжа.Аз с 30- ти термин дали ще има на кой да съобщя радостната за мен вест  Thinking  newsm78 !Като гледам след като родят мамите нямат време за форуми и е нормално.Ще останем Йо да прави темичките  Heart Eyes и още няколко търкалящи се мами  Joy

# 24
  • Мнения: 2
ot bashtata na bebo: Imame bebe, Martin, 3,360kg i 51 cm. Desi e dobre i mnogo se radva.

Tia shte pishe utre.

Leka vecher

Fernando

# 25
  • Мнения: 46
Запис и от мен Peace
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВОРОДИЛИ МАЙЧЕТА!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито на мама Деси и щастливия татко  Hug  bouquet!Да ви е жив и здрав юнака и само радост да ви носи  Heart Eyes !

# 27
  • Мнения: 2 592
Ееее, имаме новини най-накрая и от Зиги и от Деси  newsm44

Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват

На мамите - бързо да се възстановяват  newsm53

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честито на мама Деси !Нека малкия принц носи само радост на мама и татко!


RRHH и аз имам усещането , че вече не останаха бебета за раждане.Живи и здрави кротко ще си чакаме реда и ще се молим всичко да мине успешно!

# 29
  • Мнения: 41
Честито на всички мамчета!Да са им живи и здрави бебчовците и да им носят много радости!

Аз да ви кажа ме е обхванала една предстартова треска,направо не е за говорене.Само мисля да не забравя нещо и проверявам из сака.Хем искам да си видя бебето,хем едно страшно ми става.Вече спрях да мисля за упойката,но сега само се моля с бебка всичко да е наред.

Утре рано рано потегляме за болницата и се надявам всичко да мине добре!Стискайте палци утре!

Общи условия

Активация на акаунт