Оскар Клиник

  • 2 497
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Тъй като не намирам отделна тема за Оскар Клиник, реших да създам аз, за да споделя опита си. Преди всичко искам да изкажа мнение, че специалистите по ФМ там може би са едни от най-добрите в БГ.
Но тук приключва всичко хубаво - следя се там на ЖК, както съм направила и всичките си фетални морфологии в клиниката. Всеки път е едно безумно чакане и тотален хаос с реда на влизане. Администраторките си позволяват да се държат грубо, случвало се да ми затварят и телефона. Прегледът на ЖК е около 5 мин, общо взето повече време се събличам и обличам за самия преглед.
Съветът ми е да не се подлъгвате с пакета им за женска консултация, защото не се изразходват всички прегледи и изследвания, които са описани!!!

# 1
  • Мнения: 1
При кой лекар се следите?

# 2
  • Мнения: 51
Миналата година бях бременна и в началото се следят в Оскар клиник, след което си спрях пакета за проследяване и се махнах от там. Имиджа, който се опитват да създадат за клиниката не съответства на реалността. Чаканато преди всеки преглед е убийствено. За преглед трябва да си взимаш почивен ден, иначе няма как да го съобразиш с работата си.  По време на прегледа не се обяснява нищо. Аз конкретно бях при д-р Янкова, която се прави на толкова миличка и добричка, а реално не и пука изобщо за пациентките си. Държи те в пълно неведение, не ти дава насоки за действие при проблем.
Веднъж докато си чаках реда за лабораторията, дойде жена в напреднала бременност, която каза че е прокървила и я е страх, а отстреща ѝ една от асистентките каза: Тук няма кой да ти помогне, ходи в някоя болница.
Срам и позор!!
НЕ ХОДЕТЕ В ОСКАР КЛИНИК!!! ПЪЛНА ПАРОДИЯ Е!!!

# 3
  • Мнения: 9
Включвам се да кажа, че ходих там на ФМ и съм безкрайно разочарована. Запазвам си час при консултант по ФМ, а получавам преглед от специализант… накрая за 10 Мин се появи докторката, измъмри няколко изречения и това беше….

# 4
  • Русе
  • Мнения: 100
Включвам се да кажа, че ходих там на ФМ и съм безкрайно разочарована. Запазвам си час при консултант по ФМ, а получавам преглед от специализант… накрая за 10 Мин се появи докторката, измъмри няколко изречения и това беше….

Моят опит е идентичен. Час и половина чакане, прегледът го започна и завърши лекар-специализант, а д-р Стратиева се включи за 5 мин посредата.

# 5
  • Мнения: 230
Днес бях на 1ва фетална морфология при доктор Янева. Почаках не повече от 15 минути.
Лекарката беше любезна, огледа бебчето подробно. БХС ми взеха кръв на място, сестрата беше повече от внимателна. Всичко се получава на имейл до седмица после. Бях със съмнения след прочетеното тук. Но останах с положителни впечатления. Единственото, което е ми хареса в образа на ехографията. На регистратурата момичето беше мило и усмихнато. Като цяло бих ги посетила отново.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 20:06 от Smile_to_live

# 6
  • Мнения: 156
Момичета, как минава един преглед ? Какво ви питат, какво правите? Очакваме скоро първа фм и искам да съм подготвена. Мерят ли ви тегло,височина, такива работи?

# 7
  • Мнения: 611
Снемат анамнеза и след това оглеждат подробно бебето. Има голям монитор на който и вие виждате Simple Smile поне при мен не са мерили тегло, височина и тн.

# 8
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Здравейте, пускат ли вече таткото на ФМ? По време на Ковид беше забранено, но дали са възстановили възможността да влезне и той? Simple Smile

За д-р Стратиева съм с абсолютно същите впечатления още докато беше в Св. Петка. Абсолютно несериозно отношение. Печалбарщина. При записан първи час за деня сутринта, тя ми закъсня с час и половина! Успала ли се беше, не знам. Направи преглед за 4-5 минутки като през цялото време беше супер ядосана на асистентката си, че не ме била почнала! (Ми извинявам се, ама за тия пари не съм си платила да ме гледа асистентка, на която не държа да омаловажавам знанията и уменията, но изрично бях пратена при Стратиева). Останах с ужасен привкус от цялата ФМ и дори не бях сигурна дали всичко е наред, тогава треперих до следващата. Като гледам след преместването в Оскар нещата не са се променили.

# 9
  • Мнения: 611
Пускат бащите на ФМ вече.

Аз съм пациент на Янкова, но мен на последния преглед също ме гледа специализант, Янкова обаче дойде накрая и също ме погледна, като направи същите замервания. Действително е кофти като плащаме тези пари а основният преглед го прави специализант, но пък мисля, че щом докторът си слага подписа отдолу макар и за краткото време, в което те се включват в прегледа успяват да преценят каквото трябва.

# 10
  • Мнения: 156
Аз имах час при Стратиева, да имаше закъснение,но тя ме прегледа. Асистентката само ме разпита и обясни какво ще се гледа.Аз съм доволна от нея, докато наблюдаваше бебето ми обясняваше всичко.

# 11
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Много хубаво, че си попаднала да е в такова състояние, че да те прегледа качествено. Би било добре така да се отнася към всичките си пациентки. Neutral Face

# 12
  • София
  • Мнения: 2 701
Каква е актуалната цена на феталната морфология при Стратиева. Аз се следях първата бременност при нея, като цяло съм на същото мнение, че ужасно много се чака и накрая не получаваш и адекватно отношение, но не знам и на къде другаде да се насоча...

# 13
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Първа ли? 120 лв + 50лв. БХС. Simple Smile за втора не знам.

Общи условия

Активация на акаунт