Цифрова ТВ, към коя сте?

  • 3 522
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Хайде сега съм пак на опашката от 60 дни за Булсатком Sad

 newsm78 Каква опашка? Че и 60 дни чакаш? newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 2 073
Хайде сега съм пак на опашката от 60 дни за Булсатком Sad

 newsm78 Каква опашка? Че и 60 дни чакаш? newsm78

Опашка за монтаж - ок.1.5 - 2 месеца. Ами...така е във Софето, много са маймуните  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 32
Аз съм към БУЛСАТКОМ, но когато се вкслючвах преди годнина, дойдоха на следващия ден!!!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 91
А при нас  още на същия ден.

# 49
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Към Евроком сме, решихме, че ще ползваме тях първо защото сме с 4 телевизора, на един има цифрова, а на останалите е кабелна. Второ предлагат около 116 програми /цифрови/. Трето таксата общо е 23лв за цифрова /116 канала горе-долу/ и кабелна. Четвърто, но не на последно място- нямаме чиния, имаме само декодер, няма го неудобството от затрупана със сняг чиния, която да чистиш или малката по големина чиния, която не хваща добре и се губят канали поради силен дъжд или сняг.
Качеството на излъчване е добро, доволни сме  Simple Smile, включването след заявление беше след около седмица.

# 50
# 51
  • Мнения: 4 111
И ние сме към Булсатком (монтира ни го познат веднага), много сме доволни, няма никакви проблеми при дъжд, вятър и буря. Явно зависи как ще се монтира чинията.

# 52
  • Мнения: 2 803
И ние сме към Булсатком (монтира ни го познат веднага), много сме доволни, няма никакви проблеми при дъжд, вятър и буря. Явно зависи как ще се монтира чинията.

При нас има проблем само при мъгла и не винаги.

Общи условия

Активация на акаунт