Бий ма-обичам та!

  • 11 136
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 289
Очаквам в темата да влезе потребителката ANGELBABY и да ти обясни, как жената със сигурност си е заслужила шамарите и явно няма уважение към съпруга си, та трябва да бъде "отрезвена" с подобаващ тупаник  Sick



Веднага и аз за нея се сетих.  ooooh!

И аз, ама от вчера отсъства, че в другата тема не отговаря Peace

След като няма деца, значи притеснението, че няма как да се справи сама, не причината да я задържа при този мъж. Така, че може би е от оня тип жени, които обичат такъв начин на показване на превъзходството от страна на мъжа. Колкото и да ви е странно, има такива жени.

Мда, недоумявам такова нещо. Какво наистина задържа жената там Rolling Eyes

Ох и аз имам един съсед, тия побойници са много смели пред жените, ама като им се изправи някой мъж и си гълтат езика.

То не напразно е казано, че мъжете, които удрят жени, са комплексари.

# 31
  • Мнения: 87
Правилно си звъннала в полицията. Тази жена може и да пукне при следващия побой и няма кой да се "набута" тогава да звъни където и да било...

Аз години наред слушах съседите как се бият по цяла нощ. Звуците бяха...все едно пренареждат мебелите в целия апартамент. А на сутринта тя със синьо око го изпращаше усмихната на вратата за работа с торбичка със сандвич за обяд. Романтика  Crazy
Повече от 10 години минаха оттогава. Още са заедно и имат две деца...
Май скоро не е яла бой...той поостаря, понапълня и ...го домързя вече за такива буйни изпълнения.

# 32
  • Мнения: 2 309
Чувала съм,че има жени ,които харесват да са малтретирани!Чудно,но факт...
Както на повечето им харесва да са глезени,явно има и такива  Sick

# 33
  • Мнения: 2 401
Със сигурност и доста от тях са чели  вестник Стандарт,   в който на първа страница с големи букви  беше написано следното:


Биеш жена си, лежиш 3 години
Съдат насилниците дори да няма жалба срещу тях 

петък, 31 октомври 2008 София

Най-малко три години ще търка нара в затвора всеки, който шамаросва жена си. За първи път у нас сприхавите съпрузи ще отиват на съд, дори пострадалата половинка да не се е оплакала. Прокурорите ще взимат данните за делата от полиция, болници и неправителствени организации. Това гласят промени в Наказателния кодекс, които огласява днес в. "Стандарт".

В момента в НК няма текст за домашно насилие. Съпрузи се изправяха пред Темида само ако малтретираният заведе дело. Тежката присъда ще се издава и при побой на тъща, свекърва и роднини.

Данните сочат, че във всяко четвърто семейство има насилие, обясниха експертите от правосъдното ведомство. Те предвиждат системното малтретиране да се наказва със затвор до 10 години.

 

Познайте коя жена би тикнала мъжа си в затвора.



# 34
  • Мнения: 2 309
Това само за физическото насилие ли!?!?!? Shocked
Редно е и за психически тормоз,той все пак сам по себе,също вреди на физиката!!!

# 35
  • Мнения: 289
След като няма деца, значи притеснението, че няма как да се справи сама, не  причината да я задържа при този мъж. Така, че може би е от оня тип жени, които обичат такъв начин на показване на превъзходството от страна на мъжа. Колкото и да ви е странно, има такива жени.

Същото си мислех и аз  Peace Преди време имаше тема за домашното насилие, и ми направи впечатление, че децата са много удобно извинение за малтретираните жени.. заради децата търпят, защото.. няма друг начин. Ето тук поредния пример на жена, която търпи.. незнайно защо. След няколко години ще се вайкаме как горката, с 2 деца /вече/ е постоянно пребивана и тормозена от мъжа си.. защото не е направила нищо когато е можела да го направи без да има наранени.

Има жени, които наистина са си за бой Close  то бива да не уважаваш себе си, бива, но чак такъв мазохизъм.. не мога да го разбера.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
"АА няма таково нещо!"-госпожо вика полицая ,окото ви е разбито,лицето също.Тя -няма такова нещо!

Патка  #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 878
"АА няма таково нещо!"-госпожо вика полицая ,окото ви е разбито,лицето също.Тя -няма такова нещо!

Патка  #Crazy

Не е патка, а си е цяла УФСЪ!
Не мога да разбера такива жени ooooh! Не мога да си представя как партньорът ми може да ми вдигне ръка, да ме нашамароса , да ме пребие и после да ми се обърне сърцето и пак да го целуна и да правя секс с него #Cussing out Ами никога....Хващам си парцалките и си тръгвам. Прекалено много се уважавам за да търпя такива унижения!

Рибозом, надявам се полицаите да са разбрали какви са нещата, че ако наистина се наложи да плащаш глоба, ще е е.аси тъпата ситуация!

# 38
  • Мнения: 2 471
Еееееееех, колко е лесно да се кълне човек и да дава акъл. Молете се, да не ви се обърне живота на 360 градуса. Едва ли жените, попаднали в ситуация на насилие, са мечтали за подобен живот.

# 39
  • Мнения: 2 099
Ами писах,брисах и се прибрахме.Комшията нинджа не му било първи път това.Преди 4 години живеел с друго момиче което една вечер е било пребито и прието в болница със средна телесна повреда.Гледах и снимки на обекта нинджа Confused
Само дано се усети й го напусне тази жена.Лоша работа...
Предната приятелка на комшията е подала жалба ,но до съд не се е стигнало,има извънсъдебно споразумение с нея.

# 40
  • Мнения: 2 471
Рибозом постъпила си човешки и съвестно, прегръщам те и се надявам а има повече, като теб човеци!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 430
Рибозом постъпила си човешки и съвестно, прегръщам те и се надявам а има повече, като теб човеци!
newsm10 Да рибозом браво

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ох, не мога да разбера нито мъжете, които налитат на бой, нито жените, които пък търпят системни побоища и после се държат така, все едно не те са потърпевшите. Да се опитваш да се разправяш с такива хора е все едно да си блъскаш главата в стена.
Имах колежка във фирмата, в която работех преди. Ами тая жена бял ден не е видяла, откакто се е омъжила. Побоите бяха ежедневие - идвала е на работа в белези, остригана и какво ли още не. Всички й говорехме, че не трябва да търпи това. Отговорът беше: "Ми обичам го."  Shocked  ooooh! Как може да обичаш някой, който не те има за жив човек и те пребива всекидневно?
А за "големия мъж" нямам думи просто - беше научил и сина им да й говори не като на майка, а като на к***а от улицата. Случвало се да присъствам на такъв диалог между нея и сина й, не се стърпях и му направих забележка, задето говори така на майка си. Той пък казал на баща си и онзи се заканил, че ще ми строши главата.  Shocked Срещнах го веднъж пред фирмата, изправих се пред него и го запитах директно за заканата му. Сви се като мишка и изчезна за броени секунди - ето това представляват иначе "силните" биячи, когато насреща им се изправи човек, с когото виждат, че не могат да се справят.
Рибозом, постъпката ти е чудесна, но не знам дали ще я оцени, който трябва.  Tired

# 43
  • Мнения: 1 878
Еееееееех, колко е лесно да се кълне човек и да дава акъл. Молете се, да не ви се обърне живота на 360 градуса. Едва ли жените, попаднали в ситуация на насилие, са мечтали за подобен живот.

Dencho, аз съм на мнение, че човек сам кове съдбата си! Да, може да се случи партньорът в една връзка да посегне на жена си, естествено никоя жена не си мечтае за такъв живот! От този момент обаче тя може да направи своя избор : да остане и да продължи да живее с този тормоз- тогава тя сама си е виновна или да си тръгне и да потърси по-добър живот!

# 44
  • Мнения: 2 471
Този избор не винаги е възможен. Зависимост - финансова, зависимост - от страх за живота си, зависимост - набивано в главата - ти си нищо без мен, зависимост - сама съм си виновна...

Общи условия

Активация на акаунт