Стара Загора 60 - Юбилейно голи дупета се веят и а-ха француШки ще запеят...

  • 23 154
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 243
Za telefona na doktora moga da pomogna kato se vurna ot New York. Pozdravi, mejdu drugoto! Ako ima oshte nujda - pishete mi na lichni sled 19.12.
Inache toia doctor e mnogo dobur variant - i az go preporuchvam, mo e onko-hirurg. Ne znam kakva e situaciata, no pregled pri mamolog ne e lesno da se napravi v Stara Zagora.

# 46
  • Мнения: 426
Здравейте,
аз пак по лекари ходя - Диди е болна от бронхит / все едно 30год. цигари е пушила/.
Да си отива тази година, че напоследък само по лекари тичам. Sad

# 47
  • Мнения: 280
Споко,вкъщи никога не се е пушило,и Ванката не съм го виждала с цигара,а сега е вече с пети бронхит.
Започвам да си мисля ( всъщност не от сега ) , че това с цигарите е световна заблуда.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Споко,вкъщи никога не се е пушило,и Ванката не съм го виждала с цигара,а сега е вече с пети бронхит.
Започвам да си мисля ( всъщност не от сега ) , че това с цигарите е световна заблуда.


Ще се сетиш Mr. Green Баща ми откакто отказа цигарите и крак да ме заболи за него причината е от цигарите Mr. Green
Моето бабе съвсем се е предало Tired Незнам вече какво да правя....
За коледно събиране нещо се споменаваше Mr. Green
Предлагам 22 или 23.12.

# 49
  • Мнения: 488
Весели коледни купони от нас!
Заминаваме за Габрово на 19 или 20....
Ще купонясвам със свеки!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Така като се сетя и моите май спряха да боледуват от белодробни гадости, когато пропуших Mr. Green
Херко, аз на 23-ти не мога - имам рожденичка. Не че ще празнуваме като друга година, но съм предвидила едно семейно тържество с разни приятности и не ставам за тогава. На 21-ви и 22-ри съм ОК, засега.

Джанко, ходи ли на доктор за гъбите?
И приятно купонясване, сигурна съм, че ще е неотразимо  Laughing

# 51
  • Мнения: 280
Със свеки винаги е неотразимо Mr. Green
 
Херко,стискам ти палци за бабчето.Кураж!!!

 И може да не е много на място,ама да кажа приказките на една приятелка по повод на дядо си: "Ако се ожени и му се роди дете ще ме изненада.Само с едно не може да ме изненада."  Опитвам се да си ги спомням всеки път като си отида на село Sad

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
И може да не е много на място,ама да кажа приказките на една приятелка по повод на дядо си: "Ако се ожени и му се роди дете ще ме изненада.Само с едно не може да ме изненада."  Опитвам се да си ги спомням всеки път като си отида на село Sad
Аз нещо не го разбрах...или прекалено много ми се спи Crazy
Като гледам с какъв ентусиазъм сте всички за коледно събиране ми е ясно.
Все пак ако на някой му се приизлиза да свирка.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Като гледам с какъв ентусиазъм сте всички за коледно събиране ми е ясно.
Все пак ако на някой му се приизлиза да свирка.
Ехооо... казах, че на 21-ви и 22-ри мога. Не ме отрази или много ти се спи? Mr. Green

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ехооо... казах, че на 21-ви и 22-ри мога. Не ме отрази или много ти се спи? Mr. Green
Ахахах явно. Виж ако беше писал Митя...на стопроцента щях да го отразя Twisted Evil
На 21.12 немога..сержа наряд го раздава. Ама мога да викна Янка. Ако има повече навити за 21.12...иначе на 22.12 съм с две ръце.
На познатото място ли Mr. Green
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/14#57 днешните ми творби

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Викни Янка, че тъкмо се сетих какъв ми е плана за 22-ри. Ще празнуваме по астрономически - с вино и ракия пред телескопа в обсерваторията.
За малко да го забравя  Mr. Green

А Митя ще е с мен, така че ако му се надяш за тогава - ще се разочароваш Twisted Evil

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Викни Янка, че тъкмо се сетих какъв ми е плана за 22-ри. Ще празнуваме по астрономически - с вино и ракия пред телескопа в обсерваторията.
За малко да го забравя  Mr. Green
Ми ще я питам жената....ама не обещавам.
Баси на кое място съм в твоето сърце бе Twisted Evil

Хапке чакаме подаръци Mr. Green

# 57
  • Мнения: 6 243
Zabravi!!!

Ne smogvam dori podaruci za decata da kupia tuk.

Nakraya shte vzema po edna chasha ot letishteto i tova shte e. Yazuk, che e full s namalenia.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Баси на кое място съм в твоето сърце бе Twisted Evil
Местата в сърцето ми нямат номера, Херко. Също като облаците в небето  Grinning
Избива ме на романтика пак  Embarassed Mr. Green

Хапке, гледай поне чашите да не са празни Wink

# 59
  • Мнения: 488
На лекар не сколасах да ида ,ще се пробвам тия дни!На Ивайла с 2-3 намазки с Дактарин и минаха белите неща в устата,останах само аз да си страдам  с болките в централите!!!ама мене кучета ме яли....
А бе защо не мога да използвам емотиконите,нещо вирус ли е.кво е?
много ми е постен поста без тях....

Общи условия

Активация на акаунт