Стара Загора 60 - Юбилейно голи дупета се веят и а-ха француШки ще запеят...

  • 23 163
  • 219
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
А бе защо не мога да използвам емотиконите,нещо вирус ли е.кво е?
Не бе... гъбички е! Не разбра ли?  Joy

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Поздравявам ви с малко смешни полу-фатални случки - http://www.youtube.com/watch?v=nD19Os5oUTg&eurl=http://www.t … ny-videos-13.html

# 62
  • Мнения: 48
Мами, моля кажете някой голям бебешки магазин в Стара Загора...ще идвам скоро и ще имам малко време да пообиколя Rolling Eyes

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Мами, моля кажете някой голям бебешки магазин в Стара Загора...ще идвам скоро и ще имам малко време да пообиколя Rolling Eyes
Има обаче незнам как да ти ги обясня. Познаваш ли Стара Загора добре. Единият магазин е до складовете казва се "Галикс",
До Енергото и пресечката на Цар Симеон и м-р Т.Кавалджиев са магазините на "Усмивка". Под Дукса има магазин "Преманан", до новта болница "Ниамед" е мазагин "Па-па" и "Гарфийлд". Въобще имаме магазини стига пари в джоба да имаш Mr. Green

# 64
  • Мнения: 48
Мами, моля кажете някой голям бебешки магазин в Стара Загора...ще идвам скоро и ще имам малко време да пообиколя Rolling Eyes
Има обаче незнам как да ти ги обясня. Познаваш ли Стара Загора добре. Единият магазин е до складовете казва се "Галикс",
До Енергото и пресечката на Цар Симеон и м-р Т.Кавалджиев са магазините на "Усмивка". Под Дукса има магазин "Преманан", до новта болница "Ниамед" е мазагин "Па-па" и "Гарфийлд". Въобще имаме магазини стига пари в джоба да имаш Mr. Green


Мерси, ще ги потърся.  Hug

# 65
  • Мнения: 488
А бе напоследък все по 2 страница ви намирам-що така?
Колева се произнесе НЯМА НИКАКВИ ГЪБИчКИ!!!УРА!УРА!УРА!Но в къщи ще е по голо дупе и памперси само за навън!
Джейд,ако намажа компа с Дипрогента,дали ще се оправи?
Детски магазини има и на ъгъла на Св,Княз Борис и Руски-бившия магазин "БЕБЕ"-сега са няколко магазина пак за бебета и малки деца!
Айде приятен ви и усмихнат ден!

# 66
  • Мнения: 1 693
Благодаря ви за отговорите. Намерих телефоните на д-р Славов и вчера бях на преглед.

# 67
  • Мнения: 280
Добре дошла в България!
Дано прегледът е бил само профиллактичен и всичко е нормално при теб.

# 68
  • Мнения: 0
Джейд,ако намажа компа с Дипрогента,дали ще се оправи?


Мисля, че е най-важно да се намаже мишката и района около нея Mr. Green!

# 69
  • Мнения: 1 693
Добре дошла в България!
Дано прегледът е бил само профиллактичен и всичко е нормално при теб.
Благодаря. Прегледа мина и диагнозата е фиброаденом. в петък ще съм на операция, защото нямам време за отлагане. А не ми се иска да рискувам и да си тръгна така, не се знае какво ще стане.

# 70
  • Мнения: 50
здравейте скъпи мами и татковци Laughingнещата за дом""майка и дете""са по4ти готови;следобед ще дойде мама жаба до вкъщи да ми помогне да махнем цените на игра4ките и да ги снима;после ще ги ка4и във форумите за да могът да видят тези които са дали пари4ки-какво сме накупили;утре ще ходим до дома да дадем нещата ако може ще снимаме за да видите и как ги даваме; Hugблагодаря на вси4ки дали пари4ки Hug

# 71
  • Мнения: 50
здравейте скъпи мами и татковци Laughingнещата за дом""майка и дете""са по4ти готови;следобед ще дойде мама жаба до вкъщи да ми помогне да махнем цените на игра4ките и да ги снима;после ще ги ка4и във форумите за да могът да видят тези които са дали пари4ки-какво сме накупили;утре ще ходим до дома да дадем нещата ако може ще снимаме за да видите и как ги даваме; Hugблагодаря на вси4ки дали пари4ки Hug

# 72
  • Мнения: 9 488
Честит Имен Ден на всички именници и на един конкретен падуан! Wink
Да вземе да почерпи Mr. Green

# 73
  • Мнения: 426
Черпя Ви, днес нашата Делянка-Писанка има Рожден ден



Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 18:55 от Мама на 2 бебета

# 74
  • Мнения: 9 488

Честит четвърти Рожден Ден на Делянка! Да ви е жива и здрава и по-малко послушна Wink

Общи условия

Активация на акаунт