Дианабадските деца ще се радват ли на пролетта?

  • 6 624
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 136
Най-важно е дтенце да е здраво.
Пожелавам и утре успех с майстора,
а за парката когато се уговорим.
Аз съм все свободна, а там Белослава се чувства прекрасно.

# 91
  • Мнения: 240
Много ме зарадва с новината, че детето е здравичко! Една хубава вест днес!!! smile3501 Успех с дограмата. malenush, имам чувството, че времето подслушва и щом чуе за разходка веднага се разваля  Joy

# 92
  • София
  • Мнения: 136
О, да.
Това е резон вече  Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 1 350
Правилно си се усетила  Laughing за енти път стигаме аха преди разходката и хоп лошо времее. Някой ще излиза ли следобяд малчо не спи и аз мисля да го изведя,че подивя милото вътре. Да пиинем по еднокафенце ние мамите и ние сме хора. Ники пък сега на обяд пожела  да яде пастет вместо готвено и изяде 6 фирии нормални си бяха  Shocked и още искаше ама мен ме достраша. Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 136
Белослава предполагам ще се събуди след половин час. Максимум 1.
Къде ще сте вие, ако е в настроение да дойдем.
Филии с пастет и аз много обичам. Тези на Янев са ми фаворит  Heart Eyes
Нека да хапва, той сега се възстановява и има нужда Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 350
На пясъчника ще се закотвим,че нали не му давах да ходи и сега само там виси зад 18блок на по широката площадка тази дето има и къщичка. Видиш ли синьо по-голямо колело значи сме ние,че вече го сменихме.Аз с дълга опашка поне до 17,00 сме там сто процентово. Айде да си пожелаем успех и да не завали до тогава Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 136
Хаха, като нищо ей сега ще се изсипе някой проливен.
Хайде чакам заека да стане и идваме. Дано не се разминем  Joy

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте и от мен. Не живеем в Дианабад, но там са училището и детската градина на децата ми. Малката искам да я запиша в предучилищна група в 105-то през септември, но трябва да се съберат достатъчно деца. Ако познавате дечица в предучилищна възраст, можете да уведомите родителите, че тази година евентуално могат да запишат децата там. Ще има и занималня следобяд.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 350
С  malenush  вчера най - накрая се засякохме и не валя  Laughing. Сега остава и с теб  zyzzzu  да се видим. Драсни ако ще излизате днес да се видим ако искаш

# 99
  • Мнения: 240
Ами с огромно удоволствие. Вие към колко часа ще излизате и къде ще сте? Аз чакам едни колежки към 12.00 ч. и не знам до колко ще останат, но ако излизате следобед ще се засечем. Моля те да се оглеждаш и ти, защото аз съм голям заплес - ще ме познаеш по червената бебешка количка. Дано успеем да се засечем  Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 1 350
Кажи по конкретно къде мила каго се освободиш и решиш да излезеш драсни къде отиваш и ще пристигнем и ние . Ако искаш може в тази градинка в близост до Тмаркета в нея има и кафе та да можем да седнем на по кафенце Mr. Green

# 101
  • Мнения: 240
С две ръце съм за Т маркет. Аз и без друго там живея. Искате ли към 17.00 ч. ? И кое кафе имаш предвид- онова зеленото ли? Да знам къде да дойда  Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 1 350
Ха сега ми то там градинка с кафене е само една май беше зелено с маси отвън и една дъълга площадка с пясъчник в близост до кафенето и по натам пързалка са по-големи. В пет ще се пробваме да дойдем ние може и по-рано да сме там де  Laughing Как ти е името да знам как да се обърна поне към теб Embarassed

# 103
  • Мнения: 240
Казвам се Здравка. Това е точно до Тмаркета нали? До училището? В колко часа ще сте там вие?

# 104
  • София
  • Мнения: 1 350
До Темаркета но не е залепено до него  но май няма училище там . Значиако искаш да се разберем така да се чакаме пред Темаркета в определен час и заедно ще отидем някъде после за най сигурно ти кажи час ние няма да спим следобяда

Общи условия

Активация на акаунт