Дианабадските деца ще се радват ли на пролетта?

  • 6 600
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 345
Зузи пиши как са нещата при теб. До къде го докара с изпитите? Аз съм си все същият дроб спящ ако така го карам направо ще е ужас  Crazy

# 151
  • Мнения: 240
Ох, аман вече от тия изпити  #Crazy Има още многоооо. А ти как си? Говорих с братовчед ми за курсовете- събота и неделя от 16.00 -17.00 ч.Ще ти кажа подробности като се видим или чуем, че да не правим реклама във форума  Laughing

# 152
  • София
  • Мнения: 1 345
Хайде да ви кажа новинитеее. Болни сме и двамата със синковеца и сме с температура. Утре май колективно при доки пфу.

# 153
  • Мнения: 240
Уфффффф  Sad, ама и вие... Хайде, дано бързо ви мине и не ви мъчи тая болест. Бързо оздравяване  Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 1 345
Мамчетаа стискайте ни палци ники е с обриви и се съмнявам за скарлатина.Чакаме док да дойде да го прегледа и да си каже мнението. Направо цял ден ми пушат бушоните Cry

# 155
  • София
  • Мнения: 136
о, не. Дори и да не си го помисля малкия!
Пиши когато можеш, че има сега да ви мисля

# 156
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте прегледаха ни снощи и има признаци на скарлатина, но само на езикът и не се знае. Понеже вдигна висока темп веднага почнахме АБ предписаха ни някакъв тридневен, който се пие само по веднъж на ден. Мога да кажа,че след стнощният прием има подобрение значително.Обривите ги няма и може просто да е наподобявало скарлатина вече съвсем се обърках и незнам.  Confused

# 157
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз да се похваля,че от вчера сме добре и двамата и без лекарства вече  Grinning . Понеже така и не се разбра какво му е на малкият ще дадем урина въпреки,че след дъжд качулка малко странно,но да видим

# 158
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде се изпокрихте момичета? Да не отпътувахте вече на някъде?

# 159
  • Мнения: 240
Ох, слава Богу, че сте добре и не е нещо сериозно. Аз покрай тази сесия не мога да намеря време за нищо. А на всичкото отгоре съм и болна- хрема, кашлица, болки в гърлото... Гадост  #Cussing out По натам, като се оправя можем да се видим на кафенце  Laughing Евка, ти как си? Напредваш ли? Ох, много ми се излиза с вас  Joy

# 160
  • София
  • Мнения: 1 345
Ей да се оправяш бързо, че и още една мама с бебе  на възрастта на твоето чака да излезем заедно  Hug Аз съм добре като изключим,че ми се спи постоянно и ми се гади много и през целият ден. До къде го докара з изпитите не приключват ли вече?

# 161
  • Мнения: 240
Имам още 5  smile3514  smile3511  smile3529 Радвам се, че си добре  Hug Като се поосвободя малко ще се видим на по   food010

# 162
  • София
  • Мнения: 1 345
Ок ще чакам да сигнализираш. Малко ти е останало още стискам палци да мине бързо.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде изчезнахте да не сте по почивки? Зузи веднага да обадиш каво става при теб и къде изчезнахте с бебо така?

Общи условия

Активация на акаунт