ролки за коса като тези

  • 117 434
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 746
Тези са точно като парафиновите, тоест ефекта е същия.

да, и аз така предполагам, но ми се виждат много удобни така в комплекта и да ти се загряват, особено ако си на път Simple Smile

# 16
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Заинтригувана съм от темата. Мисля си , дали няма да ги има в Технополис или Техномаркет ? newsm78

# 17
  • Мнения: 2
Взех си от тези ролки на Перфект-сините,които са най-големи като диаметър и зелените,които са по-малки,но имам проблем с поставянето им. Embarassed
Дайте съветче. Praynig

# 18
  • Мнения: 11
Тези ролки в кутията са супер.......Слагали са ми такива и е супер лесно,загряват за минутки!Нямат нищо общо с онези идиотските дето ги вариш във вода,после си гориш ръцете с тях......
Искам и аз такива ,ама да са в комплект с тези шнолки за защипване-струват ми се супер лесни за използване ,а и няма да увреждат косата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 746
Aneliqqq, можеш ли да покажеш кои точно си си купила?

# 20
  • Мнения: 2
На Пърфект са ,но не намирам снимки. Rolling Eyes
Едните са по-големи,а другите по-малки,варят се във вода.

# 21
  • Мнения: 2
Горе-долу колко голямкичур коса трябва да се захваща с една ролка? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 676
Аз мисля, че на Филипс бях виждала такива ролки в каталога на Метро.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз се запалих по тези ролки, ще си взимам какво да се прави  ooooh!
Само, че се чудя на Remington или на BaByliss да си взема кои са по- добри като качество  newsm78

# 24
  • Мнения: 71
Aneliqqq, имам такива на Пърфект....не е трудно никак..кичурът влажна коса прилепва по това странно лепкаво покритие на ролката...не знам как да ти кажа...за да закрепи добре косата и да постигнеш ефект, може би наистина кичурът не бива да е голям...ролката няма да го издържи... Но аз също смятам да си купя бързонагряващи ролки, защото когато свалям тези самозалепващите....лекичко се пооскубвам, колкото и да внимавам.
Говорих с приятелки. Мнението им е, че нещата на Ремингтън са много качествени...В Амазон са на супер добра цена, но пък синът ми е правил запитване за книги и са отговорили, че доставката до България е за около 2 месеца...а на мен толова много хич не ми се чака....
Ходих в два магазина на ТСМ....за съжаление изобщо не знаят за този ролки...

# 25
  • Мнения: 2
Моите не са самозалепващи се. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 71
Аneliqqq, хвана ме на тясно  Simple Smile А какви са тогава?
Ето моите...т.е. самозалепващи
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=1125&cid=154

Ако пък са като тези, тогава наистина не мога да помогна, защото и аз съм се чудила как точно се поставят, а четох мнения, че са супер....ха сега де  newsm78
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=3324&cid=154

# 27
  • Мнения: 2
Не можх да намеря снимка в нет-а. Rolling Eyes
Варят се и после се завиват около косата и се захващат е дно като пластмасова мрежичка.

# 28
  • Мнения: 71
Разбирам. Подобни са на старите парафинови. Поставят се във вода и след като поврят няколко минути трябва да навиеш с тях косата. Но много отдавна ползвала парафинови и изпогорила си ръцете, не зная какво да те посъветвам...как да ги поставяш без да се изгориш....спомням си много пареха.. Гледам че тези, които се нагряват в кутията(а и от клипчето) са с такава форма, че ролките се хващат удобно в краищата..

Утре ще отида до Технополис и ще разгледам всички марки на самозагряващите ролки...и мога да пиша.  Hug

# 29
  • Мнения: 2
Аз нямам проблем с паренето,а по-скоро в самото поставяне и увиване около косата. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт