Помагайте, с какво премахвате сенките под очите?

  • 29 723
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
Моят отговор е, да се пие много вода и здрав сън. Първото го спазвам, но второто, не за съжаление. Това с кубчетата лед от зелен чай, определено ще го пробвам  Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 17
Аз си слагам суров картоф на очите,но мисля да пробвам и това с зеления чай Peace Peace

# 17
  • Мнения: 51
  Diopticerne на Лирак!

# 18
  • Мнения: 214
Непременно провери дали още съществува една серия на Ив Роше,кремче за околоочният контур в зелена тубичка е.Незнам какво има в него,но вършеше чудеса,вътре с опалесциращи частички.

# 19
  • Мнения: 372
И аз съм със същия проблем.Ще следя темата за съвети   Hug

# 20
  • Мнения: 1
момичета непременно трябва да се освободите от лоши навици:-да се изпива вода по 30гр.на 1кг от теглото ви,-да не се спи по корем,-да не се седи в прекалено отоплени помещения,-да не се правят гладни диети,-да не се пият диуретици,-да не похапвате туршийка,-да следите за здравословното си състояние. много е обширна темата. торбичките могат да бъдат безобидни/наследствени/,но по тях се разбира и за много сериозни здравословни проблеми. за козметика и грим забравете, за да не изглеждате като крокодили. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 324
И аз имам този ужасен проблем, и то наследствен. На кремчетата не може да се разчита. Дори и най-скъпите не помагат.

Georg, напълно си права. Здравословният начин на живот е от огромно значение, за да не се влошава проблемът, но е много труден за спазване, особено с малко дете. Ще пробвам и аз това със зеления чай.
Вече ползвам и овлажнител за въздух. Надявам се да подобри състоянието на кожата ми като цяло.

Някой ползвал ли е коректор на Lancome? Има поне два вида и не знам към кой да се насоча.

# 22
  • Мнения: 472
За съжаление с нищо  Close
От скоро ползвам една маска на Деклор от която леко избледняват.
Вземи си коректор.
Коя маска ползваш?
Може ли да дадеш линк към нея(ако я има в ягодката)?

# 23
# 24
  • Мнения: 11
сенките под очите се заличават идеално с коректор,но първо със зелената част  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 60
сенките под очите се заличават идеално с коректор,но първо със зелената част  Simple Smile
Здравей, какво искаш да кажеш с "ЗЕЛЕНА" част?
Ако имаш в предвид зелен коректор с него се прикрива червено! Синьото с оранжево и лилаво и жълто! Това са цветовете от цветовата гама. Основните червено, жълто и синьо и второстепенните оранжево, зелено и лилаво! Всеки цвят неутрализила срещуположния в кръга!


# 26
  • Мнения: 1 324
И на мен ми интересно точно за какво става въпрос. Нещо ново, специално за под очите ли е?
Бях взела един зелен коректор за майка ми, заради червени капиляри, но ефектът беше кошмарен и с фон дьо тен отгоре. А за сенки под очи изобщо не мога да си го представя.

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И на мен ми интересно точно за какво става въпрос. Нещо ново, специално за под очите ли е?
Бях взела един зелен коректор за майка ми, заради червени капиляри, но ефектът беше кошмарен и с фон дьо тен отгоре. А за сенки под очи изобщо не мога да си го представя.

за сенки под о4и  се препоръ4ва цвят салмон(сьомга) не6то като розовее6то оранжво...

# 28
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
...иначе аз си взех коректор на Лумене и върши чудеса ...
Моля те, кажи кой техен коректор имаш  Praynig
Аз имам същият проблем  Confused , спя достатъчно, явно при мен ще помогне само коректор  Tired .

И аз се интересувам от този коректор, защото и на мен ми казаха точно, че "върши чудеса"  Laughing Но на Лумене има няколко вида, за това ако можеш снимчица да сложиш или точното име  newsm78

единият е Светлоотразяващ коректор Lumene Touch of Radiance Highlighter  а другият е Палитра Коректори Lumene Cover Palette. аз лично ползвам постоянно вторият защото при мен проблема не е чак толкова голям. а първият е за малко по- зряла кожа, него съм го пробвала при една приятелка и наистина ефекта беше поразителен защото освежава цялостния вид- той не е само околоочен а се слага и на брадичката,челото и гънчиците около носа и устата,. и за двата има схема как се нанасят
подобни коректори има и на една немска фирма аз първо него ползвах сега ще отида да видя как се казваше но той е от леката артилерия но не е скъп и е на същия принцип така че може да пробваш поне ако няма ефект да не те е яд че си дала повече пари - essence е фирмата
дано да съм била полезна 
сигурно има и такива коректори и на други фирми но аз от тези имам лични впечатления

BOTZ9, за кой от тези става въпрос?
http://beautycosmetic.biz/images/essencecoverstick01.jpg

http://beautycosmetic.biz/images/concealer%203%20in%201.jpg

http://beautycosmetic.biz/images/cover%20pencil.jpg

http://beautycosmetic.biz/images/coverstik01.jpg

# 29
  • Мнения: 60
И на мен ми интересно точно за какво става въпрос. Нещо ново, специално за под очите ли е?
Бях взела един зелен коректор за майка ми, заради червени капиляри, но ефектът беше кошмарен и с фон дьо тен отгоре. А за сенки под очи изобщо не мога да си го представя.
за сенки под о4и  се препоръ4ва цвят салмон(сьомга) не6то като розовее6то оранжво...
Ти май не си прочела това което съм написал по горе?
Ами ако под очите си имаш някакво зачервяване или червени капиляри (виж примера по горе) пак с оранжево ли ще ги прикриваш?  Joy
Дали ще вземеш коректор, неутрализатор или прикриващ грим - наричай го както си искаш, важно е да спазваш принципа на противоположните цветове! Иначе ефекта ще е обратен! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт