Въпрос за водата през нощта?

  • 2 509
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
И двете ми деца пият доста вода вечер.Синът ми е стигал до 400 мл.

# 16
  • Мнения: 4 433
Алекс много вода пиеше,особено лятото...по цяла нощ шишето в устата.

# 17
  • Мнения: 2 521
И двете ми деца пият много вода.Изследвания специално за това не съм правила Naughty

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Голямата пиеше вода през нощта до 2 години и то по 3;4 шишета.Така,че......

# 19
  • Мнения: 8 999
Половин литър на денонощие изобщо не е много.

# 20
  • Мнения: 58
Моята дъщеричка мрънкаше цяла вечер и изпиваше по две шишета вода  и сутрин памперса й преливаше LaughingДаже й оставях шишето до нея,че ми беше писнало да ставам.Само като свърши,тя започваше да вика от кошарата Mr. GreenОткакто й излязоха всички зъбки спи като пън и много рядко се събужда за вода.Явно това ги облекчава.Не се притеснявай.Давай му на детето,щом иска и си заспива пак. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 296
Щом се се стреснала от чужди съвети,заведи си детето да му направят изледването,предполагам за диабет.
По принцип  няма нищо тревожно в това,че детето е започнало да пие повече вода,респ.да си чеше венците.

# 22
  • Мнения: 388
Нека си пие вода детето. Не мисля, че трябва да я изследваш, но за твое успокоение, като мине проблема със зъбките и все още те притеснява - заведи я.

# 23
  • Мнения: 207
Недей да лишаваш детето от вода, при нас малкия пие по 2-3 шишета на ден вода от по 250мл., през деня и нощем ако се събуди също му давам. Но все пак всеки сам си решава как да си гледа децата Hug

# 24
  • Мнения: 256
Не мисля че има някакъв проблем,моята от както се е родила всяка вечер пие вода.Щом и се пие,нека пие душичката.На мойта сега и давам чай вместо вода и изпива по едно шише от 150мл само вечер отделно колко изпива през деня.

# 25
  • Мнения: 3 069
Виктор само през ноща изпива повече от 1 литър.
За денонощие около 2 1/2 .

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 854
Дъщеря ми доскоро се будеше по 2-3 пъти през нощта за вода и знаеш ли къде било решението - овлажнител за въздуха. Откакто го взехме спи като пънче и въобще не се събужда. И за мен е по-добре като не се събуждам с пресъхнала уста. Провери си влажността на въздуха, може да е от това. Ние се отопляваме с маслен радиатор. А разбрах че това е проблемът след като една вечер напръсках стаята с вода с пулверизатора, с който ръся цветята, тогава тя не се събуди. Направих го още 2 нощи и разбрах, че това е проблема. Успех!

# 27
  • Мнения: 9 973
 Crazy за какъв диабет ти говорят  ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 335
Не мисля,че е проблем и сама заради това не бих правила изследвания.

# 29
  • Мнения: 2 090
Половин литър на денонощие изобщо не е много.
И аз мисля така Peace

Общи условия

Активация на акаунт