Много, ама много добър адвокат?

  • 11 219
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Прощавай, не знаех , че ще мине на проверка. Въобще ме е яд, че си сложих трън в гащите.
На това се казва "Направи добро, изяж лайно."  Sick

# 16
  • Мнения: 6 417
Поне адвокатката доби всенародна известност. Между другото забелязвам, че най-добрите адвокати и нотариуси са все със зафлинтифлючени фамилии.  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте!
Пиша тук, за да не пускам нова тема със сходно съдържание, затова се извинявам на авторката.
Значи на мен ми трябва адвокат, който се занимава със забатачени с години имотни проблеми. Проблемът се състои в един наследствен имот, който преди години е разделен от Държавен път, и на част от който, е построена и Почивна станция.
По Комунистическо време дядо ми не е могъл да се пребори за обезщетение, а и имота в тоя си вид е бил непродаваем по документи.
В момента имаме Нотариален акт и желанието да дадем хонорар на някой печен адвокат, който ще разнищи случая и ще го доведе до желания от нас изход.

Та по тоя повод, и аз чакам координати на някой много, много добър адвокат. Simple Smile

# 18
Дами, искам само да внеса уточнение - бракоразводният процес е едно, а процесът за делба на имуществото - друго. Двата процеса са отделни и адвокат, който е специалист в областта на семейното право може да не е специалист във вещното (имущественото право). Т.е адвокатите може и да са различни. Първо трябва да се разведат родителите Ви. Това не е много сложно. Сложно ще бъде, когато след развода се стигне до делба на имуществото им.
Е, има вариант да се споразумеят по имуществените въпроси още при развода, но това си зависи най-вече от тяхната добра воля, а не от адвоката.

Общи условия

Активация на акаунт