Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Аз си нося, трябва да попитам мъжа ми какво си мисли по този въпрос.  Laughing

# 16
  • Мнения: 13
Интересно, в темата на Борис мненията не бяха толкова толерантни Simple Smile
Или аршинът е друг?  Mr. Green
Драма няма - потрябва, ползвахме го. Просто ми беше интересно какви ще са отзивите тук. Няма изненадани Mr. Green

# 17
  • Мнения: 385
Аз пък си мисля, че жената си е планувала нещичко, току така не е отишла в аптеката да си купи презервативи  Stop Друг е въпроса защо тя се грижи за това, но имаше една приказка: "Една жена винаги носи презерватив в себе си, а истинската два!" Mr. Green

# 18
  • Мнения: 562
Интересно, в темата на Борис мненията не бяха толкова толерантни Simple Smile
Или аршинът е друг?  Mr. Green
Драма няма - потрябва, ползвахме го. Просто ми беше интересно какви ще са отзивите тук. Няма изненадани Mr. Green

О, не бих упрекнала мъжа си, ако си носи презерватив. Даже ще го сметна за много предвидлив.  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 448
Моето мнение в темата на Борис беше същото.  bowuu

# 20
  • Мнения: 2 249
истината е ,4е това зависи то доверието,което имате на партнъора си-в интерес на истината ,понеже в моята 4анта има вси4ко -миналата година носех 1 презерватив   доста месеци-подариха ми го в един бар и понеже беше много готин-на бенетон го пъхнах там-така си и остана....колко мъже ще повярват на това Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 25 633
Там става6е въпрос за мъжете, тук за жените  Sunglasses


Ааааа, така ли било?  smile3538

Разликата е огромна, разбира се. Всяка жена трябва да има поне един презерватив в чантата, ами ако някой реши да я изнасили в тъмното? И по-добре да са 2-3, че може да реши и да повтори, потрети...  Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 38 523
Интересно, в темата на Борис мненията не бяха толкова толерантни Simple Smile
Или аршинът е друг?  Mr. Green
Драма няма - потрябва, ползвахме го. Просто ми беше интересно какви ще са отзивите тук. Няма изненадани Mr. Green

А ти кой си?
Съпругата?
Или съпруга?
Или просто някой, дето си пита?

# 23
  • Мнения: 13
Щастливият съпруг.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 523

А не знаеш ли че в женска чанта има всичко, освен ред?

И защо бръкна на жена си в чантата, да те запитам?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И защо бръкна на жена си в чантата, да те запитам?

И аз искам да прочета отговора  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 13
Както вече написах - трябваше ни, ползвахме го. Бръкнах защото отговорът на въпроса ми "Къде има презервативи" беше "В чантата ми". И както вече писах - драма няма.

# 27
че тогава от какво се страхуваш?
И аз си нося- за предвидени и непредвидени обстоятелства, няма лошо Laughing
Това го пиремам като отговорност към половинката.Аз не бих се притеснила ако намеря у мъжа си презервативи, по скоро ако ми лепне нещо.Затова винаги съм му казвала каквото и да прави, да го прави с акъл и да ползва презервативи

# 28
  • София
  • Мнения: 38 523
Както вече написах - трябваше ни, ползвахме го. Бръкнах защото отговорът на въпроса ми "Къде има презервативи" беше "В чантата ми". И както вече писах - драма няма.

Ами тогава за какво е цялата тема?
Вие и двамата ползвате презервативи заедно, а тя си носи, за да има.
Значи всичко е ок.

Ние не ползваме, и аз не си нося.

# 29
  • Мнения: 6 604
По-притеснително би било,ако презерватива е ползван Peace

Общи условия

Активация на акаунт