Отчет на набор 2003 - 39!

  • 16 840
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
От четири дни всяка вечер строим пиратски кораб, тип Лего и мога да се похваля, че току-що го завършихме успешно. Много обичам да "ми" подаряват строители. Джой каза, че съм майстор в занаята.  hahaha Калфите са Джой и баща му. А малката до каквото се докопа нейно си е. Трудно е да си строител в днешно време.  Joy

# 16
  • Мнения: 872
Бети, мерси за темичката. Аз нещо изостанах в четенето на темите, отивам да си дочитам Embarassed.
Пожелавам ви да напълните темичката само с хубави неща!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 673
От четири дни всяка вечер строим пиратски кораб, тип Лего и мога да се похваля, че току-що го завършихме успешно. Много обичам да "ми" подаряват строители. Джой каза, че съм майстор в занаята.  hahaha Калфите са Джой и баща му. А малката до каквото се докопа нейно си е. Трудно е да си строител в днешно време.  Joy
И аз много обичам играчките. С такова удоволствие ги купувам (и после си играя с тях...естествено, заради децата  Joy ), че сега от придобивките на  хлапе номер едно, хлапе номер две и хлапе номер три спокойно мога да отворя средно голям магазин за играчки.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 14 133
Бети, благодаря за хубавата темичка!  Heart Eyes  bouquet
Като купихме роботът на Сашо, мъжа ми възкликна "Ей за такъв съм си мечтал като дете" / тогава нямаше такива играчки/. Познайте и кой още ще си играе у нас с играчката.  hahaha
Дидони, дано Ники не се доразболее.  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз пък вече не искам да "ми" подаравят играчки. Пъзел с 500 части - цяла седмица след работа сме сглабяли(да му се не види и пъзела), конструктор - Полиция - 3 часа в събота пак двамата с мъжът ми, конструктор - къща с двор - вече съм специалист - час и половина. Пистите съм ги оставила на мъжът ми - той си играе заедно с малкия hahaha
Та вече предупреждавам играчките все пак да са основно за децата Grinning

# 20
  • Мнения: 7 201
Хоп,тук сме. Wink
Днес се очертава малко по-слънчев ден и може да поизлезем с Дани,че паяжина хвана. Joy

# 21
  • Мнения: 14 133
Хоп,тук сме. Wink
Днес се очертава малко по-слънчев ден и може да поизлезем с Дани,че паяжина хвана. Joy


hahaha Пък при нас се е е намръщило.  Sad
Днес ще снимат дечковиците за календарите и ще гледат театър "Снежната кралица".  bowuu

# 22
  • Мнения: 4 292
Добро утро! Днес вече ще купувам подаръците за коледа и за празника в градината. До сега отлагах, защото нямаше кой дагледа малката, а исках да обиколя на спокойствие. Оказа се, че в близко бъдеще няма да има на кой да я оставя, въпреки, че няколко приятелки ми предложиха помощта си. Не знам защо, но имам доверие само на свкървата.
Искам да се оплача, че вчера получих колет от Ла Редута, но блузката за Кристиян се оказа с къс ръкав.  newsm78 И двамата много се разочаровахме, макар, че никак не е лоша. Вероятно няма да му става до лятото.
Бях споменала, че ще купувам килим за дневната - да, ама нищо не ми харесва. Исках да е елипсовиден, но изборът е ужасно беден. Много неприятно съм изненадана.

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 09:37 от Клото

# 23
  • София
  • Мнения: 7 673
Хоп,тук сме. Wink
Днес се очертава малко по-слънчев ден и може да поизлезем с Дани,че паяжина хвана. Joy


hahaha Пък при нас се е е намръщило.  Sad
Тук е мръчкаво и се очаква дъжд.  Sad
Много гадно така, когато си с бебе.  Sad

# 24
  • Мнения: 14 133
На мен вече ми е много отпускарско.  Joy
И аз вече броя, като Сашето колко дни остават до 17,12.  hahaha
След това, ваканция, ура.  newsm44

# 25
  • Мнения: 7 201
Много гадно така, когато си с бебе.  Sad
Дай го насам,с радост ще те отменя. Heart Eyes Пращам ви малко от нашето слънчице. sun
Към 13:30ч. сме на контролен-стискайте палци. Praynig

# 26
  • Мнения: 14 133
Mam4e, непременно ще стискам палци! fingerscrossed
Късмет на прегеледа!!!  Praynig

# 27
  • Мнения: 4 292
Mma4e  fingerscrossed Всичко ще е наред!  Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мам4е, стискам палци! И се включвай на скайп-а  Hug
Чиби, сменила си екипировката и не мога да те позная сутрин  Laughing

Мот юнак се заиграва сам. Чак забравям че имам дете. Снощи имахме гости, човека си отиде в стаята и два часа не мръдна , нито се чу.
Нооо, по-късно се оказа че стаята му пълна с таласъми и трябва да спи при нас, да го пазим. Намести се  човека с покъщнината си ( този път без чашата с водата), и заяви че щял да пази корема ми. Цяла нощ не можах да мигна. М/у двамата мъже бях като в преса  ooooh!
Тази сутрин бяха изложили  вчерашните сурвачки. Доста добре беше направена. Малко му била помогнала госпожата. И на вчерашните упражнения имаше само браво  bowuu.
Най-сетне, показа че може да си ползва мозъка и за други неща  smile3521

# 29
  • Мнения: 2 125
Хоп и ние тук!

От два дена се оплаква госпожата от Алекс Confused Нещо са подивели в групата и не могат да ги удържат, та и моя хубостник там  ooooh!
Днес е обещал да слуша и се надявам да си изпълни обещанието...
От Дядо Коледа в градината ди е пожелал комрютърна игра.

Общи условия

Активация на акаунт