Отчет на набор 2003 - 39!

  • 16 899
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 673
Честит Рожден Ден на Дарина!Много здраве и много подаръци.
Честит Рожден на Давид!Да е здравичък и да слуша много.
И от нас!
  bouquet
Добре съм. Вчера мина операцията и сега се прибрах в нас. Ще пиша повече като се пооправя че много ми дърпа и не мога да пиша.
Гушкам те!  Hug

# 241
  • Мнения: 530
Viki hrisa бързо въстановяване newsm44 Kissing Heart

# 242
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Честит Рожден Ден на Дарина!Много здраве и много подаръци.


Честит Рожден на Давид!Да е здравичък и да слуша много.


Вики- Хриса, гуш  Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 460
Viki_hrisa, бързо възстановяване! Hug

# 244
  • Мнения: 1 102
Viki_hrisa, бързо възстановяване! Hug
Hug

# 245
  • Мнения: 1 693
Здравейте. Благодаря на всички  Hug
Снощи бях много изморена и болеше доста, но днес лежа повече и така. Айде стига толкова за мен.
Оправиа ли се болните. Гледам тържествата са минали. Дано децата са доволни.
Аз купих на Вики едно много сладко таралежче и една книжка с приказки. Чака само Дядо Коледа да остави подаръците.
Вчера украсява сама елхата и каза, че Дядо Коледа само на нея ще донесе подаръци защото ние не сме помагали.  hahaha а аз й казах че аз съм именничка и ще има и за мен.
Да ви я похваля. Така съм се смяла с нея. Казах че съм се ударила на вратата в леля й. Накара ме да им покажа. И каза: Мама се ударила на брадвата (т.е. бравата) на вратата на леля и си пукнала ц..та.   Joy  hahaha
Преди това се разрева и ме гушка и милва, само обикаля и ме пита какво искам. Питам я защо реве а тя каза че видяла че  имам кръв изатова. а то останало йод и го помислила за кръв. Отивам да лежа.  Simple Smile Весели празници

# 246
  • Мнения: 4 972
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Честит рожден ден на Мария-Габриела! Здрава, палава и щастлива!

Честит Рожден Ден на Дарина!Много здраве и много подаръци.

Честит Рожден на Давид!Да е здравичък и да слуша много.


Вики- Хриса, гуш  Hug

 Hug Hug Hug  Радвам се, че всичко е зад гърба ти! Хубави празници и бързо възстановяване!

Косьо пък нещо се разкашля, отново. Какво става тая зима!?! Аз съм на работа, но съм оставила таткото и баба ми да го тъпчат с имуностимуланти, чайове и т.н. Във вторник е тържеството в детската. Дано е по-добре дотогава!
Благодаря ви, че ме успокоявате за ръчичката. Може би се притеснявам излишно, ама знаете как сме майките! Wink

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 15:05 от Betty L.

# 247
  • Мнения: 4 303
 newsm59 Честит Рожден Ден на Мария-Габриела! Нека расте здрава и щастлива!  newsm59

# 248
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Честит рожден ден на нашата днешна рожденичка!
Голяма да порасне и да слушка много!

Завърнахме се от форумското коледно празненство!Нинджата като най-голям се държа безобразно(според мен) и успя да ми развали настроението!Естествено се докопа до подаръка,въпреки ,че не рачи да кажи песничка за Дядо Коледа(въпреки настойчевите ми святкащи погледи,с които го изпепелявах от разстояние Joy)

# 249
  • Мнения: 1 693
newsm59 Честит Рожден Ден на Мария-Габриела! Нека расте здрава и щастлива!  newsm59

# 250
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Честит Рожден Ден на Мария-Габриела! Нека расте здрава и щастлива!   newsm67

# 251
  • София
  • Мнения: 4 398
Viki_hrisa, бързо възстановяване!  Hug
Честито на рождениците безгрижно детство  Heart Eyes

Вчера се разглобих от чистене и днес съм като бита с пръчка и се чудя за какво ми беше цялата фиеста вчера  Tired
вече нямам търпение да идва 25 и да слагаме подаръците под елхата  Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Габи!
Пожелавам и' здраве ,късмет и усмивката никога да не слиза от детското и' личице!

# 253
  • Мнения: 23 437
viki_hrisa бързо възстановяване ти желая!!!
А на всички празнуващи много здраве и късмет!!!!

# 254
  • Мнения: 811
Момичета, къде да намеря писта на рейнджърите? Нямам представа как изглежда  newsm78, търсих в няколко магазина, но нямат...

Общи условия

Активация на акаунт