издайнически знаци които показват еднократната изневяра

  • 22 024
  • 156
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 277
Чудя се как сте пропуснали номера с лютата чушка и черния пипер. Казват, че действал безотказно.

# 106
  • Мнения: 2 603
Хаха като четох тази теми и си спомних как веднъж се прибирам при приятеля ми след дълго отсъствие и гледам на нощното му шкафче презерватив (ние попринцип не ползваме, пък и аз знам къде оставям нещата). И понеже съм доста болен мозък, почвам да набирам и се усещам как след няколко секунди ще избухна... приближавам се до шкафчето и гледам, че презерватива всъщност е пакетче с аспирин  Whistling

# 107
  • Мнения: 158
Това е малко като в приказката: Започнем ли да се съмняваме, ще започнем да се следим, а следим ли се, няма начин да не се хванем  Simple Smile

По темата: Издайническите знаци за изневяра могат да бъдат много, незнам, а пък и може да има някакви знаци като за изневяра, а всъщност да няма такава. Незнам дали ме разбрахте  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 047
Чудя се как сте пропуснали номера с лютата чушка и черния пипер. Казват, че действал безотказно.
Не съм го чувал тоя.
Би ли споделила?

# 109
  • Мнения: 1 277
Чудя се как сте пропуснали номера с лютата чушка и черния пипер. Казват, че действал безотказно.
Не съм го чувал тоя.
Би ли споделила?

Бельото на неверника се натрива от вътрешната страна с люта чушка или се поръсва с черен пипер. От чушката или черния пипер започвало парене, щипене, зачервяване. Ако мъжът е верен на съпругата си, споделя с нея за проблема. Ако ли не- започва да я отбягва, гузен е, тръгва по лекари.
Аналогичен е и методът с белината.

# 110
  • Мнения: 293
Чудя се как сте пропуснали номера с лютата чушка и черния пипер. Казват, че действал безотказно.
Не съм го чувал тоя.
Би ли споделила?

Бельото на неверника се натрива от вътрешната страна с люта чушка или се поръсва с черен пипер. От чушката или черния пипер започвало парене, щипене, зачервяване. Ако мъжът е верен на съпругата си, споделя с нея за проблема. Ако ли не- започва да я отбягва, гузен е, тръгва по лекари.
Аналогичен е и методът с белината.

Ееее,това е много яко hahaha

# 111
 Joy Joy Joy Ох, ще умра от смях!!!!!!

# 112
А за виртуалната и аз съм на мнение, че си е вид мастурбация и никакъв контакт.

Че има ли жени, които приемат с разбиране мъж....... хайде ще го нареча "маструбатор"  Joy, Прибираш се и го заварваш без гащи пред компютъра, камерата е включена и отсреща се чекне някоя девойки или си поклаща гърдите. Какво значение има в този случай дали има буквален контакт? Всеки с вкуса си, но такъв мъж няма място до мен.

# 113
  • Мнения: 2 448
Не виждам никакъв проблем. Той като си бие чекии от де да го знам за мене ли мисли или за Джена Джеймисън примерно. Същото е и при мен. Така, че мастурбацията никак не е в графа изневяра и нещо,което би ме притеснило. Още малко и на сънищата му да сложа ръка?!  Whistling

# 114
  • Мнения: 1 296
Що жените вечно дърпат дявола за опашката - кахърят се за нероден Петко.
Това е някаква параноя.
То като мислиш само за изневери, накрая ще вземе да ти изневери наистина, та да има за какво да се косиш. Grinning

# 115
  • Мнения: 1 047
...от де да го знам за мене ли мисли или за Джена Джеймисън примерно. Същото е и при мен....
Я да ви питам аз в тая тема и да не отварям нова:
Случвало ли ви се е докато правите секс с даден човек да си мислите за друг?
Тенденциозно или неволно?

# 116
  • Мнения: 317
 Joy Joy           rotfImbo rotfImaoПо яка тема от това не бях чела.Жална му майка на този(а и на всеки)пич, ако е  решил да кръшне,с тази силна група агенти в подкрепа на агент под прикритие и пиле няма да може да хвръкне край него  Laughing.Мисля ,че тази тема не трябва да спира до тук,защото е супер разтоварваща

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Бельото на неверника се натрива от вътрешната страна с люта чушка или се поръсва с черен пипер. От чушката или черния пипер започвало парене, щипене, зачервяване. Ако мъжът е верен на съпругата си, споделя с нея за проблема. Ако ли не- започва да я отбягва, гузен е, тръгва по лекари.
Аналогичен е и методът с белината.

Винаги съм била щастлива, че съм се родила жена, но сега разбрах, че освен по-удобно е и много по-безопасно.
На никой мъж няма да му хрумне такава брилянтна идея. Laughing

# 118
  • Мнения: 1 296
Бельото на неверника се натрива от вътрешната страна с люта чушка или се поръсва с черен пипер. От чушката или черния пипер започвало парене, щипене, зачервяване. Ако мъжът е верен на съпругата си, споделя с нея за проблема. Ако ли не- започва да я отбягва, гузен е, тръгва по лекари.
Аналогичен е и методът с белината.

Винаги съм била щастлива, че съм се родила жена, но сега разбрах, че освен по-удобно е и много по-безопасно.
На никой мъж няма да му хрумне такава брилянтна идея. Laughing

Ама то как е написано само, "Аналогичен е и методът с белината." - научно обосновано Mr. Green
Само, че тая чушка само като се изневерява ли щипе не мога да разбера newsm78 Нали така и така обува гащите ?! А и това, че няма да сподели с жена си интимния си проблем, не го прави неверник Laughing

стрина Ягодина , сподели за метода с белината Mr. Green

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Не, бе Доби, идеята е да му се докара сърбеж, който да го накра да си мисли, че е лепнал нещо от любвницата/те. Ако има подобни съмнения последното, което ще му хрумне е да сподели с жена си Wink

И на мен ми е интересно за белината.
Брей, голям майтап била тая тема  Joy

Общи условия

Активация на акаунт