издайнически знаци които показват еднократната изневяра

  • 22 022
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 296
Не, бе Доби, идеята е да му се докара сърбеж, който да го накра да си мисли, че е лепнал нещо от любвницата/те. Ако има подобни съмнения последното, което ще му хрумне е да сподели с жена си Wink

И на мен ми е интересно за белината.
Брей, голям майтап била тая тема  Joy

Ааааа, хаха, ама и аз не зацепвам. Laughing Joy

# 121
  • Мнения: 7 640
а тестът с легена писан ли е по-напред, да питам в този дух Laughing

# 122
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
писан е , дори температурата на водата мисля е уточнена.

# 123
  • Мнения: 1 277
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...

Муахаха...
Хрумна ми на мен една друга идея.
Стягаме му силно оная работа с копринен конец и ако до седмица изсъхне и падне, значи я е топил другаде.
Ако пък не е, да е... щото вече няма да има този шанс Joy

# 125
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...


за мъж не знам, ама на жена да се направи ще е интересно, особенно на някои прашки ....

# 126
  • Мнения: 1 296
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...


  smile3532  smile3508

# 127
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
1во-няма такова нещо ''УМЕН МЪЖ; -да си прикрие изневярата, 2 има жени ,които биха си затворили очите ,даже и на калъп да го хванат и 3 препокрива 1 -умен е ,ако си тъпа и не си разбрала ....  bouquet

# 128
  • Мнения: 317
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...


за мъж не знам, ама на жена да се направи ще е интересно, особенно на някои прашки ....
ooooh!олееееее ще и изсъхне сл.......та #Crazy Laughing

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:57 от mamagali_vanko

# 129
  • Видин
  • Мнения: 685
И на мен ми е интересно за белината.
Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...
за мъж не знам, ама на жена да се направи ще е интересно, особенно на някои прашки ....
ooooh!олееееее ще и изсъхне сл.......та #Crazy Laughing
Ей развеселихте ме hahaha hahaha hahaha Ама не ми се мисли, вече всеки път преди да обуя прашки или бикини, ще ги пера и суша със сешуар Joy

# 130
  • Мнения: 686
И на мен ми е интересно за белината.

Бельото на "неверната твар" се накисва в белина и без да се изплаква се оставя да изсъхне. Продължението е както при лютата чушка и черния пипер...


за мъж не знам, ама на жена да се направи ще е интересно, особенно на някои прашки ....
ooooh!олееееее ще и изсъхне сл.......та #Crazy Laughing
hahaha hahaha hahaha smile3532

# 131
Скъпи дами,

много моля, не разводнявайте темата Joy  Joy Joy Споделете издайнически знаци, които показват изневяра Grinning

Аз по еднократната не съм много компетентна, но за многократната ще кажа. Като бях студентка имах едно гадже което май само аз си мислех, че ми е гадже. Та неговите знаци бяха следните:

1) Казваше, че за да имаме хармонична връзка и да не си омръзваме му трябвал един свободен ден от мен в седмицата, като все предлагаше този ден да е петък. Респективно петък вечер, че през деня така или иначе всеки си е по задачи.  Joy

2) Като не се съгласях с предложението по точка 1 казваше, че идния петък имал бизнес-вечеря и аз не можело да отида.  Joy

3) Получаваше разни смс-и, които не можело да чета, защото съм била навлизала в личното му пространство.  Joy

4) Последно, но не на последно място - непрекъснато си лекувахме разни гъби и бактерии и почти бях поярвала, че няма да се преборя с тях в този си живот.

Сега след толкова време ми е смешно, като си върна лентата, но и бих препоръчала на всяко младо момиче, което се сблъсква с такива проблеми вобще да не търси как да ги реши с тактики и диалог, а да бяга далече докато е време!   

# 132
  • Мнения: 10
Ако се върне с букет цветя, да знаеш че е кръшнал, особено ако нивга не го е правил. Това доста се изтърка обаче  Thinking. Аз ако съм ще му подуша гащите и ще разгледам за доказателства  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 230
дааааа - ако ти натяква през ден, че има право на собствено пространство и че въпросната особа "знаеш ли, че се държи като истински приятел", от това със сигурност трябва да ти светне лампичката. честно казано аз не съм от особено ревнивите - искам само да не смесвам моите телесни течности с тези на "приятелката" и да не ме прави смешна. според мен всичко зависи от ситуацията - понякога имаш възможност за реакция, понякога не.

ето нещо от форума, което много пасва на темата:

Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 18:19 от amorex

# 134
  • Мнения: 234


Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"
[/quote]
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт