издайнически знаци които показват еднократната изневяра

  • 22 023
  • 156
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 234
Мъж пита съпругата си дали може да отиде дс кварталната кръчма.
- Защо да не може, да не съм те вързала за рогата!  Laughing

# 136
  • Мнения: 317
Мъж пита съпругата си дали може да отиде дс кварталната кръчма.
- Защо да не може, да не съм те вързала за рогата!  Laughing
rotfImbo

# 137
  • Мнения: 64


Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"
Joy Joy Joy
[/quote]

 Mr. Green

# 138
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
айде още предложения, че моят тази седмица пак заминава - абе това с белината  newsm78- ако отиде на лекар - няма ли да му каже от какво е

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
айде още предложения, че моят тази седмица пак заминава - абе това с белината  newsm78- ако отиде на лекар - няма ли да му каже от какво е
Не и ако преди това си подкупила лекаря. Така де целта да бъде хванат мъжа в изневяра оправдава всякакви средства  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 317
Мушни малко нафталин в чантата с бельото,че ако се пробва да се съблича пред някоя мома ,като се наведе да му прави с.......  да и се отще от миризмата Sick #Crazy.Като и се насълзят очичките  Cry брой го отписан,ще се върне неопетнен в къщи Wink

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:06 от mamagali_vanko

# 141
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
А бе, те тия със с.....те мислиш ли, че им пука от нафталина - те кво са преживяли, та един нафталин ще им се опре - едно уиски и са готови и на миша отрова - вервай ми все още има такива и съвсем не са малко

# 142
  • Мнения: 25 894
айде още предложения, че моят тази седмица пак заминава - абе това с белината  newsm78- ако отиде на лекар - няма ли да му каже от какво е

Ти пък - отде толкова акъл у нашите лекари?
Освен ако не е някоя ревнива лекарка...  Whistling

# 143
  • Мнения: 2 448
Мале, аз както обичам миризмата на нафталин, ако някоя така е решила да отпъжда любовницата, ако е някоя като мен, направо може и като афродизиак да има ефект.  Mr. Green

# 144
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Мушни малко нафталин в чантата с бельото,че ако се пробва да се съблича пред някоя мома ,като се наведе да му прави с.......  да и се отще от миризмата Sick #Crazy.Като и се насълзят очичките  Cry брой го отписан,ще се върне неопетнен в къщи Wink

разчитате, че той ще е със запушен нос ?

# 145
  • Мнения: 593
Ей, тука станало като сапунен сериал, има си от всичко по много! Наистина падам от смях!  Laughing
В крайна сметка не можах да разбера кой кръшка - агент под прикритие, или мъжа й?
Според мен на мацката не й е особено чиста съвестта и сега търси под вола теле, за да не й е толкова гузно.
Аз лично, ако мъжа ми ми изневери еднократно, предпочитам да не знам. Виж, сериозните връзки са друго нещо - тогава се влагат чувства, емоции... и в един момент човека няма да знае с коя точно иска да бъде.
Всъщност, казаното се отнася и за двата пола.
Но да не излизам от темата, тук се коментира еднократната изневяра.

# 146
  • Мнения: 1 047
Ако след теста с лютата чушка и/или белината, е гузен, ясно.
А ако не е?
Какво ще си помисли тогава?

# 147
Какво обаче да правя с миличкия ми ако сега след 14 години е решил да има повече свобода, преди не държеше толкова на това, и има "истинска приятелка с която споделя всичко", крие се от мен като говори по телефона? Как да запазя равновесие и да му кажа че е свободен на прави каквото си иска? Не че съм го спирала някога, но кофти, сина ми е на 12 на него трябва да говори, и май интересни виждания за живота ще му предложи:roll:



Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"
Joy Joy Joy
[/quote]

# 148
дааааа - ако ти натяква през ден, че има право на собствено пространство и че въпросната особа "знаеш ли, че се държи като истински приятел", от това със сигурност трябва да ти светне лампичката. честно казано аз не съм от особено ревнивите - искам само да не смесвам моите телесни течности с тези на "приятелката" и да не ме прави смешна. според мен всичко зависи от ситуацията - понякога имаш възможност за реакция, понякога не.

ето нещо от форума, което много пасва на темата:

Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"

Какво обаче да правя с миличкия ми ако сега след 14 години е решил да има повече свобода, преди не държеше толкова на това, и има "истинска приятелка с която споделя всичко", крие се от мен като говори по телефона? Как да запазя равновесие и да му кажа че е свободен на прави каквото си иска? Не че съм го спирала някога, но кофти, сина ми е на 12 на него трябва да говори, и май интересни виждания за живота ще му предложи

# 149
  • Мнения: 593
veteranka, според мен има емоционална връзка с тази жена, но това не означава непременно, че правят секс. Все пак трябва да го отдалечиш от нея, преди да се е стигнало до там.  Може би ако вкарате малко романтика в отношенията си, малко флиртче - да събудите поизгасналия пламък. Все пак 14 години брак са си сериозна работа... хората започват да се отегчават.
Не че съм особено компететна, имам само 3-годишен брак зад гърба си. Незнам какво ще се посъветвам, ако се случи на мен.
Но ако се обичате наистина - можете да преодолеете всичко. Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт