в какъв свят живеем

  • 2 216
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24

Изглежда ти е трудно да доловиш горчивината и иронията в последните ми думи...реагираш твърде агресивно, Флор. Да не мислиш, че на мен ми харесва това и се забавлявам?!

# 16
# 17
Seltakis, голям селянин си!
[/quote А защо не започне  промяната в този момент , какво ни пречи . Мисля че трябва да бьдем пример на подражание на подрастващите .  Умни деца  а постьпките  им едвали  не на престьпници ,трябва да се вземат спешни мерки  за справяне с детската престьпност.   Sad

# 18
# 19
  • Мнения: X
Вината от части е и наша...
Кога за последно сте седнали да говорите с децата си за Важните неща???90% от родителите не го правят.И как да стане,като си претрепан от бачкане и се чудиш как да си платиш сметките ,изнервен ,че идва датата за вноската на поредния кредит.... #Crazy
А дечурлигата по цял ден се трепят в поредната Асоциална компютърна игра..И когато решиш да поговориш с него той те гледа с отвеян поглед и си мисли"ся ко ме занимава" или " за кво ми говори" ,надявайки се да свърши разговора по-бързо ,та да седне пред компа..
За какви закони говорим??
Ние като родители ,трябва да се замислим ..Дали познаваме децата си добре???

# 20
  • Мнения: 26
Подкрепям мнението на Seltakis
За голямо съжаление това са неоспорими факти и реална действителност Close
Аз като майка на три деца полагам неимоверни усилия да пречупя поне малко тази действителност и да им покажа и другата страна на нещата ,но дали им правя услуга с това newsm78 е вече друг въпрос

# 21
  • Мнения: 940
И аз съм съгласна със Seltakis. Ние просто не обръщаме внимание на децата. Оставяме ги да гледат телевизия, да ходят и да си идват сами от училище, да мерят улиците. Не уважаваме семейната вечеря, уикендите изкарани със семейството. Предпочитаме да натикаме 50 лева в джоба на детето и да го пратим в Мола да се забавлява, да гледа кино, да яде в МакДоналдс и да си купи някой парцал.
Аз не се притеснявам за моите неродени деца. Ако нещата не се променят, аз няма да им позволя да учат в български университет, така както моите родители ме насърчиха да не го правя. Аз не съм видяла и малко дори от това което се случва в Студентски град. Изкарвала съм целите си дни в библиотеките, забавлявала съм се два пъти в седмицата най-много.
Защо превръщаме децата си в олигофрени и насилници?

Общи условия

Активация на акаунт