ПАЗАРДЖИК - 31

  • 15 989
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
Момичета ,весело изкарване!
Соня,дано се оправите бързо.

# 16
  • Мнения: 319
Сонче, Хидрасек от 30 мг - 3 х 1 на ден и вместо Ентерол давай Смекта. Дано помогне!

# 17
  • Мнения: 1 163
Соня,сега се сетих за узара-това са капки,който са много ефективни.

# 18
  • Мнения: 2 336
Момичета, приятно изкарване и от мен!
Ванче, Жорко е готов за Коледа Grinning
mother-of-pearlS , поздравления!   bouquet
Сонче, моркови, картофи, тестени неща, солети, обикновени бисквити, шипков чай, ориз./като храна/ В момента за друго не се сеща.Дано скоро се оправи Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета,я да ви питам аз някой знае ли в нашия град да има магазин за футболни неща? Иска ми се да купя нещо на моичкия от любимия му отбор, съмнявам се да намеря,но да ви питам все пак.   Hug

# 20
  • Мнения: 163
Добро утро още ли спинкате мами Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро   Hug  аз станах отдавна ама никъде никой не пише   newsm78  явно всички спят в мрачната съботна сутрин. Чакаме снимки от купона вчера и от курса онзи ден   Whistling

# 22
  • Мнения: 941
Добро утро  smile3507

Защо още няма снимки  newsm12

Оооууууу  ooooh!  те снимачките и двете са на парти в бебешкият дом....ще ги почакаме малко - хем могат да споделят снимки и от партито....

Само за статистиката - бяхме около 16 newsm10 имаше мами от курса, които непознаваха тези от форума, ама имаше и от форума дето не се познаваха по между си...

Имаше ядене , по малко пиене....имаше и танци с поздрав за БГ мамите....

Иииииии  newsm09 забравих си късметчето  - теглих ме си късметчета новогодишни - на мен пак бизнес успешен ми се падна - аман от работа бееее  smile3516

# 23
  • Мнения: 163
Гери не се притесняваи за късметчето Яна ти го прибра ще си го получиш Peace

# 24
  • Мнения: 2 577
Гери не се притесняваи за късметчето Яна ти го прибра ще си го получиш Peace
Хелоу! bowuu
надинка, ти добре успокояваш за късмета на Гери, ама и твоя си забрави -  новата къща сега ми е в джоба, заедно с бизнеса на Гери Laughing
Снимки след малко!

п.с. беше ми много трудно да обясня на певецо за поздрава кви са тия животни бг мами Mr. Green

# 25
  • Мнения: 163
Да Яна установих,че и моят късмет го няма Sad,но щом си го прибрала съм спокойна ,че ще си го получа Hug.Как мина бебешкия?Много съм доволна ,че се запознах с всички ви Hug толкова сте готини всички ще се радвам за напред да се виждаме по често. Peace

# 26
  • Мнения: 529
Еййй,скръндзи такива, дайте снимки да видим де..............  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 577
Ето:

банкета

http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/37/37

партито

http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/36/36

п.с. извинявам се на някои от момичетата, които са от курса за бременни, ама не им запомних имената. Нели, помагай Praynig

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 14:14 от Луда Яна

# 28
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!
Моя комп беше малко счупен,но вече съм на линия  Joy !
Гледах снимките от банкета,много сте сладки ииии........наистина сте си прекарали супер  Hug ,браво на вас!
За сега с бебчо сме добре,само кадето ме мъчат киселини!  Tired
Хайде лек ден!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 941
И аз естествено все ям на снимките  Crossing Arms

това е АНИ  с почти един и същи термин сме

това са Анелия (чакаме я до петък да роди) Нелчо (с бебе Митко на 1 месе … о, Надинка, Ембер
Имаше и още една мама от курса - Ели , ама нея сигурно Нелката я е щракнала  Peace
И да ви кажа от 16 мами на масата САМО Нелина безсрамницата пушеше Twisted Evil

А тортата от партито е прекрасна  Peace  Виждам , че и Малинка е била с вас, но другите две момичета не ги познавам  Rolling Eyes  Съжалявам, че не се присъединих към вас....ама ме е мого страх да не си лепна някой вирус   Embarassed

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 14:20 от mother-of-pearlS

Общи условия

Активация на акаунт