откога само нощем?

  • 1 233
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
В началото аз се преместих в стаята на бебето. То си спинкаше в отделно креватче обаче, не при мен.
След третия месец го оставихме да спинка самичък в стаята.

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мен ме е страх да го оставям сам в друга стая, мисля да изчакам до към след годинката.
Винаги е спал в леглото си, освен, ако има тежки колики и го взимаме при нас с цел облекчаване на болката.
Мен ме е страх да не го нараним, иначе бих го взимала при нас, защото е малка душичка, която е прекарала първите си 9 месеца на малко място и в близост до друг човек. Има си време за собствена стая, според мен.

# 17
  • Мнения: 456
Марк от раждането си спи сам в стаята. Аз го кърмех де доста време, та понякога заспивахме заедно , но  иначе си е сам и дори сега ако има някой при него , мрънка и неможе да заспи... Wink

# 18
  • Мнения: X
От прибирането вкъщи спи сама в леглото, бих я сложила и в отделна стая, но спи много неспокойно, а спалнята ни е преходна с хола и нейната стая е чак след това и още не ми се правят нощни разходки.

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Докато кърмиш нощем,е по-удобно да спите заедно.Аз не си представям да ставам 6-7 пъти нощем,за да взимам бебата да я кърмя и после да я връщам (на 8 месеца е) - значи да стана на зомби след една седмица Rolling Eyes А тез песни,че ако сега не го отучиш,никога нямало да се научи да спи само си ги пропускай покрай ушите (сигурно от всякъде ги чуваш,не само тук) - има си време и начин за всичко.
Друг е въпросът ако бебе си спи и не те иска за кърмене нощем - тогава спокойно можеш да го отделиш в негово легълце по всяко време,когато решиш(а съвсем друг въпрос е,че това спокойствие ще трае само докато заизбиват зъбките Mr. Green).

# 20
  • Мнения: 202
От както навърши 3 месеца спинка в детската стая!

# 21
  • Мнения: 1 645
От както навърши 1 месец,Дани си спи в неговата стая.И така продължава и до сега.

Даниел - 21.04.2004г.

# 22
  • Мнения: 2 074
Щом навърши 3 месеца я преместихме в детската стая. Засега всичко е супер, не се буди, а и ние сме доволни...  loveuuu

# 23
  • Мнения: 46 520
..............Аз не си представям да ставам 6-7 пъти нощем,за да взимам бебата да я кърмя и после да я връщам ..............

Как издържаш  #Crazy София се будеше като новородена веднъж на нощ и аз откачах, а 6-7 пъти си е чисто безсъние  Shocked  Cry

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Сигурно съм свикнала Laughing Беба откак се е родила,нощем суче по-често,отколкото денем (и добре,че е така,защото както се разсейва през деня,не я знам изобщо какво изсуква - поне нощем яде като хората).Така че ако не спяхме заедно,просто щях да съм умряла - а така само давам в просъница гърдата,докато ме блъсне и се обърне на другата страна,аз също моментално си прибирам природните дадености Laughing и заспивам на секундата и така Grinning Имаме синхрон вече Grinning

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
май4ета,бихте ли споделили от каква възраст оставяте детето да спи само в стаята си?аз още спя с него в едно легло,а ми се ще ве4е вси4ко да си дойде на мястото.денем спи в леглото си без да протестира,та дали не е дошъл момента? newsm78
Лошо си го свикнала така. Аз никога не го взимаме в нашето легло да спи, да си поиграе малко да, но не и да спи с нас, нищо, че се буди по 10 пъти на вечер. Все още спим в една стая, но ми се иска първо да започне да спи непробудно или поне с 2-3 ставания и тогава ще се изнесем в др. стая. Аз до колкото знам, колкото повече го учиш така толкова е по малък шанса да се научи да спи само.

# 26
  • Мнения: 3 550
Откакто се роди си спи в своето легло, но бяхме в обща стая. Щом навърши 4 месеца се преместихме в нашата стая, а го "подслушваме" с бейбифон.

Общи условия

Активация на акаунт