Иде Коледната тиха, свята нощ, приказна е Варна, тъне във разкош!!!!

  • 12 756
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Честит рожден ден на русата красавица на Иванина   bouquet
Кали, супер темичка  Mr. Green

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404

Готвите ли се за коледното парти  Party
[/quote]


оооо чИ и питаш.НаЙш от кога го чакам да са  нашльопаме Blush Crazyнадивеем,напееем и отпочинем (най важното) Peace
Честит РОжден ден  на малката кукла  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 535
Като гледам повечето кви са безалкохолни  Shocked

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ми те да се плацикат на безалкохолно,аз ще си викам НАЗДРАВЕ и толкоз.Аз безалкохолно и вкъщи мога да пия.Нали съм отишла да се веселя и да вдигна градуса...ми тъй де.Всичко пия само градус да има Embarassed Blush Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 617
Ани аз съм от твойта партия и ще се веселим заедно.
Обаче тези подаръци съм малко в шах, не искам да е нещо тъпо (за купона става въпрос)

Ама още не съм открила подходящия, имам идея

# 20
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Вземи един мини- вибромасажор и си готова hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
На койт му се падне..халал да му е Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 535
Всичко пия само градус да има Embarassed Blush Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А, събрахме се  Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 144
Айде и тук да честитя Рожденния Ден на малката русалка Теди ! Да ти е жива и здрава и колкото послушна , толкова палава!!! Да не ти доскучава случайно !

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ето къде сте били  Grinning Аз се чудя защо никой не пише в другата тема  ooooh!

Калима,   bouquet

Честит рожден ден на Теди на Пижулина!

# 24
  • Мнения: 3 960
Честит рожден ден на Теди  Hug

ДЗ-ти на работа ли почиваш ? Joy Joy Joy

Мда  Mr. Green
Днес даже успях да поръчам коледните подаръци по нета и в понеделник ще ми ги донесат в офиса направо Whistling
Трябва да предупредя само охраната на входа да не редят играчките в шейната долу а да ми ги качат при мен  Joy

# 25
  • Мнения: 72
Честит рожден ден на Теди на Пижулина!
Къде ще водите децата на дядо Коледа,миналата година бяхме на 1001 Приказки, но не съм очарована, утре ставаме на 2,1 г Laughing

# 26
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Всичко пия само градус да има Embarassed Blush Blush Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А, събрахме се  Mr. Green


Ми как няма да са съберем бе bowuu bowuuНали за това е банкетЯ.
Ма то не е честно щото половината на разни мин.води ще се плацикат а на нас ще ни гледат сеирите...

ДЗ -от къде  напазари онлайн бе душо Mr. Green Peace

# 27
  • Мнения: 3 960
ДЗ -от къде  напазари онлайн бе душо Mr. Green Peace
От Вегата Grinning

# 28
  • Мнения: 1 554
Добро утро Simple Smile

аз рядко пиша,защото съм без комп,а трудно се добирам на компа на половинката Tired

искам да попитам за купона в вторник,после ще ходим ли на диско,искате ли да запазя места в дискотеката или не?

# 29
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Е ако няма запазени места надали ще е препълнено във вторник Peace
То май  вечерта като вдигнем градуса ще се реши къде  може да се иде Rolling Eyes Rolling Eyes
Пък и зависи кога ще ни бият дуспата от Лъвъ Thinking

Ти пък как така неможеш да се уредиш на компа на мъжо,яяяя го сритвай в гъзъ и да става от компа или да ходи да ти носи твоя на ремонт.Кви са тез работи,ааа Naughty

Общи условия

Активация на акаунт