Иде Коледната тиха, свята нощ, приказна е Варна, тъне във разкош!!!!

  • 12 766
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Добър ден от мен!  newsm68

# 196
  • Мнения: 535
Честита Нова Година! Нека тя ни донесе много здраве и повече усмивки!
Внимавайте с червения цвят, че е годината на Бика  Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 398
В утрото на Новата година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не Ви отмине
с щастие, здраве и обич да Ви дари!

Момичета много съм притеснена.На 30 срещу 31 през нощта получих бъбречна криза и на два пъти ми биха Профенид.Казаха ми че е противопоказан при кърмене, но от всякъде различни мнения кога отново мога да кърмя.От 6 часа до 4-5 дни.Направо не знам какво да правя.Случайно някоя от вас да има повече познания.

# 198
  • Мнения: 109
ЗА МНОГО ГОДИНИ...ВСЕ ТАКА С ЯКИ ГЪРБИНИ!!!

 Peace hahaha

# 199
  • Варна
  • Мнения: 858
ЗА МНОГО ГОДИНИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ И МННОГО ЩАСТЛИВИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!  Hug
Днес времето във Варна е толкова хубаво,до преди малко се разхождахме с мъжа. Разминах се и с една мама с количка,може би е някоя от вас   newsm78
Как си изкарахте вчера? Ние бяхме в къщи със свеки и роднини,а след 12 в Хоризонт...добре ми беше ама днес от 9 сутринта до момента,малката принцеса в корема ми ми го връща яко за вчера  Embarassed  Кво ли си вика,ти вчера куфя сега е мой ред  Laughing  Ама нищо ,нека си дивее,аз и се радвам...  Hug 

# 200
  • Мнения: 143
Честита нова година!
Пожелавам ви новата година да ви донесе само хубави моменти и много детски усмивки  bouquet
Момичета снощи празнувахме в една кръчма на галата и неможете да си представите Варна в полунощ каква красота беше просто невероятно Crazyцелия град огрян от фоерверки и свети от край до край  приказно  bouquet

# 201
  • Варна
  • Мнения: 75


Мили майчета, нека Новата 2009 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

# 202
  • Мнения: 133
Честита нова година! Живи и здрави, щастливи и обичани!
Честито и на именниците! Да си носят с гордост името!

# 203
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема, заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360483.0 Wink

Честита Нова Година на всички, нека тя да бъде по успешна и щастлива от предната

# 204
  • Варна
  • Мнения: 144
Кали в другата тема , в която пиша споменаха , че обема на темите вече е 20 стр и даже вече 2 такива изписахме ! Но ти си провери за всеки случай , ако искаш  ! Peace

# 205
  • София
  • Мнения: 320
Тополчица, благодарности!

# 206
# 207
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Кали в другата тема , в която пиша споменаха , че обема на темите вече е 20 стр и даже вече 2 такива изписахме ! Но ти си провери за всеки случай , ако искаш  ! Peace

Мерси, ще проверя и ако е така другата по дълга ще я оставя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт