ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 15 327
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
 За мен ваканцията наистина ще е ваканция, Party защото Крис най-вероятно ще е при бабите си. Мисля, че ще имат леки упражнения с тях, няма да го оставят.
А за мен релакс Mr. Green Ще го взимаме от баба му , само когато излизаме на семейни разходки.  family
Скоро ходихме да разгледаме коледнита украса на площада /Варна/
Криси беше невероятно доволен. Много са се постарали тази година /май избори наближават/ Всичко е в светещи фигури-еленчета, шейна, елхички....Истинска коледна приказка. Децата пощуряват около тях. Крис се накачули в светещата шейна заедно с един куп други деца. Жалко, че фотото ми се развали  и не можах да документирам:(  Снимахме само с телефон, ама не е същото. После ходихме на истински бар /според Крис/  Laughingи играхме билярд и джаги.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Честит рожден ден, Мия!
  ura nbirthday  ura nbirthday  ura nbirthday  ura

# 17
  • Мнения: 2 716
Галя ще има ваканция, аз не. Няма да я тормозя с нищо. Вероятно ще изкара по-голямата част при баба си. Ние сме на бач, а каката е на училище  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 312
Хайде и аз в новата тема ,заглавието е страхотно-поздраления  Hug
Честит рожден ден на МИЯ,бъди жива и здрава много подараци да получиш днес ,мама Фроска честит празник
newsm59 newsm59  bigdance2 newsm59  ura  ura  ura

# 19
  • Мнения: 1 817
Честит рожден ден на МИЯ!

Фрос    bouquet Hug Hug Hug




Наистина декември мнооого рожденници!   
Да са здрави, много щастливи и отлични ученици!
[/b][/color]   Tada

# 20
  • Мнения: 3 886
ееее закъснях.За ваканцията ще се упражнява само по БЕЛ ще му скъсам дупето smile3508 smile3508 smile3508 smile3521 smile3521 smile3521и дитовки и всички букви  Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 16:50 от DIVA_ORHIDEQ

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Благодаря много  Heart Eyes

Горното го написа Мия  Simple Smile Много се зарадва на пожеланията!
След малко отиваме да празнуваме, като се върнем ще разказваме как е било.

# 22
  • Мнения: 2 829
ето ни и нас в новата тема

тя,ваканцията -доста кратка ми се струва на мен
от толкова празници и гостита,едва ли ще има време за упражнения Wink
още повече ,че ще пътуваме ---с една дума-релакс и почивка  ще е при нас Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 39 764
Честит празник на порасналата принцеса Simple Smile
За ваканцията не знам. Може и да дам малко задачки, но повече мисля да обърна внимание на писането.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 482
Честит празник на Мия!

Желаем ти много здраве и успехи!
Бъди много щастлива!

# 25
  • Мнения: 479
Честито на Мия! Да е мнооооого здрава, безгрижна и щастлива!!!  nbirthday

Ние ще сме при нашите в прованса за Коледа и се надявам всички да си почиваме  Grinning

Гита Ог, моля те, добави Теди на първа страница - Теодор (26.01.2002), в Iа клас в 38 ОУ "Васил Априлов", Сфия. Благодаря   bouquet

# 26
  • Мнения: 861
Честит рожден ден на Мия! Фрос  bouquet!

Коледната ваканция е кратка, а ние ще пътуваме за Коледа и няма да остане време за учене. Смятам да упражним диктовките малко, все пак.

# 27
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Бръм, ние сме в 119 то утре, смятам към 9.15-30 да ме там. Трябва ли да носят нещо, защото тати или не е разбрал или не е питал, т.е химикалки, моливи newsm78
 bdbaloniМия на Фрос да е много здрава, лъчезарна и усмихната.А закуските при нас са сандвич/баница, мляко/сок и плод. Засега е доволна от закуската, но я спрях от обяда в стола. Не яде почти нищо там и се оказва че всеки ден хвърлям на вятъра по 2.60лв. #Cussing out няма да стане.

# 28
  • София
  • Мнения: 320
Никъде няма да пътуваме, но пък ще си имаме гости - баба от Варна(свеки). Сега се чудя що не я изпратихме Вероника при нея?  newsm78 Тежки празници се очертават...
 nbirthday Мия!

# 29
  • Мнения: 69
Ей, много сладко заглавие! Да ви прочета какво сте писали, че малко поизостанах.  
Първо честита рожденничка на Фрос! Да ти е жива и здрава!
За ваканцията - смятам да го оставя да играе, освен спазването на новото правило, че в почивните дни трябва да ме приспива той с приказка.  Mr. Green Това измислих, за да го накарам да чете. Само ми обяснява колко му било скучно и намира начин да ми отклони вниманието. Самите празници ще прекарваме при родителите на мъжа ми, където се очертава една семейна сбирка по американски. Ще бъде доста шумно и щуро, ще присъстват племенници, лели, чичовци, въобще се надявам децата да си играят, възрастните да искат да видят бебето, а аз да си почина.  Май само си мечтая, а?  Joy
Да се оплача, че Самуил вече успя да си скъса напълно чантата и вчера му поръчах нова от Габол. Някой от вас да ползва тази марка? Въобще отзиви за здрава раница, която не струва повече от 50 лв.? Аз се набутах вече с една от Джъмбо и ако и втората излезе боклук, ще го пращам са торбичка на училище.
А мислили ли сте за анкета към темите - примерно: "Чете ли си вашето дете книжки само?" или нещо подобно?
Накрая да помоля Гита Ог да включи Самуил в списъка на първокласниците. Роден е на 1.08.01г.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт