ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 15 325
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
И да честитя на всички останали декемврийчета Heart Eyes  bouquet, да са ни живи и здрави, мноооого щастливи и безброй усмивки и 6 в училище!

 

Благодаря Олинце! Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 57
Здравейте! Нашено Коледно състезание по математика ще бъде на 22-и декември.Откъде давате допълнително задачки на децата,нещо като подготовка предварителна правите ли ?Извинявам се,ако е коментирано в предните теми,но нямам време да изчета всичко.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Dnes беше състезанието във Варна. Сиси каза, че задачите били лесни каквото и да означава това. Не съм ги видяла. Чудя се как издържа вътре час и половина, че и повече... Някой знае ли кога и как можем да видим резултатите? Интересно ми е, не се е подготвяла изобщо допълнително. До нея седна едно момиченце 3-4 ти клас  малко по-едричко за възрастта си, мойто изглеждаше като мишка до нея, направо се притисних за какво изобщо я заведох. ooooh!
Тео, пожелавам да щерка ти здраве и много, много приятели! ЧРД!!!  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 632
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОРОТЕЯ!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПЪРВОЛАЧКАТА!

за Тео

# 49
  • Мнения: 861
Честит рожден ден на Тея!!!

И ние бяхме на състезание. Сина ми излезе след 45 минути. Лесни били задачите, така каза. Но не получих обяснение какви и колко са били по-точно. Не знам какво е решил. Интересни му били задачите на детето до него /2 клас/ и каза, че прочел и някои от неговите задачи Grinning
Моля някой ако разполага със задачите от състезанието да ги публикува Praynig
На вратата на училището пишеше, че резултатите ще са публикувани след 16.00 часа на 16.12.2008г.

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тео, ха честито и на вас !


Много рожденици, много нещо е през декември  Hug

Днес водих двете на коледно празненство, организирано от фирмата, в която работя, за децата на персонала. Взех си белята. Имаше театър, ама много крещяха и Емма ревна. После Дядо ти Коледа раздаваше подаръци и тя се уплаши от него, а Танти я хвана срам  ooooh! Добре, че дойде баща ми да ни вземе.

# 51
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
хахахаха  Joy
Гита, поне не ти е било скучно!
Аз се чудя как ще отидем с малкия на концерта на Вики... защото той като види пиано и започва да плаче докато не му дадат да свири  Crazy
Вики също е доста срамежлив (първите 5 мин.) и в началото от срам дори не поздравява хората, а гледа в земята. Направо потъвам от срам, изглежда не съм го научила да поздравява учтиво.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 610
Тея,честит рожден ден!!!
teoчестит празник,да ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet
Ей много декемврийчета,много чудо JoyДа са усмихнати, щастливи и много късметлии.

# 53
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ей много декемврийчета,много чудо JoyДа са усмихнати, щастливи и много късметлии.

Ми, те по първа пролет са правени. Тогава к'во друго да прави човек, освен бебета  Mr. Green

# 54
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да се запиша в новата тема,Гита Ог ..  bouquet

Честито на всички, който имат повод за празнуване,много здраве и щастие.. Hug

# 55
  • София,
  • Мнения: 4 267
Фрос страхотни снимки, а и рожденият ден май е минал прекрасно, децата са много щастливи! А и клубчето е много хубаво, а кое е ако не е тайна де и къде се намира? newsm78


Честито и на днешната рожденичка!  bouquet
Тео да ви е жива и здрава и много да Ви радва!

newsm67 Tada newsm67 Tada newsm67 Tada newsm67 Tada newsm67 Tada newsm67 Tada newsm67

# 56
  • София
  • Мнения: 746
Честит рожден ден на Тея и от мен  bouquet,да расте умна и добра Hug

# 57
  • Мнения: 308
Здравейте!Аз днес бях квестор, но ме сложиха при големите/10, 11, 12/ клас.Поли дойде след 1 час при мен и каза, че 2 от задачите били много трудни.Но аз не съм ги видяла, макар, че имаше как.Една колежка по математика/дъщеря и е в моя клас/ каза, че наистина едната задача е била трудна, дори те са се чудили как се решава. Rolling EyesНо за мен е важно участието.Иначе от моя клас участваха 14 деца, но реално шансове за класиране имат 3-4.Ще ви се похваля , като науча.

# 58
  • Мнения: 256
И ние бяхме на състезание днес,ако има майки от Пловдив да споделят-кога и къде ще са резултатите.ние веднага си купихме книжки със задачите и решенията,някой ако иска мога да ги напиша.Само незнам кога ще са резултатите.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ако не те затруднява да ги препишеш... или ако успееш да ги снимаш ще съм ти благодарна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт