ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 15 379
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 864
Добро утре!
Диана, честит рожденник на патерица  bouquet

На задачите и ние установихме, че има грешки сина ми. Но важното е, че видя за какво става въпрос и има желание да отиде пак Peace

# 76
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте! Благодаря за пожеланията!
Видях качената книжка със задачите и отговорите, благодаря на майката, която е направила това!   bouquet Малко неясни са картинките, но да се надяваме, че при децата копията са били по-добри и са се справили успешно. Важното е да имат желание и пак да участват.
Специално за 1 клас следващото състезание, в което могат да участват е великденското, което се провежда през месец април и после Прегледа на математическите знания м.май, което се провежда в МГ Варна, за другите градове не знам дали имат такова финално състезание.  Peace

# 77
  • Мнения: 1 312
Здравейте майчета нашето тържество ще е на 23.12 ще идва Дядо Коледа и ще раздава подараци  Rolling Eyes За целта трябва да знаем стихотворение което ни дадоха в петък и усилено днес го  учим  Crazy Ще играят и някакъв танц в който ще бъдем снежинка

# 78
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте,

Отдавна не съм влизала тук Embarassed
Честито на всички рожденици и именници, на които съм пропуснала да честитя.  bouquet  bouquet  bouquet

Коледното парти на малката ще бъде на 19.12 в едно заведение с програма от ДЦРД тук. Дядо Коледа няма да има Crazy подаръците ще ги донесе под домашната елха Mr. Green
Йоанна с математиката няма проблеми, но не иска да чете Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Направо съм се хванала в чудо - познава буквите пише правилно, но не иска да чете и това е. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Купих и няколко книжки с текст и лепенки - като прочете изречение и лепи лепенка. Това действаше точно един ден и 3 страници с около 15 изречения. ooooh!

Сега мисля да пробвам с комикси. Дано успея Praynig

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нашето тържество май е най-рано - на 18-ти.
Щерката е на турнир по шах в момента и станал някакъв гаф- една майка е подсказала на детето си, което играело срещу Александра. Дядо й видял и отишъл да се оплаква, дошъл треньора й... врезултат на което Александра се е притеснила и не играе добре... Confused Аз пък не мога да разбера как разрешават на родителите да разговарят с децата докато играят Thinking

# 80
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Ха, здравейте! Днес беше купона за рождения ден на Тантура. Веселба си беше, щом на края всички бяха потни-потни. Ето малко снимки, а ето как се забавлява и Емма  Whistling

Аз сборник до този момент не съм купувала, но май ще трябва. Танти сама изявява желание да се упражнява за състезанието, даже вчера смяташе трицифрени числа, че и с едно наум. А ми е трудно да ги измислям.

# 81
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Гита Ог, много се смях на танца на Емма  hahaha

# 82
  • Мнения: 3 886
Гита Ог, много се смях на танца на Емма  hahaha
Много е сладка мамина златна като кукла н аконци е

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Емма денс е много як Joy

# 84
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Страхотна е Емма-денс.. Party,сладкишка.

# 85
  • Мнения: 864
Извинете за невежеството, но какво значи този "(x)" пред имената на някои от вас Embarassed

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Извинете за невежеството, но какво значи този "(x)" пред имената на някои от вас Embarassed
В памет на Стоян Балтов- пребитития студент.
Аз съм сложила този знак само в скайпа.

# 87
  • Мнения: 864
Рени, мерси....

# 88
  • Мнения: 455
И от мен честито на всички декемврийчета, който съм пропуснала!  bouquet

Гита Ог, голяма работа е малката Емма, страшен танц!

Да ви се похваля, днес моят младеж си взе изпита за жълт колан по таекуон-до.

# 89
  • Мнения: 1 033
Привет на всички майки на първолачета! Сега попадам на темата, тъй като ми остана малко повече време да се разровя във форума. Дъщеря ми Габи е първолак в СОУ "Гео Милев" Варна, родена е 13.01.2002г. Засега се справяме добре, на мен не ми остава време да се занимавам много с нея, така че сега ваканцията ще трябва да се поупражняваме.

Общи условия

Активация на акаунт