Отговори
# 315
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
В маринатата за пържоли задължително слагам счукан чесън. Невероятен аромат добиват от него- не силен, та всичко на чесън да мирише, а тънък и фин аромат  Peace

Снощи направих пържоли в йената- наредих ги, полях със сос от доматено пюре, горчица, соев сос и сложих парчета топено сирене. Станаха супер.

# 316
  • Мнения: 1 258
Мацки...дайте идея за свински ребра.

# 317
  • София
  • Мнения: 565
Мацки...дайте идея за свински ребра.
С кисело зеле, мариновани и после метнати на скарата...

# 318
  • Мнения: 27 524
Дим, така ще ги пробвам, накиснах си сега в соев сос, горчица и чесън, довечера ще добавя доматеното пюре и ще ги пекна  Simple Smile Под капак, нали? А слагаш ли към тях моркови, картофки или не?  Hug

# 319
  • Мнения: 1 258
Наде,а каква марината предлагаш?Аз знам само соев сос,подправки и зехтин PeaceСъс зеле не искам защото зеле ядохме вчера и някак си не върви пак да сервирам зеле Blush Blush

# 320
  • Мнения: 940
Аз да се намеся с една марината за ребърца--със сок от ананас, тъмен соев сос, барбекю сос, зехтин, алкохол по избор (ракия, водка, уиски) като с уиски става най-добре и подправки. После в тавичка под фолио или на барбекюто.

# 321
  • Мнения: 1 258
Далка,звучи страхотно!Нямам обаче барбекю сос BlushНищо,без него ще минем  Simple Smile

# 322
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Дим, така ще ги пробвам, накиснах си сега в соев сос, горчица и чесън, довечера ще добавя доматеното пюре и ще ги пекна  Simple Smile Под капак, нали? А слагаш ли към тях моркови, картофки или не?  Hug

Под капак, да. В микровълновата за около 7 минути, но те пържолките бяха печени  Peace Не слагах нито картофи, нито моркови, понеже домочадието бързаше да яде  Grinning

# 323
  • Мнения: 157
Предложете ми какво да направя с ананас в консерва

# 324
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Предложете ми какво да направя с ананас в консерва

Пиле в сладко- кисел сос  Grinning

# 325
  • София
  • Мнения: 565
Наде,а каква марината предлагаш?Аз знам само соев сос,подправки и зехтин PeaceСъс зеле не искам защото зеле ядохме вчера и някак си не върви пак да сервирам зеле Blush Blush
Можеш да добавиш и винце, а защо не и 1с.л. мед.

# 326
# 327
  • Мнения: 284
Аз пак съм тук с въпрос Simple Smile
Купих си силиконова форма за кекс,обаче забравих дали трябва предварително да я намазня  Embarassed или не ?

# 328
  • Мнения: 2 382
Момичета, по това време на годината има ли пресен спанак newsm78?Утре да не ми се смеят на пазара Laughing.

# 329
  • Мнения: 48 031
не, силиконовата  не я омазнявам аз лично

Общи условия

Активация на акаунт