Подарък за половинките-какъв?!

  • 11 447
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1Т HDD

# 16
  • Мнения: 494
хубав марков ключодържател

кожено портмоне

електронен дартс ( този подарък имаше голям успех)

ако е ценител на вино,качествена бутилка вино( или друг вид алкохол)

хубав часовник

електроника (мобилен телефон,дигитална рамка за снимка,двд)


А сега може и да се смеете,но на моят човек това му е детска мечта и отдавна се заглежда, и тази година за Коледа ще получи хеликоптер с дистанционно управление . Да уточня,че не се води играчка,а е предназначено за ползване от 16 год. Надявам се да му хареса.

# 17
  • Мнения: 2 799
И ние тръгнахме от самобръсначките на Браун, минахме през часовниците на Casio G-Shock, сега е в чуденка за маратонки Адидас, а до Коледа предполагам, че ще е измъдрил друго. Аз съм му дала кинтите - той да си реши подаръка.
А и през чисто профилирана техника отчетохме колебания - блазни се от външна памет за компа #Crazy

Иначе за други идеи - някаква дребна техника за по-сръчните мъже - някоя мултифункционална бормашина с хиляди приставки.

Кожени ръкавици, колан, скъп чадър, копчета за ръкавели и игла за вратовръзка.

За ценители на вино - лукс комплект отварачки.

За пушачи - пури с нож за рязане и мини пепелник.

За запалени туристи - някаква екстра към планинската екипировка/ не съм конкретна, че не планинарствам/, бинокъл например - за панорамите по баирите  Laughing

# 18
  • Мнения: 11

Чекай от умрел писмо... Crazy

А какво ще кажете за...нищо!
Да! Говоря сериозно. С настоящата ми мацка имаме една много готина практика. Ако другия има повод, но нямаме вдъхновение за подарък просто на деня казваме "Бейби, честито еди кво си,но нямах муза (време, пари или шанс) да ти подаря това което исках.
И го приемаме ОК и се смеем. Много по-добре отколкото да отбием номера с някаква тривия. Това не значи че ни е практика да се оправдаваме така (по правило си правим баси яките подаръци) ама се случи така че в една година и за двата рожденни дни стана така че не си подарихме нищо по една или друга причина.
Което обаче не пречи без повод да си правим баси яките подаръци...

# 19
  • Мнения: 17 987
Марков анцуг, това е моята идея, никога не е излишен

# 20
  • Мнения: 4 733
 Мъж дали би се зарадвал на запазен час за някакъв масаж в Спа център?  Embarassed

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Касиди,всичко зависи от мъжа.Ако е някой по-съвременен-може би да,но съм по-склонна да мисля,че ще се зарадва на нещо по-друго.Изненадата е супер,но не е за всеки.
А що се отнася до подарък за мъжа ми- и аз съм давала всякакви от пуловерите до парфюмите и часовниците.Тази година го попитах какво иска и той си ми каза.Сега си оборудва колата и всякакви такива инструменти са му нужни.Та моят подарък ще е комплект инструменти за кола,колкото и неромантично да звучи.Все пак в крайна сметка се съобразяваме с желанията на другите и е важно другият да хареса подаръка,който сме му избрали,а не ние,нали така?

# 22
  • Мнения: 387
аз мисля да му взема лаптоп, щото одавна иска...пък и съвсем скоро ще ставам мама, благодарение на него...така че мисля, че си го е залсужил...пък и принцесата ще му е подарък...

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Аз вече реших.Хубав парфюм,от който ми "пламват" гащите  Wink.И за да не е съвсем тривиално сега му правя малка индивидуална масичка, за да си слага човека питието щом се излегне на дивана.

# 24
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Нищо, защото е супер капризен  newsm78. И за всеки повод ме хвърля в размисли и старсти  Heart Eyes. Затова - айде с мене в магазина, който искаш и там вадя кеш парите. Губи се духът на Коледата, но по-добре от отбий номера, както се е изразил Девиатор по-горе. Важното е да се обичаме Simple Smile .

# 25
  • Мнения: 48
Мъж дали би се зарадвал на запазен час за някакъв масаж в Спа център?  Embarassed
И моята идея е такава. Мъжете обожават да им се прави масаж. Само, че по-добрата идея е някоя да дойде вкъщи. Едва ли ще го навия да отиде в такъв център. Предтавям си как както си гледаме телевизия вкъщи,  влиза готина масажистка и го започва......просто ще е най-щастливият мъж на земята.

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ще му взема ново Blackberry. Той ще си го избере.
Иначе под елхата ще го чака сет на Biotherm.
 

# 27
  • Мнения: 2 309
И аз съм в чуденка... Thinking
За 9г съм се изчерпала,но няма да се предавам!!! bowuu

Касиди,моят съпруг за рожденият си ден,бе зарадван с процедури в Спа-център!
Беше повече от доволен...дори ми запази часове и за мен и ми каза,обезателно да се възползвам!Така че пробвай Peace

# 28
  • Мнения: 1 447
Голямо мислене пада за тези подаръци newsm78.Моят иска нова кола,но за съжаление не мога да му направя такъв подарък  Sad
Най -много да му купя ключедържател с любимата му марка кола. Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Хубав часовник мисля е добър подарък. Ако е и гравиран още по-добре.

А къде гравират часовници? Много ми хареса идеята  Peace

Общи условия

Активация на акаунт