ИКЕА! ИКЕА! - Тема 5

  • 110 719
  • 971
  •   1
Отговори
# 885
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Да, без скрина и спалното бельо.  Peace

# 886
  • Мнения: 228
LaDiDa, много уютна стая със собствен дух. Желая ти леко раждане и неповторими моменти с малкото човече!

# 887
  • София
  • Мнения: 2 430
Да, без скрина и спалното бельо.  Peace
Изглежда супер Peace

Искам само да те подсетя да я проветрявате добре в продължение поне на седмица, за да се отмиришат мебелите - от опаковките и от смолите.

  bouquet

# 888
  • Мнения: 395
LaDiDa, стаята е станала чудесна. Hands Clap
Желая ти да се изпълни с много детски смях, игри, песни и рисунки.
Ако не си купила шезлонг, горещо ти препоръчвам този http://www.mamasandpapas.com/product-wave-rocking-cradle-millie- … 459145300/type-i/ , а и ще ти се върже перфектно.  Wink

# 889
  • Мнения: 3 988
LaDiDa, много нежни и спокойни са цветовете, много ми харесва стаята.  Heart Eyes Благодаря, че сподели снимките.   bouquet
Безпроблемно раждане ти желая и хиляди радостни моменти в уютното гнезденце.  Hug

Аз днес бях в Икеа и съм малко разочарована (не от магазина, а от конкретната ситуация). Повече такава грешка да отида в неделя няма да направя. Беше ужасно претъпкано, шумно, мръсно, разхвърляно и 3 неща, които исках да купя ги нямаше в наличност, а проверявах 1ч преди да отидем онлайн, че ги имат.  ooooh! Страшни хуни са. Отделно имах чувството, че всички бруклински ортодоксални евреи са в Икеа.  Mr. Green
До сега винаги съм ходила през седмицата и е било много приятно. Ще ми мине де...  Crazy

# 890
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Благодаря ви, момичета!  Hug
Вече и аз съм нетърпелива да я покажа на малкия човек!  Party

get_real , прозореца го държим непрекъснато отворен. Надявам се до 10ти вече да няма никакви миризми!  Confused


# 891
  • Мнения: 131
LaDiDa, много хубава и нежна стая!
Живот и здраве и аз на есен най-накрая ще се похваля с детска стая от Икеа Wink За декорацията също съм се спряла на Мамас енд Папс, но друга серия.

# 892
  • Мнения: 32
LaDiDa, стаята е наистина чудесна и личи си, подредена с много любов.
Пожелавам ви много щастливи мигове в нея  Hug

# 893
  • Spain
  • Мнения: 3 750
LaDiDa поздравления наистина сте се справили страхотно!
успех   Mr. Green и дано да му хареса на юнака Simple Smile

# 894
  • Мнения: 395
Включвам се да ви се похваля, че Никола днес ни докара бебешкото  … 75;ло и етажерката newsm44 След 1-2 седмици мъжа ми, като ги сглоби ще пусна снимки.
Препоръчвам Никола на всички, които нямат възможност да посетят Ikea. Много точен и коректен човек  Peace

# 895
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Айде честито  Hug

Ще чакам снимките - ти боядиса ли  Mr. Green

# 896
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 815
Включвам се да ви се похваля, че Никола днес ни докара бебешкото легло и етажерката newsm44 След 1-2 седмици мъжа ми, като ги сглоби ще пусна снимки.
Препоръчвам Никола на всички, които нямат възможност да посетят Ikea. Много точен и коректен човек  Peace


Каква е цената на етажерката и можеш ли да ме ориентираш колко ти струва нейното докарване? Благодаря.

# 897
  • Мнения: 395
Мерси  Mr. Green
Боядисвах, но не детската стая  ooooh! Където беше минал майстор там се беше подпрял, а плочкаджиите бяха омазали навсякъде и трябваше да коригирам стените. Бебешката стая я оставих за тази неделя, за да не се преуморявам.  Simple Smile

Miriel, етажерката струва 425 RON или 212,50лв, а доставката 42,50лв 20% от цената  Wink
Отворихме кашоните да видим плоскостите и останахме очаровани от качеството. По-назад в темата си спомням, че беше правен аналог между Ikea и Como, според мен са несравними.  Stop

# 898
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 815
  bouquet

# 899
  • Мнения: 2 298
Честит нов каталог Simple Smile
http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/ikea_catalogue/RO/

и за да не е само това, да похваля саксиите Нектарин от страница 335 - имат система за поливане  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт