ИКЕА! ИКЕА! - Тема 5

  • 110 705
  • 971
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, ето го и на UK.  Hug Отивай обратно в ъгъла.  Joy
http://www.ikea.com/gb/en/search/?query=sofia

мани ужас, срам ме е много  Laughing

дали 10 м при 150 см. ширина ще са достатъчни за 2-ка и 3-ка?

според вас тези два десена отиват ли си?


или по-добре с този да комбинирам

# 916
  • Мнения: 2 298
аз бих заложила на цветята от сн.3.  Mr. Green ... на шаренко се радвам
на стр. 24/25 в новият каталог има диван с такова райе (за представа как ще изглежда)

# 917
  • Мнения: 3 988
Гуш, аз бих комбинирала първия (райетата) и третия (кръглите цветя с белия фон).  Peace Дори мога да кажа, че комбинацията е страхотна!  Heart Eyes Втория, според мен, изобщо не си подхожда с първия.

За размерите не мога да се изкажа, щото не разбирам нищо.  Crazy

shrekie, Гуш пита не за избор от трите, а за комбинация на първия, с някой от другите.  Wink

# 918
  • София
  • Мнения: 2 896
Мда, права си, Kюбит. На мен понеже ми се иска да има някакво повтаряне на цвета на стените, затова гледах второто.
Някъде бях мернала и друг десен, подобен на третия, но на черен фон.
Ето помещението.
Обаче при N-на брой четения да не стане прекалено шарено - зеленото на стените, шарени щори и диваните ако са супер шарени.
Може би само райетата да сложа?  newsm78

# 919
  • Мнения: 3 988
Гуш, аз бих сложила райетата за калъфи на диваните и от другия плат (#3) бих направила калъфки за възглавнички (40х40, за да са стандартни и да пасват икейските вътрешни).
Като вземеш решение, сподели.  Grinning

# 920
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето знаех си, че това е най-доброто решение  Flutter
Ама как ме тегли към шаренийката не е истина...подозирам, че ще ми втръсне бързо и сигурно следващия път когато обзавеждам нещо /едва ли ще е скоро/, ще бъде в някакъв аскетичен, сив, безцветен стил /което не е никак лошо, даже напротив, ама аз явно съм си селянче с простоват вкус към шаренийката/.
Хубавото е, че и тогава ще мога да обзавеждам от Икеа  Laughing

Благодаря ти, Кюбит!

# 921
  • Мнения: 446
 Rolling Eyes а сега се замислих, това легло всъщност го гледам че е показано за каталог от 2010г. сега има ли го в магазините им или ?

# 922
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Мда, права си, Kюбит. На мен понеже ми се иска да има някакво повтаряне на цвета на стените, затова гледах второто.
Някъде бях мернала и друг десен, подобен на третия, но на черен фон.
Ето помещението.
Обаче при N-на брой четения да не стане прекалено шарено - зеленото на стените, шарени щори и диваните ако са супер шарени.
Може би само райетата да сложа?  newsm78

Аз сега обмислям един лек ремонт и един от вариантите е това бяло-червено райе. Ама в комбинация с черно и зелено. Sunglasses

Като ти гледам стаята си мисля, че можеш спокойно да направиш калъфи на диваните в бяло-червено, но тогава задължително сложи няколко дюс възглавнички.
А за шаренийка, измисли нещо цветно за стената над тях - картинка, пано и т.н. Wink

# 923
  • Мнения: 7 605
Аз имам контраидея  Laughing
Диваните в шарения плат, от същия плат едни завеси, а самите пердета едноцветни, леки  Grinning

# 924
  • Мнения: 2 108
Rolling Eyes а сега се замислих, това легло всъщност го гледам че е показано за каталог от 2010г. сега има ли го в магазините им или ?
Grinning
Не че знам румънски Grinning,но според мен пише че в периода от 1-ви до 21-ви септември ще започне продажбата на каталог 2010 г-може и глупости да пиша де,но така го интерпретирах  bouquet

# 925
  • Мнения: 395
moon, можеш да звъннеш и да питаш  Wink
Английския им е добър +40 (0) 21 407 45 32

# 926
  • Мнения: 13 512
Rolling Eyes а сега се замислих, това легло всъщност го гледам че е показано за каталог от 2010г. сега има ли го в магазините им или ?
в момента зареждат новите неща

# 927
  • Мнения: 6 039
в четвърт бях там, подреждат мострите, общо взето е пълен хаос. Казаха ми, че през септ за тях започва новата година, т.е. 2010.

# 928
  • Мнения: 13 512
Разгледах  румънския каталог и ми се стори,че някои цени са доста повишени.
Имате ли такова впечатление?

# 929
  • Мнения: 6 243
За любителите на ИКЕА от Стара Загора и околностите - открит е магазин ИВЕА  Mr. Green, в който се продават аксесоари и килими. Само минах оттам, че много бързах, не знам какви са им цените, но като имам възможност, ще го огледам подробно. Намира се в една пряка на ул. "Гурко" под спирката на Верея - малко под м-н Фуроре (т.нар. италиански м-н).

Общи условия

Активация на акаунт