За "Adidas" в МЕТРО?

  • 32 672
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 706
аз също съм фен на марката и не пазарувм от БГ ,но миналото лято в Метро , продаваха същите бермуди ,каквито бях купила от Германия,ако това може да бъде критерии за оригинал. А в нашия м-н на Адидас стоките приличат, на взети от Димитровградския пазар /с цялото ни уважение към тази "институция"/.Дори вече и не влизам там.

# 16
  • Мнения: 378
Мен пък ме е яд дето правят такива ментета направо откачам като съм купила оригинала а после виждам,че нямат почти никаква разлика с пазарския и съм се набутала така,толкова са задобрели вече,че не можеш да различиш кое кое е.

# 17
  • Мнения: 1 013
А какви са разбиранията за "оригинални"? Sad

# 18
  • Мнения: 182
А какви са разбиранията за "оригинални"? Sad
И на мен това ми е интересно, защото повече от  известните марки  са изнесли отдавна производството си при евтината работна ръка в Азия, което не ги прави ментета.

# 19
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Всико е толкова оргинално,колкото и в представителният им магазин..

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
Имайки се предвид политиката на зареждане на Метро,в никакъв случай не зареждат тези стоки от илиенските търговци примерно!Най- малкото,таксите,които изискват от вносителите,за да стои стоката им по техните щендери са супер солени!Не ми се вярва вносител на ментета с логото на известни марки да успее да пробие в Метро.

# 21
Според мен може да се има вяра много повече на тези от "Метро" от колкото на който и да е друг магазин  Wink

# 22
  • Мнения: 3 387
Да, доста неща съм взимала от МЕТРО - много съм доволна. Моделите са стари, но маркови. Виждала съм маратонки на ЛОТО например, същите в друг, лицензиран магазин са на двойна цена. Абсолютно съм доволна.
Само НАЙК - имаше един модел, много зле беше: то се виждаше лепилото по емблемата направо... но стоките се оглеждат, пробват.
Доволна съм и пак ще пазарувам от там /сега съм набелязала едни АДИДАСки GoodYear, мъжки, за няма 100 лв./  Whistling

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А детски дрехи и обувки има ли ?

# 24
  • Мнения: 1 368
А детски дрехи и обувки има ли ?

На "Адидас" - не.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Оригинални са си. Тоест произведени от Адидас, но са или стари колекции или такива, които не са правени за Европа и за това са по-ниски цените

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
То вече оригинален АДИДАС в БГ не остана. Щом и до аутлета стигнаха  ooooh!
Говоря за дрехите не за маратонки. Там изработката е по -сложна.Вече всички дрехи по магазините с марка Адидас са от Илиянци.Шият се в БГ.Някои са добри, но цените са неоправдано високи Naughty Все пак не е оригинал това. Не зная каква е политиката на марката, да се шие и продава в станата ли??? Но аз съм чувала и кой ги шие , мислех, че е частник Thinking Но като плъзнаха по фирмените магазини  newsm78 .....вече не знам каква е работата точно?!?


# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Вече всички дрехи по магазините с марка Адидас са от Илиянци.
И това пък как го реши?
Ти всички магазини на Адидас ли обиколи, че да стигнеш до това умозаключение?

# 28
  • Мнения: 3 387
Не съм забелязала дрехи от Илиенци в лицензираните магазини на Адидас... да не преиграваме сега  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 001
според мен са си истински но са стари модели Peace

Общи условия

Активация на акаунт