Пеят, пеят Коледни звънчета в домовете на породените щурчета! - 24

  • 14 868
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 516
Кар4итаShocked Скри ми шапката! Другия месец да ти се наминава към БГ да спретнеш една торта и на мойто чедо?  Laughing Рожденичката е много хубава.  Flutter
Пепена, добавих и Василенка!  Peace
Клоиooooh! с най-голямо удоволствие, но нещо напоследък не мога да се организирам.  Sad Между Коледа и Нова година можем да спретнем нещо.  Party
Благодаря за поздравите, на моя лаптоп темата изглежда супер смотано  Sad, радвам се, че при вас всичко се зарежда точно.

# 16
  • Мнения: 1 461
АнАн*  с удоволвствие  за тази торта не спах цяла вечер в 8 сутринта беше готова  Crazy но не усетих как мина времето обичам да се занимавам  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 595
azvasi за счетовдните въпроси момичетата са ти дали линка към темата. А за човек, който да ти гледа детето, ако ти работиш е ето тук. Детегледачката всъщност може да ти е или да не ти е роднина, може да е пенсионер или безработен.

Карчита страхотна торта и очарователна рожденичка  Heart Eyes Можеш ли да ми кажеш на испански как им казват на походните легълца от градината ви newsm78 cama ли е Thinking май не

# 18
  • Мнения: 2 331
Да е жива, здрава, палава и щастлива Галето на Карчита! Hug Много късно, но пък от сърце я поздравявам. Embarassed
Ние сме здрави и доволни. Дано да е задълго! Praynig
Биси, вероятността да се зарази детето при контакт е 85 %.До тук при всички боледуват и двете дечица-при нас, при Фил, при Ина.За тях се сещам...
Алекси,да, сок от прясно откъсната смокиня.Онзи белият.Не е приложимо, права си. Peace
Хубав ден, момичета и дечица! Hug

# 19
  • Мнения: 643
Мерси , Ан , за новата тема , хубава е много украсата!

Да , Биси, малката се зарази от баткото точно на 14-тия ден. Вече пъпките се поспукаха и сега са като рани. И таткото от вчера е с пъпки. Но не е ходил още на лекар. Вероятно и той я е хванал.
Хубав ден на всички и от нас !

# 20
  • Мнения: 5 391
Инче, ама вие съвсем сте се наредили ConfusedДано ако таткото ви е заразен да го изкара леко Praynig
Мъничката как е, по-добре ли е?

# 21
  • Мнения: 643
Да, днес се смее за първи път от шест дни насам.От онези дни само мрънкаше и се гушеше. Осаферка се, няма и температура. Таткото казва, че много го сърби, представям си на децата какво им е било.
Лек ден на всички !

# 22
  • София
  • Мнения: 1 402
x pepena страхотна е снимката на твоите дечица  Peace

Краси скри ми шапката с тортата на Галето, браво

Инче верно не ви е лесно, моите кумове се ошариха с децата и казаха, че не могат да повярват как децата са изтърпяли сърбежа. Явно наистина е вярно, че колкото по-рано се кара, толкова по-добре.

Хайде хубава седмица на всички ви.

# 23
  • Мнения: 3 595
от днес си имам ясленче  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 331
И как се е чувствало детенце?Цял ден ли го остави, или само преди обяд? Дано свикне бързо и  с удоволствие да ходи на ясла! Peace

# 25
  • Мнения: 2 821
Честита нова тема!
Само с хубави новини да е пълна!
Карчита, страшна торта...браво на теб!

Защо виждам хиксче в скоби пред никовете на някои потребители newsm78

# 26
  • Мнения: 1 461
МамиБлю  благодаря и при мен е така виждат се хиксчета и в скаипа също  newsm78
golden fall  как е ясленчето като при мен какви вълнения бяха ...  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 402
Защо виждам хиксче в скоби пред никовете на някои потребители newsm78

Част от петицията за убития студент в София.

# 28
  • Мнения: 1 461
Galya S  ако имаш под ръка повечко информация бих се радвала да я споделиш

# 29
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Краси, Галето е много сладка, атортата е страхотна Peace. Поздравления.
Иви, пожелавам на Боби да е здрав и бързо да свикне с обстановката.

Мойте хора са болни  Sad. Ани кашля и й тече носа яко, а Дани пък от снощи е пак с отит, а от днес е на АБ Sad. Ушния лекар искаше да му изпише Клацид, но като знам от предишните два АБ след това какво чудо беше и категорично отказах  Stop. Сега пие някакъв нов за бъл. пазар, пък ще видим докъде ще я докараме  Whistling. Сега до петък ще си е вкъщи, пък в петък ще го заведем на ДГ заради коледното тържество.

Ами оплаках ви се. Сега ви пожелавам приятна вечер   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт