Тайната на дългата и здрава коса - 52

  • 21 119
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 547
Слагаш си пяна на косата, държиш дифузера отдолу, под краищата, вдигаш нагоре, те влизат вътре, и така все нагоре докато стигнеш почти до корените. Косата е вътре в накрайника, и после когато го смъкнеш пак надолу, косата остава начупена така, както е била вътре, по време на сушенето.
а кога включвам сешоара ?

благодаря много Мис Арк Hug

# 31
  • Мнения: 4 496
Предполагам че се включва след като косата е вече вътре. Иначе не би влязла от струята му и би се разхвърчала. Thinking

# 32
  • Мнения: 418


да,точно с преса се правят такива масури..в момента съм в англия и понеже ги продават подчти на всяка крачка,седнах пробно да ми покажат как става...пресата е едновременно за изправяне и за масури..момчето първо ми изправи един кичур,а по друг само мина с пресата и го завъртя с пръста..става страхотен масур..без лакове и пяни държал 1 ден този масур..но да ви кажа,като видях каква пушилка излиза ..т.е.страшно гори косата ..и се отказах веднага...имаше голяма,нормална...и по-мънички..мини преси..малката струваше 36 лири,уж с някаква отстъпка Mr. Greenиначе в тукашните магазини има много от този тип,различни модели и различни цени..според мен,не е за честа употреба Peaceза повод,съм съгласна..

# 33
  • Мнения: 4 496
Аз даже и за повод май не бих си изгорила косата. Че заради едното фръцкане солено ще ми излезе после... Rolling Eyes

А иначе си го разказала много увлекателно! Определено имаш дар слово!  Hug

# 34
  • Мнения: 272
Много е красива булката   bouquet

# 35
  • Мнения: 418
Аз даже и за повод май не бих си изгорила косата. Че заради едното фръцкане солено ще ми излезе после... Rolling Eyes

А иначе си го разказала много увлекателно! Определено имаш дар слово!  Hug

мис арк Hug....и аз така мисля,защото косата ми е наполовината на твоята...с тънък косъм..имам и снимка в албума ANI*I,та не искам да остана и без това,което имам..иначе ефеста е страхотен..

# 36
  • Мнения: 61
Айде и аз да се включа.Новодошлите освежават обстановката   bowuu Булката наистина е мн хубава,буклите 100% са правени с маша,иначе има още 1 начин-с преса,става по-бързо и буклите са по-едри.Аз съм къдрава по-принцип,но много си тормозя косата(изрусявам се,кичури,преси,маши......каквото се сетите)и започна много да ми се къса и заплита(особено отдолу),та от ровене какво да си мажа...попаднах тук  Hug миналата седмица се мазах със зехтих,яйце и газ-ефекта беше СУПЕР,тия дни ще си взема тривитаминол,да видим защо толкова го хвалите  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 179
Ами аз към като теб, правя се на кичури и косата страшно много ми се оплита, особено отзад на тила. До сега още не съм намерила лек за този проблем.  Thinking  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 965
Привет  Peace

Аз сега се прибрах от Благоевград, седнах на компютъра и започна голямото четене  Whistling Булката наистина е страхотна! И аз си помислих за секунда, че става дума за Анастейнджълче?! Добре ни заблуди  Mr. Green

Искам да попитам с какво бихте ми препоръчали да си мажа косата по дължината, след като я изкъпя и изсуша, за да не ми става на втория ден или пък от студа на кичури? Това е нещото, което ме докарва до лудост  ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 474
Запис и от мене!
Хареса ми косата на булката. Мечти...

# 40
  • Мнения: 159
(X)Анелия85, аз неможах да разбера какво точно искаш. Според мен косата става на кичури, когато е мръсна/мазна или утежнена от някой продукт. Как така ти става на кичури от студа? smile3556

Сега излизам от банята. Поседях си намазана няколко часа с тривитаминол. Забелязвам доста къси стърчащи косъмчета, с остри връхчета. newsm47 Изглежда много смешно на мокра, пригладена коса.

# 41
(X)Анелия85, аз неможах да разбера какво точно искаш. Според мен косата става на кичури, когато е мръсна/мазна или утежнена от някой продукт. Как така ти става на кичури от студа? smile3556

Сега излизам от банята. Поседях си намазана няколко часа с тривитаминол. Забелязвам доста къси стърчащи косъмчета, с остри връхчета. newsm47 Изглежда много смешно на мокра, пригладена коса.

Просто като ми е прясно изкъпана косата, първите два дена ми е чиста. Само че от студа става ужасна, губи формата си, като я вее вятърът става на кичури, колкото и странно да звучи, въпреки че е чиста. Според мен студът и вятърът взети заедно, прекалено много увреждан косъма за кратко време. Иска ми се както съм я сресала, така да си остане, дори и да не е максимално подредена. Не знам какво да направя, дайте ми съвет с какво да я мажа по дължината  Thinking

А, и още нещо - и на мен доооста са ми пораснали малките косъмчета. Толкова смешно и странно стои, когато си вържа косата на кок или сложа диадема, новите косъмчета си стигат до едно ниво и се набиват на очи.  Mr. Green Голяма гледка е  Joy

# 42
  • Мнения: 965
(X)Анелия85, аз неможах да разбера какво точно искаш. Според мен косата става на кичури, когато е мръсна/мазна или утежнена от някой продукт. Как така ти става на кичури от студа? smile3556

Сега излизам от банята. Поседях си намазана няколко часа с тривитаминол. Забелязвам доста къси стърчащи косъмчета, с остри връхчета. newsm47 Изглежда много смешно на мокра, пригладена коса.

Просто като ми е прясно изкъпана косата, първите два дена ми е чиста. Само че от студа става ужасна, губи формата си, като я вее вятърът става на кичури, колкото и странно да звучи, въпреки че е чиста. Според мен студът и вятърът взети заедно, прекалено много увреждан косъма за кратко време. Иска ми се както съм я сресала, така да си остане, дори и да не е максимално подредена. Не знам какво да направя, дайте ми съвет с какво да я мажа по дължината 

А, и още нещо - и на мен доооста са ми пораснали малките косъмчета. Толкова смешно и странно стои, когато си вържа косата на кок или сложа диадема, новите косъмчета си стигат до едно ниво и се набиват на очи.   Голяма гледка е  Joy

P.S.Ей, Богу, знам какво стана... появих се като гост  #Crazy - затова пак пествам отговора си! Да не се спогледате  Laughing

# 43
  • Мнения: 159
(X)Анелия85, и моите стърчат постоянно, особено като съм с диадема. Интересното е, че се виждат и при мокра коса.

А иначе хич незнам какво да ти препоръчам. Може би някой балсам без отмиване на "Глис". Ползвала съм един спрей и останах доволна. Мисля, че може да се ползва всеки ден. Предпазва косата и същевременно я прави по-гладка.

# 44
  • Мнения: 965
 black_ice    Peace

Общи условия

Активация на акаунт