Тайната на дългата и здрава коса - 52

  • 21 113
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
еххх голяма мъка днес (уча се да си качвам снимки)-това е моята все още къса коса  Embarassed
тъй като не съм много наясно ще ви помоля да ми кажете дали се отваря цялата страница или само със снимката(дали някой може да ми рови в профила)
http://www.album.bg/kalipso1977/images/9579424/

# 46
  • Мнения: 965
geri1977, привет! Вижда си се снимката, не се притеснявай, справила си се   bouquet
(виждам и една снимка на сладко котеMr. Green

# 47
  • Мнения: 77
ДААА Анелия 85 нали албумчето е за мацки  Laughing

# 48
  • Мнения: 4 496
Тази вечер на едно парти получих най-големият комплимент за косата си, и то от дама, която не ме е виждала точно от  една година. Думите ́и бяха: "Къде си прави удълженията? Как намериха  точно като твоята коса?" Mr. Green Joy Joy Mr. Green

geri1977 у виждам гъста коса с дебел косъм и страхотен блясък!  Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 1 179
(X)Анелия85, сигурно искаш да кажеш, че косата ти става на клечки, особено като я поодуха вятъра. Това според мен е неизбежно при всяка права коса. Аз и за това често се къдря, иначе оправия няма.  ooooh!

# 51
  • Мнения: X
geri1977, много жизнена и гъста коса ,   bouquet!

Анелия 85, на мен от спрея на Глис ми стои косата що годе подредена, не става на кичури и не се слепва до края на деня. До следващото измиване всъщност.

# 52
  • Мнения: 965
Облаче, а ще ми кажеш ли кой точно спрей на Глис порзваш, защото ги обърках. Аз вкъщи имам този с коприната (любезно предоставен ми преди доста месеци от Кафе  Flutter)
И друго да те питам - всеки ден ли впръскваш в косата (без корените предполагам) от спрея?

Мис арк, предизвикала си ефекта wow  Peace

# 53
  • Мнения: 2 110
geri1977,косичката ти е страхотна !

Извинявайте ,ако задавам глупав въпрос и нещо съм пропуснала ,какво е това Х в скоби пред имената на Мис Арк,Анелия .....и др.

Сутринта си гледах дървения гребена в банята и си мислех . Ако е дървен и е лакиран какъв е ефекта, защото до косъма се допира лака/боята/, ако не е лакиран той от миене  с водата или от косата след няколко месеца ще се образуват /защото е дърво/ малки  "трески",който ще късат косъма!Цената му е висока и е трудно човек да си позволи всеки месец да го сменя. Тогава не е ли по-добре да си купуваме пласмасов качествен гребен?!
Моля ,кажете и вие какво мислите!?

Мис Арк,булката е жестока, ще взема да се омъжа пак !
(X)Анелия85 , Глис и аз го ползвам ежедневно , в момента съм с червения !

# 54
  • Мнения: X
Анелия85, да, всеки ден, защото всеки ден я мия. Глис Кюр Цялостна защита 19 за суха и изтощена коса. Оранжев е на цвят, но не мога да намеря изображение.
Много е лек и изобщо не утежнява косата.

# 55
  • Мнения: 1 650
Моля, споделете някоя хитринка и за мазна коса.

# 56
  • Мнения: 4 496
geri1977,косичката ти е страхотна !

Извинявайте ,ако задавам глупав въпрос и нещо съм пропуснала ,какво е това Х в скоби пред имената на Мис Арк,Анелия .....и др.



Това е инициатива в знак на протест срещу насилието/става дума за пребитият до смърт младеж в Студентски град преди няколко дни/. Пуснаха ми я по Скайп и беше за името там, но аз реших да си сложа знак и тук. Като гледам не съм единствената, което ме радва.

П.С. Пребиха студент и във Варна. Tired


За пръв път чувам за лакиран дървен гребен. Не бих си купила. И гребенът, и четката ми са без лак! Четката я имам от пет години и няма трески никакви. Нито пък гребенът ми, който имам от 3 години. Всъщност като се замисля с времето са станали още по-гладки. По-добре го смени, но не с пластмасов, а с дървен, но без лак.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 15:06 от [X] мис арк

# 57
  • Мнения: 1 179
Пластмасовият гребен много накъсва косата. Аз пък си търся четка с естествен косъм. Някой да знае къде мога да намеря такъв?

# 58
  • Мнения: 2 110
За инцидента с момчето знам , не знаех за протеста. Много  благодаря Мис Арк !

Мис Арк ,извинявай ,че така те притеснявам !За гребена съм купувала няколко ,да не казвам, че единят ми е от  Созопол и струва 35лв. Там един мъж който ги прави ръчно, ме уверяваше ,че купените гребени всичките имат тънак слои лак и нямало полза. Неговите бяха от червено дърво махагон изглежда страхотно ,но незнам защо ми се виждат едни такива ///// ,дребнички, трудно ми е да обясня. Ти как си миеш гребена ,като се намокри не набъбва ли и от това да се "разрошва" ? Ако ми покажеш или поне ми кажеш какъв е твоят гребен ,ще ти бъда много благодарна ! Praynig

Къде се продават качествени дървени гребени и четки за коса, това нали е едно от най-важните неща за косата ни !? Thinking

# 59
  • Мнения: 4 496
Малките чертички може да са порите на дървото. При махагона са доста добре изразени. А ако все пак са трески, си купи шкурка с много голям номер/колкото е по-голям номера- толкова е по-фина/ и го изшкури. После може да го търкаш малко с  вълнен плат и ще стане съвсем гладък! Ако не ти се търси шкурка, направо с плата пробвай! Или с нещо плетено, но което няма да ползваш, защото може да се прокъса преждата.


Ами четката съм я купувала вече не помня от къде, но гребена помня- от Рилския манастир и струваше 5 лв.
Като го мия не се надува. Всъщност аз не го кисна, а само го мия с четка за зъби и топла сапунена вода. Виж, четката я кисна, защото по топченцата се оцветява в червено от боята по косата ми. Но нищо не ́и е ставало никога.

Ето го гребена ми:

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 14:23 от [X] мис арк

Общи условия

Активация на акаунт