кога да направя тест?

  • 5 349
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • велико търново
  • Мнения: 139
Здравейте момичета, искам и аз да се включа по темата но с едно питане. Закъснява ми, но само с два дена за момента, колко според вас трябва да изчакам преди да направя тест? По принцип никога не ми закъснява, само веднъж се е случвало, но след спиране на противозачатъчни, като на следващия месец ми дойде по график. От тогава минаха три месеца. Та въпроса ми е на кой ден от закъснението вие правите тест защото си мисля че ако го направя сега може и нищо да не покаже.
Благодаря ви предварително.  love001

# 16
  • Мнения: 1 054
Утре с първата урина според мен е подходящо... Ако е отрицателен изчакай още 2 дни и пак направи. Успех!   bouquet

# 17
  • велико търново
  • Мнения: 139
Ами дано да не вземе да ми дойде до утре:) Така и ще направя. По принцип нямам някакви по-особени признаци освен че напоследък все се чувствам малко замаяна и забелязвам, че с извинение напоследък много често се оригвам Embarassed, а четох някъде че това се случва понякога при бременност.
Стискайте палци.

# 18
  • Мнения: 579
Здравейте!
За пореден път се убеждавам,че живея в смотан град.Отидох да правя кръвен тест,а лаборантките ме гледат така  Shocked и едната вика:"Какъв е тоя такъв тест?!В Харманли такива не се правят." После ходих и при гинеколога и той също каза,че било още рано да се забележи и да отида пак след нова година.А до нова година или ще ми дойде или нормалният тест ще отчете... Rolling Eyes

Regginna ,стискам палци! Wink

# 19
  • Мнения: 9 973
 Hug Praynigстискам палци за +тестове

# 20
  • Мнения: 81
Та,кога да направя теста за бременност ако нямам редовна менструация.В инструкцията пише 14 дни след предполагаемата дата на зачеване,обаче аз от къде да знам коя е точно датата?
А с изследване на кръвта може ли да се установи по-рано?
С кръвен тест може да се установи 1-3 ден след половия акт , тъй като хормона на бременността (HCG ) , който между 0-5  започва да се увеличава и на всеки 3 дни се трипликира. Но тук в България наистина не е практика да се прави.
Regginna аз когато забременях си направих първия тест 1 ден след датата и ми се появиха  EFP . но втората беше много бледа и затова си направих и кръвен тест ( цели 3 пъти  Shocked ) Успех

# 21
  • Мнения: 568
С кръвен тест може да се установи 1-3 ден след половия акт...

 Shocked

Кръвен тест се прави поне 10 дена след овулация... Нека да дадем все пак време на оплодената яйцеклетка да се имплантира...   Crazy

# 22
  • Мнения: 7 201
С кръвен тест може да се установи 1-3 ден след половия акт...

 Shocked

Кръвен тест се прави поне 10 дена след овулация... Нека да дадем все пак време на оплодената яйцеклетка да се имплантира...   Crazy
Именно!За да бъдем точни 11 дни след Ову. Peace

Hug Praynigстискам палци за +тестове
Иначе също ви стискам палци. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 23
  • велико търново
  • Мнения: 139
Момичета да ви се похваля-теста се оказа EFP. Много съм щастлива, само се моля всичко да е наред и накрая да гушна едно здраво и прекрасно   ylinfant Весели празници на всички.

# 24
  • Мнения: 568
Ей, браво! Голямо честито от мен! Ти май си ни втората коледна бремелинка  Mr. Green
Лека бременност ти желая   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquet  bouquet
тииииииихичко честито!!!!!! Hug

# 26
  • Мнения: 3 294
Regginna Прекрасен подарък за Коледа , честито  Hug Hug

# 27
  • Мнения: 2 343
 Hug ти получи най-хубавия подарък, честито!  bouquet

# 28
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Честито..Прекрасна и вълнуваща Коледа.

# 29
  • велико търново
  • Мнения: 139
Благодаря ви момичета. Вълшебна Коледа на всички вас желая:)

Общи условия

Активация на акаунт