Велико Търново и региона - благотворителна, предколедна

  • 22 996
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен HugСлед дългото ми и оправдано отсъствие мога да се похваля-родих момченце на 22.11,(точно на термина),казва се  Диян(като  таткото),4150 гр. и 51 см.Нормално раждане с множество разкъсвания и шев и кройка на живо,но всяка болка си заслужаваше Heart EyesВ момента съм в период на възстановяване,който май ще продължи по-дълго,но ще изтърпя...Засега е спокоен и не ме ядосва,но да чукам на дърво,че не се знае по-нататък.Иначе съм като млекодойна крава-само кърмене,цедене,въобще какво да ви кажа.Нямам време даже до тоалетна да ида,но и това ще поотмине.Та такива неща покрай мен.Определено няма да съм от най-активните посетители на форума ,ама какво да се прави-няма начин.
 За майчинството до колкото знам хваща и тези при заварено положение,но за изчислението не съм сигурна,затова няма да се изказвам неподготвена Simple Smile
Засега толкова от мен и целувки на всички  love001

# 16
  • Мнения: 1 763
Здравей Петенцето ! Честит ти син ! Да е жив и здрав и само радост да ти носи!

# 17
  • Мнения: 9 776
Честито на новата мама и от мен! Жив и здрав да бъде малкият мъж! При възможност разкажи повече за раждането - къде, при кого, как и т.н.

# 18
  • Мнения: 622
аз не пиша често тук,но няма да пропусна да честитя рожбата!да е жив и здрав адаша,че и почти на една и съща дата сме родени.....да е силен и смел!
момичета очакваме ви с нетърпение на 20 21 в мол-а на базара.имама нужда от една или две сгъваеми офис маси.ако някой има идея от къде можем да вземем за двата дни........ Hug

# 19
  • Мнения: 686
 Здравейте!
Знаете ли от къде мога да си купя повдигащ механизъм за матрак?Спешно ми трябва за утре,че ще идва дърводелец да ремонтира някои мебели и ми се ще да го хвана и това да направи.

# 20
  • Мнения: 686
Здравейте!
Знаете ли от къде мога да си купя повдигащ механизъм за матрак?Спешно ми трябва за утре,че ще идва дърводелец да ремонтира някои мебели и ми се ще да го хвана и това да направи.
Като се разрових в интернет видях,че продават такива в магазини за мебелен обков.В Търново дали има някъде такъв магазин?

# 21
  • Мнения: 60
Добро утро   bouquet

Първо - Честито ни ново бебче! Хайде през новата година да имаме обилен бебевалеж Simple Smile

Второ - не знам за подматрачна рамка, ама някой да ми даде съвет откъде мога да си купя еФтин матрак за нааааай-големия размер креват - 180/200  Thinking  . Да не е с пружини, щото след време спиш на китайско мъчение  Crossing Arms

Трето - bozgounova, много искам да помогна, но даже не знам как изглеждат тия маси  Embarassed  Rolling Eyes

Четвърто - хубава и уютна неделя пожелавам на всички ви   bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 263
 Ох, не можах да се въздържа и да не пиша...  Blush
 
 Петенце, да ти е здрава, послушна и много весела рожбата! А на теб бързо възстановяване! Разкажи повече, когато имаш време  Hug

 Вяра ,  такъв магазин има по пътя към Картала (има едни 2 етажни нови постройки като кубчета от ляво на пътя). До магазин Аро (хран. стоки) или салона за красота Екатерина, не знам дали успях да те ориентирам  Confused Там продават мебелен обков най-вече за кухни, но са много добре заредени, та може и такава джаджа да имат. Ама в неделя едва ли работят  Rolling Eyes

 Полинита , ние този проблейм го разрешихме миналия месец. Обикаляхме, обикаляхме и все нищо не ни харесваше, а и всичко беше над 1000лв. и с една камара време за доставка (това като го чуя и вече откачам  af ). Та си поръчахме онлайн от тези на Дормео. Пристигна на другия ден и куриерът каза, че много се харчели и нямал нито един върнат до сега (иначе може да го върнеш в 7 дневен срок). Ортопедичен е и антиалергичен, което мен ме спечели. Освен това идва с подматрачна скара. Цената беше някъде към 680лв. за 200/180см. с доставката, ако не ме лъже паметта. Ако се интересуваш най-добре се обади на телефона от сайта им и разпитай, доста са любезни. Успех  Peace Оппа, само да добавя, че ние още не сме спали на него - в къщата седи и ни чака да се нанесем  Rolling Eyes

 Туй то. Отивам да се вихря в кунята  cook
 

# 23
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Честито бебче на Петенцето! Да ви е здрав и много послушен юнака!

Честити ходещи крачета на Симона!

Мартеничка, аз ви видяхв в гръб като си тръгвахте и не можах да ти се обадя.

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 14:48 от pepi111

# 24
  • Мнения: 686
Мартеничка,благодаря.Може ли да ми кажеш от кой път за Картала,че нещо не можах много да разбера.
Честита рожба на Патенцето ,да и е живо здраво.

# 25
  • Мнения: 622
това са сгъваеми алуминиеви маси,високи са около 90 см,далги около 1.20 и са широки около 50-60 см.продават ги в метро и мисля,че точно такова им е заглавието.за тези ,които не са прочели пак ще кажа,че спешно се нуждаем от две такива за ползване събота и неделя.....от някоя конферентна зала,от якой офис-----знам ли и аз вече от къде. Tired

# 26
  • Мнения: 69
Петенцето,честит бебок,да ти расте здравичък и много да ви радва,бързо оздравяване на теб и скоро да се видим във форума   bouquet

# 27
  • Мнения: 60
Добро утро Simple Smile

аз ровя из Министерството на труда и социалната политика и в НОИ , ама никъде не пише за майчинството  Tired
като ме делят около 20 дена от края на 9-те месеца, сега нямам търпение да разбера дали влизам в кюпа за 12 месеца  Crossing Arms

някой ме беше питал за адреса на НОИ - аз пиша до noi@nssi.bg - винаги ми отговарят в рамките на 2 -3 дена и винаги с пълна и точна инфо. Единственото , което трябва да пишете когато задавате въпрос, са 3-те ви имена и ЕГН, за да могат да напрвят справка.

Дамян вече се опитва да ме имитира. Като почна да му говоря и той ми вика насреща "нянняняняня нянянян" и даже ми се кара като му кажа "не". Отсега проявява характер, да видим кво диване ще стане  Mr. Green

Друго няма засега за споделяне....
Хубав ден , мили момичета   bouquet    bouquet    bouquet

# 28
  • Мнения: 658
Ето ме и мен тук Hug
Ходих да питам за сгъваема маса съседите, но нямат- съжалявам че не мога да помогна Embarassed

# 29
  • Мнения: 110
Здравейте! Не зная дали тук е мястото да попитам при акциите по Коледа ще се събират ли детски дрешки за децата от домовете. Гледах по телевизията като трупаха кашоните в София, ще има ли и в Търново такава инициатива, къде и кога?

Общи условия

Активация на акаунт