Велико Търново и региона - благотворителна, предколедна

  • 23 005
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221

Честит рожден ден, Веси! Здраве, щастие и прекрасни мигов е с любимите ти хора! Наздраве!


Честита рожба на Egisihora! Нека малкият принц расте здрав и силен!

Polinita, аз бих завела детето на ортопед!

# 46
  • Мнения: 69
честито на Equisihora,да е жив и здрав малкия,и бързо възстановяване на мама   bouquet

# 47
  • Мнения: 686
Честит рожден ден Веси,пожелавам ти много здраве и щастие!

# 48
  • Мнения: 927
Благодаря ви много, момичета!!  Hug Hug Hug Hug

Заповядайте на скромната трапеза  Grinning

       

# 49
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЕСИ! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! Hug

ЧЕСТИТА РОЖБА НА EGISIHORA! МАЛЕ, АМА ГОЛЯМ МЪЖ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ! Hug

Сисе, ми ти не обаждаш какво бебе ще имаме - момче или момиче? Wink

# 50
  • Мнения: 927
Честита рожба на Egisihora! Нека расте здраво и щастливо дете!


Сиска, как сте? Аз в предната тема те питах дали ощеработиш и как е бременността  Hug?
Вярка, как е Викито?

Мерси, Деси  Hug Оправи ли се Мони?

# 51
  • Мнения: 686
На Викито пъпките се бяха поуспокоили,но днес в градината и дали мандарини да яде,макар ,че изрично ги бях предупредила и пак е с пъпки.Иначе си продължава с лекарствата и мазилата.Дала съм си срок 3месеца ,да овладеем положението и ако не успеем ще започна с хомеопатия.
 Честито бебче на Egisihora.Да расте живо и здраво и да радва мама и тате.Много голямо бебче Shocked ще чакаме да разкаже как е минало раждането.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Весе,да ти е живо и здраво момчето!

Весе,не ходя на работа сега съм отпуска,а след това надявам се болничен.
Деси,живот и здрава отново ще имаме момиченце съобразено с финансовата криза Mr. Green

# 53
  • Мнения: 927
Момичета, знаете ли къде има сервиз за принтери? Нещо моя не захапва хартията както трябва. В гаранция е, но знам, че много ще ме моткат, а ми трябва спешно.

# 54
  • Мнения: 1 546
Деси,живот и здрава отново ще имаме момиченце съобразено с финансовата криза Mr. Green

Аййй, супер, Сисе, Божа ще си има сестричка. Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 69
*Iman*  преди полицията (зад поликлиниката) , малко преди банка пиреус мисля че беше,там има сервиз за принтери,мисля че все още поправят,провери  Peace

# 56
  • Мнения: 1 763
Вчера Лъчко имаше рожден ден. Черпя ви с нашата торта Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=281691&pid=9457367

И една снимка, на която Лъчко проверява какво има вътре в тортата:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=281691&pid=9457369




# 57
  • Мнения: 60
reme , да ви е жив и здрав ! Да ви радва и обича! И мноооого да слуша Simple Smile))))

*Iman* , аз се сещам за един мой клиент - над спортната зала , точно до кафе Теона има една книжарница по реда. Там мисля че също поправят принтери. Дано успееш , че сега с тия празници, малко ги понамързява 'орицата  Mr. Green

оффф, пак ни спираха водата на Картала.  #Cussing out

утре имам изпит- продължавам да пиша реферата  Tired

хубав ден   bouquet




# 58
  • Мнения: 927
Мони, Полинита, благодаря  Hug
Умната ми главица най-накрая се сети да погледне гаранционната карта и се оказа, че сервиза на Канон ми е на 2минутки от вкъщи  Rolling Eyes Blush. Та го занесох вече и дано до следобед стане, че и мен изпити ме чакат и имам 50стр. политико- икономически превод да правя  Cry
Защо ви спират водата, Полинита? Успех на изпита   bouquet

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте най-накрая и от мен. Да се запиша и аз в новата тема. И да се похваля - вече съм мама. На 10.12 се роди синчето Борис, 3350/ 50 см-  както се казва стандартно бебе.
Няма да коментирам раждането си само ще кажа че повече в Търново не раждам.
Сега се гледаме и кърмим, и мисля че вече се появиха колики - някакви рецепти????
ЧЕСТИТО И НА ДРУГИТЕ НОВИ МАМИ - ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕТА И ПОСЛУШНИ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт